Reproduktor SRS-RA3000 

Užijte si v místnosti ambientní zvuk

Ať už jste schoulení na pohovce s dobrou knihou, nebo kouzlíte u plotny, ambientní zvuk tohoto kompaktního bezdrátového reproduktoru zajistí dokonalou hudební kulisu v jakékoli místnosti.

VŠECHNY BEZDRÁTOVÉ REPRODUKTORY

Špičkový bezdrátový reproduktor SRS-RA3000, který svým zvukem zaplní celou místnost

SRS-RA3000
Černý reproduktor SRS-RA3000

whiteblack

MOC

10 199,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Co je celoprostorový zvuk?

Ať už si čtete, vaříte, pracujete, nebo trávíte čas s přáteli, celoprostorový zvuk vždy poslouží jako dokonalý doprovod. Obdobně jako hudba na pozadí v kavárnách je zvuk klidný a nenápadný a šíří se vodorovně i svisle, čímž utváří tu správnou atmosféru v celé domácnosti.

Jak funguje ambientní zvuk, který zaplní celou místnost

Ambientní zvuk, který zaplní celou místnost, produkuje ve spolupráci s řadou technologií hudbu, která vás obklopí od podlahy až po strop.

Snadné a inteligentní používání

Reproduktor RA3000 má jednoduché nastavení a snadno se používá, takže se snadno stane součástí vašeho života i vašeho domu.

Logo Bluetooth®
Bezdrátový díky technologii Bluetooth®

Spárujte reproduktor se svým smartphonem nebo tabletem pomocí technologie Bluetooth® a začněte bezproblémově streamovat svou hudební sbírku.

Ikona sítě Wi-Fi®
Připojení pomocí Wi-Fi®

Ze svého reproduktoru se pomocí připojení Wi-Fi® dostanete ke svým oblíbeným internetovým streamovacím službám. Seznam skladeb pak jednoduše ovládáte ze svého telefonu.

Logo Spotify Connect™
Kompatibilní s aplikací Spotify Connect™

Přehrávejte hudbu ze služby Spotify prostřednictvím svého reproduktoru nebo využijte aplikaci Spotify Connect™ na svém zařízení a ovládejte ji zcela bezdrátově.

Logo funkce Chromecast built-in
Chromecast built-in

Streamujte hudbu, online vysílání rozhlasových stanic a podcasty ze svého smartphonu, tabletu nebo notebooku do audiozařízení. Stačí jednou klepnout na tlačítko přenosu.

Hudba ve více místnostech

Reproduktor RA3000 lze snadno přidat do skupiny reproduktorů v aplikaci Google Home nebo Amazon Alexa. Pomocí aplikace nebo reproduktoru můžete přehrávat odlišné skladby v různých místnostech nebo stejnou hudbu v celém domě.

Snímek znázorňující stejnou hudbu přehrávanou v celém domě
STEJNÁ HUDBA
Snímek znázorňující různou hudbu přehrávanou v různých místnostech
ODLIŠNÁ HUDBA
Znázornění hlasového ovládání
Hlasové ovládání

Vlastníte zařízení s vestavěným asistentem Google Assistant nebo Alexa? Pokud ano, můžete reproduktor RA3000 ovládat hlasem. Reproduktor RA3000 stačí pomocí aplikace Google Home nebo Amazon Alexa přidat do skupiny reproduktorů a vyslovit požadavek – ať už chcete začít přehrávat hudbu, změnit hlasitost, nebo využít některou z mnoha dalších funkcí.

Upravte si nastavení podle svého s aplikacemi Sony |Music Center

Stáhněte si aplikaci Sony | Music Center do svého smartphonu a užijte si bezdrátové ovládání hudby. Kromě vybírání seznamů skladeb a určování pořadí skladeb můžete také upravovat nastavení, jako je například ekvalizér.

Logo aplikace Sony | Music Center
Automatické nastavení hlasitosti
Automatická úprava hlasitosti

Některé skladby jsou příliš nahlas a některé naopak hrají příliš potichu – v důsledku toho musí člověk neustále upravovat hlasitost. Reproduktor RA3000 řeší tento problém analýzou jednotlivých skladeb a jejich automatickým přehráváním při stálé hlasitosti, aniž byste museli zasahovat.

Umožňuje bezdrátové připojení k televizoru

Chcete si zpříjemnit poslech televizoru? Díky připojení Bluetooth® můžete reproduktor RA3000 bezdrátově připojit ke kompatibilnímu televizoru BRAVIA® a dopřát si ještě napínavější podívanou. Výsledkem nízké latence je přesná synchronizace zvuku a obrazu.

Bezdrátové připojení k televizoru
Kam svůj reproduktor SRS-RA3000 umístíte?

Díky kompaktní velikosti a s tím spojenými nízkými nároky na prostor můžete reproduktor RA3000 umístit prakticky kamkoli. Vzhledem k jeho odolnosti vůči vlhkosti jej můžete používat třeba i v kuchyni nebo koupelně. Ať už jej umístíte kamkoli, budete si moci vychutnat optimální kvalitu zvuku díky automatické kalibraci a automatickému ovládání hlasitosti.

Reproduktor SRS-RA3000 v koupelně
Odolnost proti vlhkosti

Reproduktor RA3000 je odolný proti vlhkosti, takže jej můžete používat v potenciálně vlhkých prostředích, jako je například kuchyně, nebo dokonce koupelna.

Automatická kalibrace zvuku

Ať už svůj reproduktor RA3000 umístíte kamkoli, stačí jej zapnout a začít přehrávat hudbu a on se prostřednictvím interního mikrofonu a jedinečného algoritmu společnosti Sony automaticky postará o kalibraci optimální kvality zvuku. Nemusíte nic ručně měřit ani poslouchat otravný testovací tón. Čeká na vás pouze dokonale nastavený zvuk, který zaplní celou místnost.

Automatická kalibrace zvuku

Specifikace a funkce

Zpestřete si každodenní život hudbou na pozadí v té nejlepší kvalitě. Model SRS-RA3000 s celoprostorovým zvukem je snadno použitelný kompaktní bezdrátový reproduktor, který můžete snadno upotřebit kdekoli v domácnosti.
  • Zvuky, které zaplní celou místnost

  • Vylepšený pohlcující zvuk

  • Snadné streamování hudby prostřednictvím Wi-Fi nebo Bluetooth®

  • Funkce automatického nastavení hlasitosti zajišťuje konzistentní úroveň hlasitosti napříč skladbami

  • Funkce automatické kalibrace zvuku pro snadné nastavení

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů