Nejnovější soutěže

 

 

 

Detailní záběr zblízka na objektiv G Master
Vyhrajte exkluzivní fotoknihu objektivů Sony G Master

V rámci oslav vydání naší nejnovější fotoknihy objektivů G Master rozdáváme zdarma tři kopie této exkluzivní publikace. Pokud chcete získat šanci na výhru, stačí, když budete sdílet své nejlepší snímky prostřednictvím našeho účtu @alphauniversebysony.eu na Instagramu. Každý týden vybereme jeden vítězný snímek. Do soutěže mohou být přihlášeny pouze fotografie publikované na Instagramu od 10. září do 1. října 2021. Snímky mohou být pořízeny jakýmkoli fotoaparátem nebo smartphonem bez ohledu na jeho značku.

Příspěvky budou posuzovány podle míry kreativity, originality a vizuálního/emocionálního dopadu snímku. Vítězné fotografie pak budou oznámeny prostřednictvím našeho účtu Alpha Universe na Instagramu a kanálů sociálních médií.

Logo SWPA 2022
Sony World Photography Awards 2022

Společnost Sony spolu s organizací World Photography Organisation s radostí oznamují zahájení 15. ročníku soutěže Sony World Photography Awards. Věříme, že fotografie jsou médiem, které by mělo být co nejdemokratičtější, a proto se fotografové z celého světa mohou naší soutěže zúčastnit zdarma.

Již od roku 2007 odměňuje naše soutěž mimořádné a talentované fotografy a představily se v ní snímky zahrnující ohromnou škálu žánrů, stylů a pohledů. Každá ze čtyř dílčích soutěží vychází vstříc různým typům fotografů, a proto si můžete zvolit tu, která je pro vás nejvhodnější.

Na vítěze čekají peněžité výhry až 25 000 USD a také různé vybavení Sony.

Vítězové předchozích soutěží

Sledujte nás na Instagramu Sledujte Alpha Universe na Instagramu

Sledujte α Universe na Instagramu – najdete zde aktuální tipy, příběhy a informace o soutěžích