Reproduktor SRS-RA3000 

Užijte si v místnosti ambientní zvuk

Ať už jste schoulení na pohovce s dobrou knihou, nebo kouzlíte u plotny, ambientní zvuk tohoto kompaktního bezdrátového reproduktoru zajistí dokonalou hudební kulisu v jakékoli místnosti.

VŠECHNY BEZDRÁTOVÉ REPRODUKTORY

Špičkový bezdrátový reproduktor SRS-RA3000, který svým zvukem zaplní celou místnost

SRS-RA3000
Černý reproduktor SRS-RA3000

whiteblack

MOC

10 199,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Objevte model SRS-RA3000 
Co je celoprostorový zvuk?

Ať už si čtete, vaříte, pracujete, nebo trávíte čas s přáteli, celoprostorový zvuk vždy poslouží jako dokonalý doprovod. Obdobně jako hudba na pozadí v kavárnách je zvuk klidný a nenápadný a šíří se vodorovně i svisle, čímž utváří tu správnou atmosféru v celé domácnosti.

Běžné zvuky, které zaplní celou místnost
BĚŽNÉ ZVUKY, KTERÉ ZAPLNÍ CELOU MÍSTNOST
Zvuky, které zaplní celou místnost
AMBIENTNÍ ZVUK, KTERÝ ZAPLNÍ CELOU MÍSTNOST
Jak funguje ambientní zvuk, který zaplní celou místnost

Ambientní zvuk, který zaplní celou místnost, produkuje ve spolupráci s řadou technologií hudbu, která vás obklopí od podlahy až po strop.

Snadné a inteligentní používání

Reproduktor RA3000 má jednoduché nastavení a snadno se používá, takže se snadno stane součástí vašeho života i vašeho domu.

Logo Bluetooth®
Bezdrátový díky technologii Bluetooth®

Spárujte reproduktor se svým smartphonem nebo tabletem pomocí technologie Bluetooth® a začněte bezproblémově streamovat svou hudební sbírku.

Ikona sítě Wi-Fi®
Připojení pomocí Wi-Fi®

Ze svého reproduktoru se pomocí připojení Wi-Fi® dostanete ke svým oblíbeným internetovým streamovacím službám. Seznam skladeb pak jednoduše ovládáte ze svého telefonu.

Logo Spotify Connect™
Kompatibilní s aplikací Spotify Connect™

Přehrávejte hudbu ze služby Spotify prostřednictvím svého reproduktoru nebo využijte aplikaci Spotify Connect™ na svém zařízení a ovládejte ji zcela bezdrátově.

Logo funkce Chromecast built-in
Chromecast built-in

Streamujte hudbu, online vysílání rozhlasových stanic a podcasty ze svého smartphonu, tabletu nebo notebooku do audiozařízení. Stačí jednou klepnout na tlačítko přenosu.

Hudba ve více místnostech

Reproduktor RA3000 lze snadno přidat do skupiny reproduktorů v aplikaci Google Home nebo Amazon Alexa. Pomocí aplikace nebo reproduktoru můžete přehrávat odlišné skladby v různých místnostech nebo stejnou hudbu v celém domě.

Snímek znázorňující stejnou hudbu přehrávanou v celém domě
STEJNÁ HUDBA
Snímek znázorňující různou hudbu přehrávanou v různých místnostech
ODLIŠNÁ HUDBA
Znázornění hlasového ovládání
Hlasové ovládání

Vlastníte zařízení s vestavěným asistentem Google Assistant nebo Alexa? Pokud ano, můžete reproduktor RA3000 ovládat hlasem. Reproduktor RA3000 stačí pomocí aplikace Google Home nebo Amazon Alexa přidat do skupiny reproduktorů a vyslovit požadavek – ať už chcete začít přehrávat hudbu, změnit hlasitost, nebo využít některou z mnoha dalších funkcí.

Upravte si nastavení podle svého s aplikacemi Sony |Music Center

Stáhněte si aplikaci Sony | Music Center do svého smartphonu a užijte si bezdrátové ovládání hudby. Kromě vybírání seznamů skladeb a určování pořadí skladeb můžete také upravovat nastavení, jako je například ekvalizér.

Logo aplikace Sony | Music Center
Automatické nastavení hlasitosti
Automatická úprava hlasitosti

Některé skladby jsou příliš nahlas a některé naopak hrají příliš potichu – v důsledku toho musí člověk neustále upravovat hlasitost. Reproduktor RA3000 řeší tento problém analýzou jednotlivých skladeb a jejich automatickým přehráváním při stálé hlasitosti, aniž byste museli zasahovat.

Umožňuje bezdrátové připojení k televizoru

Chcete si zpříjemnit poslech televizoru? Díky připojení Bluetooth® můžete reproduktor RA3000 bezdrátově připojit ke kompatibilnímu televizoru BRAVIA® a dopřát si ještě napínavější podívanou. Výsledkem nízké latence je přesná synchronizace zvuku a obrazu.

Bezdrátové připojení k televizoru
Kam svůj reproduktor SRS-RA3000 umístíte?

Díky kompaktní velikosti a s tím spojenými nízkými nároky na prostor můžete reproduktor RA3000 umístit prakticky kamkoli. Vzhledem k jeho odolnosti vůči vlhkosti jej můžete používat třeba i v kuchyni nebo koupelně. Ať už jej umístíte kamkoli, budete si moci vychutnat optimální kvalitu zvuku díky automatické kalibraci a automatickému ovládání hlasitosti.

Reproduktor SRS-RA3000 v koupelně
Odolnost proti vlhkosti

Reproduktor RA3000 je odolný proti vlhkosti, takže jej můžete používat v potenciálně vlhkých prostředích, jako je například kuchyně, nebo dokonce koupelna.

Automatická kalibrace zvuku

Ať už svůj reproduktor RA3000 umístíte kamkoli, stačí jej zapnout a začít přehrávat hudbu a on se prostřednictvím interního mikrofonu a jedinečného algoritmu společnosti Sony automaticky postará o kalibraci optimální kvality zvuku. Nemusíte nic ručně měřit ani poslouchat otravný testovací tón. Čeká na vás pouze dokonale nastavený zvuk, který zaplní celou místnost.

Automatická kalibrace zvuku

Specifikace a funkce

Zpestřete si každodenní život hudbou na pozadí v té nejlepší kvalitě. Model SRS-RA3000 s celoprostorovým zvukem je snadno použitelný kompaktní bezdrátový reproduktor, který můžete snadno upotřebit kdekoli v domácnosti.
  • Zvuky, které zaplní celou místnost

  • Vylepšený pohlcující zvuk

  • Snadné streamování hudby prostřednictvím Wi-Fi nebo Bluetooth®

  • Funkce automatického nastavení hlasitosti zajišťuje konzistentní úroveň hlasitosti napříč skladbami

  • Funkce automatické kalibrace zvuku pro snadné nastavení

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů