Sluchátka

Sluchátka s funkcí odstranění šumu

Se skvělými sluchátky s funkcí pro odstranění šumu se můžete soustředit jen na hudbu. Přečtěte si o sluchátkách více a vyberte si ta, která se vám budou nejlépe hodit.

Nic než hudba

Užijte si skvělý zvuk bez přerušování. Z nabídky od koncovek s funkcí pro odstranění šumu po náhlavní modely s technologií Bluetooth® pro bezdrátové streamování si určitě vyberete vhodný typ, se kterým si budete moci užít hudbu naplno.

Muž se sluchátky s funkcí pro odstranění šumu na cestě
Žena ladící sluchátka s funkcí pro odstranění šumu

Poslech jako nikdy předtím

Se sluchátky s funkcí pro odstranění šumu bude každá skladba skvělým zážitkem. Díky ztlumení až 99,7 % okolního šumu se můžete soustředit jen na hudbu – rytmy budou důrazné a vokály svěží. Čekáte na hovor? Stačí funkci pro odstranění šumu vypnout.

Jen to nejlepší

Vylepšete hudbu sluchátky s funkcí pro odstranění šumu s nejnovějšími technologiemi společnosti Sony. Ať už posloucháte klasickou hudbu či rockový koncert, široký frekvenční rozsah a neodymové reproduktory zajistí věrnou reprodukci zvuku.

Muž s nejlepšími sluchátky s funkcí pro odstranění šumu od společnosti Sony

Navrženo pro vaše pohodlí

Elegantní sluchátka přes hlavu, která se vyrábí v různých barvách, mají polstrované náušníky a dají se složit. Sluchátka do uší s funkcí pro odstranění šumu se zase dodávají s měkkými silikonovými koncovkami ve třech velikostech.

Sluchátka do uší s funkcí pro odstraněním šumu od společnosti Sony
Sluchátka s funkcí pro odstranění šumu od společnosti Sony

Dlouhodobý výkon

Se sluchátky s funkcí pro odstranění šumu můžete hudbu poslouchat celé hodiny. Vybrané modely disponují baterií s výdrží až 80 hodin po jediném nabití. A když je potřeba je nabít, připojte je k nabíječce USB a za pár hodin budou opět připravené.