Albert Dros brázdící moře a led na Islandu

Budování světa naplněného emocemi

Pro příští generaci

Společnost Sony, vedena svou základní hodnotou „chytit lidi za srdce a budovat lepší svět“, je velmi hrdá na to, že podporuje tvůrce, kteří odkrývají příběhy s cílem nalézt propojení s přírodou a chránit naši planetu prostřednictvím síly obrazů.

 

Příběhy o udržitelnosti

Podívejte se na všechny příběhy o udržitelnosti

 

 

Prohlášení o udržitelnosti

 

 

„Pod hladinou se skrývá další svět: můj vesmír, ve kterém vše vypadá jako z pohádky a který vám vyrazí dech“ – Alexis Rosenfeld
Stejně jako většina ostatních fotografů divoké přírody usilujeme o to, aby měl každý pocit, že tato planeta je skutečně naším domovem. Když jste u sebe doma v bytě a rozlijete kafe na podlahu, uklidíte to. Když vám hoří dům, zkoušíte požár uhasit. Tato planeta je naším domovem – a je dost znečištěná a hoří. – Fredrik Granath

 

 

Logo Road to Zero
Road to Zero – ekologický plán společnosti Sony
Road to Zero je globální plán společnosti Sony na ochranu životního prostředí, který usiluje o dosažení nulové ekologické stopy do roku 2040 v celém životním cyklu našich výrobků a obchodních aktivit. Road to Zero stanovuje řadu konkrétních cílů na základě čtyř environmentálních perspektiv a šesti fází životního cyklu výrobků.
Granule SORPLAS na bílém povrchu
V čele vývoje recyklovaných plastů
V Sony jsme snížili spotřebu neobnovitelných zdrojů díky vývoji materiálu SORPLAS™ – recyklovaného plastu, který nabízí udržitelnost i vysoký výkon, a je tak ideální pro naše nové produkty.
Originální směsný materiál společnosti Sony
Originální směsný materiál společnosti Sony
Pomáháme planetě Zemi, aby si udržela svou krásu do budoucna.

Skupina Sony je zapojena do řady aktivit na ochranu životního prostředí. Jednou z nich je používání papírových obalů.
Na vlastní oči
Na vlastní oči
Kando, což v japonštině znamená stav emocionálního pohnutí, je naší základní filozofií. Chceme, aby každý mohl tento stav zažít. Podívejte se, jak tento vědecký výsledek kombinující Alpha a QD laserovou techniku umožňuje lidem se zrakovým postižením vidět prostřednictvím kamery.

 

 

Zaregistrujte se k odběru zpravodaje α Universe

Blahopřejeme, jste přihlášeni k odběru zpravodaje α Universe

Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu

Omlouváme se, něco se nepovedlo.

Blahopřejeme, jste přihlášeni k odběru!