Tak pohlcující. Tak opravdová.

360 Reality Audio

Nechte se pohltit zvukem, který je kolem vás a je tak opravdový, jako kdybyste byli na koncertu nebo v nahrávacím studiu. Díky technologii 360 Reality Audio hudba nikdy nebyla tak podmanivá a opravdová.

Vyzkoušejte funkci 360 Reality Audio

Porovnejte technologii 360 Reality Audio s tradičním stereofonním zvukem, abyste pochopili, jak odlišně zvuk při jejím použití zní z reproduktorů a sluchátek.

Jak to celé funguje ve spolupráci se sluchátky

Jakmile se zaregistrujete ke kompatibilní službě pro streamování hudby, můžete si užít technologii 360 Reality Audio prostřednictvím svých sluchátek a smartphonu.

aplikace streamovací služby
Stáhněte si do smartphonu aplikaci streamovací služby
streamovací služba
Předplaťte si prémiovou verzi streamovací služby
libovolná sluchátka
Poslouchejte pomocí sluchátek
Kompatibilní služby pro streamování hudby

Prostřednictvím našich partnerů pro streamování hudby si můžete vychutnat rostoucí knihovnu skladeb, obsah od předních interpretů i legendární položky v našem katalogu. Navštivte stránky Music.com a poslechněte si hudbu se simulací funkce 360 Reality Audio.

Vylepšete své zážitky individuálním přizpůsobením

Sluchátka s certifikací 360 Reality Audio a aplikace Sony | Headphones Connect vám umožní optimalizovat zvukový prožitek prostřednictvím analýzy individuálního tvaru vašich uší, a vychutnat si tak vrcholný a pohlcující hudební zážitek.

Jak přizpůsobit a užít si pohlcující hudební ukázky

Aplikace Sony | Headphones Connect
Stáhněte si aplikaci Sony│Headphones Connect a připojte ji ke sluchátkům Sony
Pořídit a analyzovat
Vyfoťte své uši, abychom podle nich mohli vytvořit analýzu
Analyzovat
Vyberte a stáhněte si aplikaci Artist Connection a užijte si vlastní pohlcující hudební ukázky
Podpora Sony pro certifikovaná sluchátka s technologií 360 Reality Audio

Podpora společnosti Sony vám poskytne praktické informace o tom, jak si můžete prostřednictvím sluchátek certifikovaných společností Sony vychutnat technologii 360 Reality Audio. Navštivte uvedené stránky a zjistěte vše, co o této nové technologii potřebujete vědět.

Jak to celé funguje s reproduktory

Přeplaťte si službu pro streamování hudby s využitím technologie 360 Reality Audio a dopřejte si tento hudební zážitek s certifikovanými reproduktory nebo systémem domácího kina.

Připojte se prostřednictvím sítě Wi-Fi

Připojte smartphone a zařízení s technologií 360 Reality Audio ke stejné síti Wi-Fi.

Aplikace pro streamování hudby

Stáhněte si do svého smartphonu aplikace podporující předplatné ke službám na streamování hudby (např. Amazon Music Unlimited, Deezer, nugs.net a TIDAL).

Ikona Cast

Klepnutí na ikonu „Cast“ v aplikaci pro streamování hudby vám umožní streamovat zařízení podporující technologii 360 Reality Audio do reproduktoru nebo AV zesilovače a ovládat přehrávání ze svého smartphonu.

Kompatibilní služby pro streamování hudby

Prostřednictvím našich partnerů pro streamování hudby si můžete vychutnat rostoucí knihovnu skladeb s technologií 360 Reality Audio, obsah od předních interpretů i legendární položky v našem katalogu.

Podpora Sony pro certifikované reproduktory s technologií 360 Reality Audio

Podpora společnosti Sony vám poskytne praktické informace o tom, jak si můžete prostřednictvím reproduktorů certifikovaných společností Sony vychutnat technologii 360 Reality Audio. Navštivte uvedené stránky a zjistěte vše, co o této nové technologii potřebujete vědět.

Partneři nabízející certifikovaná zařízení pro přehrávání

Upgradujte svůj zážitek z poslechu hudby díky technologii 360 Reality Audio a předním světovým značkám a produktům na poli audia.

*Dostupné hudební služby se liší v závislosti na výrobci a zařízení. Další informace naleznete na webových stránkách našich partnerů.

Vytvořte si vlastní působivý zážitek z poslechu
Licence

Přidejte se k novému ekosystému distribuce a přehrávání hudby.

Poslechněte si budoucnost s technologií 360 Reality Audio

Dodejte živé hudbě nový život díky technologii 360 Reality Audio. Stáhněte si aplikaci Artist Connection a vychutnejte si alespoň ukázku ohromujících živých vystoupení. 

Loga aplikací Artist Connection, Google Play a App Store
Stáhněte si aplikaci Artist Connection do mobilního zařízení