Poslední novinky

Expozice společnosti Sony na veletrhu CES 2022

Tisková zpráva
Společnost Sony Group Corporation („Sony“) bude vystavovat na veletrhu CES 2022 v Las Vegas v Nevadě a online, který se koná od středy 5. ledna.
Vision-S 02

VISION-S expozice na veletrhu CES 2022 představuje vstup do nové fáze

Tisková zpráva
Na veletrhu CES 2020 představila společnost Sony Group Corporation („Sony“) iniciativu „VISION-S“, jejímž cílem je přispět k rozvoji mobility. Jako součást své expozice předvedla prototyp automobilu. Demonstrace tohoto konceptu v reálném světě odstartovala v prosinci téhož roku testováním na veřejných silnicích v Evropě a Sony zahájilo ověřovací zkoušky bezpečnosti a uživatelského komfortu zobrazovací a snímací technologie instalované uvnitř i vně vozidla a systému rozhraní člověk-stroj (HMI).
Alpha 7 IV

Fotoaparát ALPHA 7 IV od společnosti Sony je víc než jen „základní fotoaparát“ díky 33megapixelovému full-frame snímači a vylepšenému ovládání při fotografování a nahrávání videa

Tisková zpráva
Společnost Sony dnes představila tři nové přírůstky do své řady fotoaparátů a příslušenství – fotoaparát s výměnnými objektivy ALPHA 7 IV (model ILCE-7M4) s nově vyvinutým 33megapixelovým (přibližně efektivních) full-frame snímačem a dva nové blesky HVL-F60RM2 a HVL-F46RM.
Sony Europe's Instagram

Latest Media

Sign up to receive Sony press releases by email
You have successfully signed up for Sony press release emails
Done!
Invalid email