Přejít k obsahu
Snímky modelu h.ear on 2 Wireless NC
Snímky modelu h.ear on 2 Wireless NC
Snímky modelu h.ear on 2 Wireless NC
Snímky modelu h.ear on 2 Wireless NC
Snímky modelu h.ear on 2 Wireless NC
Snímky modelu h.ear on 2 Wireless NC
Snímky modelu h.ear on 2 Wireless NC
Snímky modelu h.ear on 2 Wireless NC
Snímky modelu h.ear on 2 Wireless NC

Funkce

V nabídce v různých barvách

Sluchátka h.ear on 2 Wireless NC se vyrábí v mnoha jedinečných barvách, které dokonale zapadnou do vašeho života i stylu.

Pohodlné náušníky a skládací provedení pro snadné přenášení a používání

Měkké a pohodlné polstrované náušníky pro celodenní poslech. Díky skládacímu provedení můžete sluchátka pohodlně složit do přiloženého pouzdra a vzít si je kamkoli s sebou.

Zvuk s vysokým rozlišením pro poslech bez kompromisů

Užijte si digitální hudbu naplno díky zvuku s vysokým rozlišením. Zvuk s vysokým rozlišením nabízí podání hudby interpretů bez kompromisů, a to zásluhou záznamu hudby s vyšší frekvencí než u disků CD a zvýšení vzorkovací frekvence zvuku i přesnosti přenosové rychlosti každého vzorku. Vychutnejte si každý nádech i letmý pohyb interpreta při skutečném emocionálním zážitku.

Technologie LDAC™: pro přenos obsahu se zvukem s vysokým rozlišením

Technologie LDAC™ podporuje několik přenosových rychlostí v závislosti na vaší bezdrátové síti. Můžete si užívat obsah se zvukem s vysokým rozlišením ve výjimečné kvalitě blízké zvuku s vysokým rozlišením díky přenosu v maximální přenosové rychlosti: 990 kb/s (přibližně třikrát větší objem dat než běžné rozhraní Bluetooth®). Technologie LDAC™ poskytuje lepší zážitek z bezdrátového poslechu veškeré vaší hudby, takže zní přesně podle představ interpreta.

Obnovte všechny komprimované soubory 

Technologie DSEE HX™ (Digital Sound Enhancement Engine HX) zvýší kvalitu zvuku komprimovaných digitálních hudebních souborů tak, že se bude blížit vysokému rozlišení. Technologie DSEE HX™ obnovuje širokospektrální zvuk, který se ztrácí během komprese, a reprodukuje vaše digitální hudební soubory s bohatým a přirozeným zvukem. 

Méně rušivých vlivů díky digitálnímu odstranění šumu

Digitální odstranění šumu snižuje při poslechu hudby nejrůznější okolní hluk. Dva mikrofony vestavěné do sluchátek, jeden vně a druhý uvnitř pláště, spolupracují s funkcí pro digitální odstranění šumu a eliminují nežádoucí zvuk.

Díky režimu okolního zvuku máte stále přehled o svém okolí

Poslouchejte svou oblíbenou hudbu, aniž byste přeslechli blížící se auto nebo jiný důležitý okolní zvuk.

Díky funkci rychlé pozornosti můžete pohodlně mluvit

Když si budete chtít s někým popovídat, už nemusíte sluchátka sundávat. Když položíte ruku na kryt, hlasitost hudby se okamžitě sníží. Získáte tak přístup k okolním zvukům a můžete bez problémů komunikovat s okolím.   

Dotykové ovládání vám umožní snadné ovládání přehrávání

Pomocí dotykového ovládacího panelu na pravé straně můžete spustit nebo zastavit přehrávání, procházet skladby, měnit hlasitost nebo aktivovat hlasové ovládání svého smartphonu.

Další nastavení pak doladíte přímo v telefonu

Aplikace Sony | Headphones Connect vám umožní vyladit si hudbu podle svého gusta díky výběru různých předvoleb a nastavitelnému ekvalizéru. Při výběru předvolby prostorového zvuku máte na výběr z různých stylů zvuku: club (klub), hall (hala), arena (aréna) nebo outdoor (venku).

Poslouchejte déle díky životnosti baterie až 28 hodin

Ideální společník při dojíždění nebo na celodenní poslech. Při plném nabití máte k dispozici až 28 hodin hudby nebo telefonních hovorů. A v poslechu můžete pokračovat, i když se vám vybije baterie – stačí připojit dodávaný kabel pro sluchátka.

Technologie NFC jedním dotykem pro okamžitou možnost připojení

S technologiemi NFC™ (Near Field Communication) a BLUETOOTH® se ke své hudbě připojíte snadno a rychle. Jednoduše se dotknete sluchátek zařízením podporujícím technologii NFC a dosáhnete rychlého, bezproblémového připojení: poté můžete zahájit streamování. Nemáte NFC™? Žádný problém. V nastavení zařízení se připojte pomocí technologie Bluetooth® a můžete začít.

Specifikace
Užijte si více hudby, více pohodlí a také barvy, které dokonale ladí s vaším světem. Sluchátka h.ear on 2 Wireless NC disponují zvukem s vysokým rozlišením, který zajišťuje studiovou kvalitu zvuku, a podporují kvalitnější streamování přes BLUETOOTH® prostřednictvím technologie LDAC™. Digitální odstranění šumu blokuje okolní svět; podle potřeby pak propustí zvuky, které chcete slyšet.
  • Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení

  • Technologie DSEE HX™ zvýší kvalitu komprimované hudby na kvalitu blízkou zvuku s vysokým rozlišením

  • Digitální odstranění šumu a režim okolního zvuku vám dají kontrolu nad tím, co chcete slyšet

  • Ovládací panel se snímačem dotyku pro snadnou obsluhu

  • Vylaďte si zvuk pomocí aplikace Sony | Headphones Connect

Reproduktor
40 mm, kulatý typ (hlasová cívka CCAW)
Frekvenční odezva
5 až 40 000 Hz
Délka kabelu
Přibl. 1,2 m

Obsah balení

Vak na přenášení, Kabel pro sluchátka (přibl. 1,2 m, vlákna z bezkyslíkaté mědi (OFC), pozlacený stereofonní minikonektor), Kabel USB

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí