WH-1000XM3

POUZE HUDBA. NIC JINÉHO.

Se sluchátky WH-1000XM3 se díky vylepšené technologii pro potlačení okolního hluku a funkci inteligentního poslechu Smart Listening, která se přizpůsobuje dané situaci, ponoříte ještě hlouběji do ticha.

SLUCHÁTKOVÝ PÁSEK

Bezdrátová sluchátka WH-1000XM3 s technologií pro potlačení okolního hluku

WH-1000XM3
Obrázek modelu Bezdrátová sluchátka WH-1000XM3 s technologií pro potlačení okolního hluku

silverblack

MOC

7 699,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Vyšší výkon = ještě méně šumu

S příchodem nového HD procesoru QN1 s technologií pro potlačení okolního hluku se potlačení okolního hluku výrazně zlepšilo. Dedikovaný procesor pro potlačení okolního hluku zároveň zajišťuje, že výkon procesoru nebude nikdy zhoršovat reprodukci hudby.

Procesor s technologií pro potlačení okolního hluku
Lepší technologie pro potlačení okolního hluku

Většina sluchátek s technologií pro potlačení okolního hluku při cestování blokuje hluk dopravních prostředků. Výjimkou nejsou ani sluchátka WH-1000XM3, která ale současně účinně blokují každodenní hluk – hlasy a zvuky v pozadí, které slýcháte při procházkách městem.

Optimalizace technologie pro potlačení okolního hluku
Potlačení okolního hluku za letu

Funkce optimalizace atmosférického tlaku Atmospheric Pressure Optimizing poskytuje optimální zvuk ve vysoké nadmořské výšce.2

Přizpůsobivá technologie pro potlačení okolního hluku
Personalizované potlačení okolního hluku

Funkce osobní optimalizace analyzuje osobní charakteristiky, například velikost hlavy, brýle a vlasy, a poté optimalizuje zvuk pro vás.

Bezdrátové streamování prostřednictvím kodeku LDAC
Bezdrátová svoboda, skvělý zvuk v tichu

Technologie LDAC umožňuje přenést přibližně třikrát více dat (při maximální přenosové rychlosti 990 kb/s) než běžné bezdrátové rozhraní BLUETOOTH®, díky čemuž si můžete bezdrátově vychutnat zvuk ve výjimečné kvalitě blízké přehrávání pomocí kabelového připojení.

40mm reproduktor
Zvuk, kterému můžete věřit

Vestavěný zesilovač zabudovaný v HD procesoru QN1 pro potlačení okolního hluku zajišťuje nejlepší poměr signálu k šumu ve své třídě, nízké zkreslení v přenosných zařízeních a poskytuje výjimečně kvalitní zvuk. Díky výkonným 40mm měničům s membránou z polymerů z tekutých krystalů (LCP) sluchátka dokonale zvládají silné basy a dokáží reprodukovat celou škálu frekvencí až do 40 kHz.

Obnovte všechny komprimované soubory

Technologie Digital Sound Enhancement Engine HX (DSEE HX™) převzorkuje digitální hudební soubory, jejichž kvalita se pak blíží zvuku s vysokým rozlišením. Obnovením zvuku s vysokým rozsahem, dodává technologie DSEE HX™ vašim digitálním hudebním souborům čistý zvuk.

Graf komprese DSEE HX
Funkce inteligentního poslechu Smart Listening díky technologii SENSE ENGINE – automaticky se přizpůsobí dané situaci

Zjistěte, jak funkce inteligentního poslechu Smart Listening s adaptivním nastavením zvuku automaticky zjistí vaši činnost, například cestování, chůzi a čekání, a nastaví pro vás okolní zvuk. Díky funkci Rychlá pozornost můžete komunikovat bez nutnosti sluchátka sundávat – abyste se mohli okamžitě dát do řeči, jednoduše hlasitost ztište umístěním ruky přes kryt. 

Automaticky se nastaví podle toho, co zrovna děláte
Sluchátka  s funkcí Smart Listening
Cestování 

Cestujte bez přerušení a poslouchejte hudbu bez šumu v pozadí. 

Sluchátka  s funkcí Smart Listening
Pěšky

Vnímejte všechno kolem sebe, od ulice po kancelář, a vychutnávejte si přitom hudbu. 

Sluchátka  s funkcí Smart Listening
Čekání

Při čekání poslouchejte důležitá oznámení s tlumeným šumem pozadí.  

Logo SENSE ENGINE™
Upravte si zvuk podle sebe

Technologie SENSE ENGINE™ vám umožní naladit si hudbu podle svých představ jediným dotykem.

Logo aplikace Sony I Headphones Connect
Aplikace Sony I Headphones Connect

Stáhněte si aplikaci Sony | Headphones Connect a používejte funkci inteligentního poslechu Smart Listening s adaptivním nastavením zvuku, ovládejte nastavení okolního zvuku a nastavte si hladinu zvuku pomocí ekvalizéru.

Rychlá pozornost
Mluvte po jednom dotyku díky Quick Attention

Komunikujte, aniž byste si museli sluchátka sundávat. Stačí dát ruku na kryt, snížit hlasitost a ihned zahájit konverzaci.

Ovládání okolního zvuku
S ovládáním zvuku poslouchejte, co chcete

Upravte si okolní zvuk pomocí aplikace Sony | Headphones Connect a při poslechu na cestách poslouchejte jen to, co je důležité.

Ekvalizér

Najděte dokonalý zvuk pro každou skladbu v předvolbách, které lze rovněž snadno přizpůsobit podle vašich preferencí pomocí aplikace Sony | Headphones Connect.

Virtuální prostorový zvuk

Ponořte se do zvuku, ať jste kdekoli. Vychutnejte si zvuk optimalizovaný pro různá prostředí, včetně venkovních scén, klubů, hal a arén.

Ovládání polohy zvuku

Zvolte směr, odkud má zvuk přicházet, tak jak to můžete dělat s bezdrátovým reproduktorem.

Pohodlné celodenní nošení

Extrémně měkké náušníky snižující tlak jsou vyrobeny z pěnového polyuretanu, rovnoměrně rozkládají tlak a zvyšují styčnou plochu náušníku, čímž zajišťují stabilní upevnění. Pohodlí dále zvyšuje větší a hlubší ergonomická konstrukce prostoru pro ucho. Díky konstrukci s nižší hmotností bude hudba to jediné, čeho si celý den budete všímat.

Chytřejší než vaše obyčejná sluchátka

Vše máte na dosah. Dvojitým poklepáním můžete přijímat hovory v režimu hands-free, přepínat skladby nebo upravovat hlasitost, a dotykem nebo přejetím přes panel můžete telefonovat. Pro pomoc hlasového asistenta telefonu stačí jedno dlouhé stisknutí.

Energie na celý den a rychlé nabití

Díky 30hodinové životnosti baterie vás sluchátka nezklamou ani na dlouhých cestách. A když bude baterii potřeba rychle dobít, pomocí volitelného napájecího adaptéru lze za pouhých 10 minut získat výdrž na 5 hodin.

Otočná skládací konstrukce
Otočná skládací konstrukce

Sluchátka lze složit, takže se výborně vejdou do kompaktního pouzdra.

Přenosné pouzdro s kabelem
Přenosné pouzdro s kabelem

Dodávané přenosné pouzdro je odolné a obsahuje kabel, který lze při poslechu připojit.

Certifikovaná sluchátka pro přizpůsobený zážitek

Sluchátka s certifikací 360 Reality Audio a aplikace Sony | Headphones Connect vám umožní optimalizovat zvukový prožitek pomocí analýzy tvaru vašich uší, a vychutnat si pohlcující hudební zážitek.

Osobní zážitek jako v kině

S televizorem BRAVIA XR™ a bezdrátovým vysílačem WLA-NS7

S televizorem BRAVIA XR a těmito sluchátky, která využívají bezdrátový vysílač WLA-NS7, si vychutnáte vzrušující zážitek poskytovaný technologií Dolby Atmos® a 360° prostorový zvuk, který se přizpůsobí vašim uším.  

Muž sedící na pohovce v obývacím pokoji a poslouchající sluchátka pomocí bezdrátového vysílače
360 Spatial Sound Personalizer

Díky aplikaci Sony | 360 Spatial Sound Personalizer si můžete vychutnat optimalizovaný zvukový zážitek. Aplikace zachycuje a analyzuje tvar vašeho ucha, takže vám sluchátka po připojení k televizorům BRAVIA XR vytvoří prostorové zvukové pole na míru.

Bezdrátový vysílač WLA-NS7 se sluchátky na skříni, připojený k nástěnnému televizoru BRAVIA
Požitek z technologie Dolby Atmos

Díky bezdrátovému vysílači WLA-NS7 od Sony připojenému k televizoru BRAVIA XR sluchátka kolem vás vytvoří uspořádání virtuálních reproduktorů, takže si můžete vychutnat technologii Dolby Atmos. Nechte se pohltit scénou a ocitněte se přímo ve středu dění.

Artist_connection
Stáhněte si aplikaci Artist Connection a poslechněte si ukázky hudby

Specifikace a funkce

Se sluchátky WH-1000XM3 se díky vylepšené pokročilé technologii potlačení okolního hluku a technologii chytrého poslechu, která se přizpůsobuje aktuální situaci, ponoříte ještě hlouběji do ticha.
  • HD procesor QN1 s technologií pro potlačení okolního hluku vám umožní nerušený poslech

  • Jedinečná automatická osobní optimalizace technologie pro potlačení okolního hluku a optimalizace atmosférického tlaku

  • Svoboda bez kabelů s technologií BLUETOOTH® a NFC

  • Funkce inteligentního poslechu Smart Listening s adaptivním nastavením zvuku automaticky přizpůsobí okolní zvuk vaší činnosti

  • Vysoce kvalitní zvuk technologií DSEE HX™ a LDAC

REPRODUKTOR
40 mm, kulatý typ (hlasová cívka CCAW)
DSEE HX
Ano
VSTUP(Y)
Stereofonní konektor mini jack
FREKVENČNÍ ODEZVA
4–40 000 Hz
FREKVENČNÍ ODEZVA (KOMUNIKACE PŘES BLUETOOTH®)
20 Hz–20 000 Hz (44,1kHz vzorkování) / 20 Hz–40 000 Hz (LDAC 96kHz vzorkování, 990 kb/s)
FREKVENČNÍ ODEZVA (AKTIVNÍ PROVOZ)
4–40 000 Hz
PASIVNÍ PROVOZ
Ano
NFC
Ano
DÉLKA KABELU
Kabel pro sluchátka (přibl. 1,2 m, vlákna z bezkyslíkaté mědi (OFC), pozlacený stereofonní minikonektor)

Obsah balení

Pouzdro na přenášení, Zástrčkový adaptér pro použití v letadle, Kabel pro sluchátka (přibl. 1,2 m), Kabel USB: Type-C™ (přibl. 20 cm)

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Recenze a ocenění

Názor uživatelů