MOC

8 199,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

Zvuk

Počet reproduktorů
Jednotka výškového reproduktoru (2), širokopásmový reproduktor (1), pasivní zářič (2)
Velikost reproduktoru
Jednotka 17mm výškového reproduktoru, 80mm širokopásmový reproduktor, pasivní zářič 103 x 37 mm
360 Reality Audio
Ano
DSEE
Ano
Předvolby EQ
Ano (VYP./BASS/EXCITED/BRIGHT/VOCAL)
Vlastní EQ
Ano
Automatická hlasitost
Ano (Zap./Vyp.)
Automatická kalibrace zvuku
Ano
Vylepšený pohlcující zvuk
Ano

Velikost a hmotnost

Rozměry (Š x V x H)
146 x 247 x 155 mm
Hmotnost
2,5 kg

Bezdrátová připojení

Kompatibilita s funkcí Google Assistant
Ano
Funguje s asistentkou Alexa
Ano
Chromecast built-in
Ano
Spotify Connect
Ano

Bluetooth®

Kompatibilní profily
A2DP, AVRCP (Absolute Volume), SPP
Podporované kodeky
SBC , AAC

Wi-Fi®

Specifikace technologie Wi-Fi®
11a, 11b, 11g, 11n
360RAcast
Ano
Chomecast built-in
Ano

Rozhraní

Vstupní a výstupní konektory
Audio vstup (3,5 mm)

Obecné funkce

Spotřeba energie
20 W

Eco funkce a úspora energie

Spotřeba energie (v režimu vypnutí)
0,5 W
Spotřeba energie (v pohotovostním režimu)
Není k dispozici
Spotřeba energie (v pohotovostním režimu sítě) – Konektory
2,0 W (Wi-Fi) / 2,0 W (Bluetooth) / 2,0 W (při připojení všech konektorů a sítí)
Pohotovostní režim aktivován
Po 15 minutách (Wi-Fi) / po 15 minutách (Bluetooth)
Pohotovostní režim sítě aktivován – Konektory
Přepnutí bezdrátové sítě: Stiskněte a na alespoň 4 sekundy podržte současně tlačítko [Music Service] a tlačítko [Volume +]. Přepnutí pohotovostního režimu při připojení k síti: Stiskněte a na alespoň 4 sekundy podržte současně tlačítko [Power] a tlačítko [BLUETOOTH].

Barevná provedení

whiteblack

Funkce

Snímek znázorňující okolní zvuk zaplňující obývací pokoj

Co je celoprostorový zvuk?

Ať už si čtete, vaříte, pracujete, nebo trávíte čas s přáteli, celoprostorový zvuk vždy poslouží jako dokonalý doprovod. Obdobně jako hudba na pozadí v kavárnách je zvuk klidný a nenápadný a šíří se vodorovně i svisle, čímž utváří tu správnou atmosféru v celé domácnosti.

360 Reality Audio

Technologie 360 Reality Audio nebo Immersive Audio Enhancement

Jelikož skladby obohacené technologií 360 Reality Audio obsahují data o poloze trojrozměrného zvuku, nabízí s ohledem na celoprostorový zvuk to nejlepší. Pokud však takové skladby k dispozici nejsou, nepředstavuje to žádný problém. Díky jedinečnému algoritmu Immersive Audio Enhancement společnosti Sony si můžete efektivně přehrávat oblíbené stereofonní skladby celoprostorově.

Ilustrace výškového reproduktoru znázorňující zvuk od podlahy až po strop

Výškový reproduktor zajišťuje zvuk od podlahy až po strop

Výškový reproduktor vytváří zvukové vlny, které se vzájemně překrývají, a vytvářejí tak vlnoplochu směřující nahoru. Díky tomu se prostor zcela zaplní zvukem a vy si budete moci díky reproduktoru SRS-RA3000 užít dokonalý poslech kdekoli v místnosti.

Oříznutý snímek reproduktoru SRS-RA3000

Všesměrový zvuk a hluboké basy

Difuzér šíří zvuk vodorovně napříč celou místností od zdi po zeď, zatímco dva pasivní zářiče zprostředkovávají hluboké basy.

Logo Bluetooth®

Bezdrátový díky technologii Bluetooth®

Spárujte reproduktor se svým smartphonem nebo tabletem pomocí technologie Bluetooth® a začněte bezproblémově streamovat svou hudební sbírku.

Ikona sítě Wi-Fi®

Připojení pomocí Wi-Fi®

Ze svého reproduktoru se pomocí připojení Wi-Fi® dostanete ke svým oblíbeným internetovým streamovacím službám. Seznam skladeb pak jednoduše ovládáte ze svého telefonu.

Logo Spotify Connect™

Kompatibilní s aplikací Spotify Connect™

Přehrávejte hudbu ze služby Spotify prostřednictvím svého reproduktoru nebo využijte aplikaci Spotify Connect™ na svém zařízení a ovládejte ji zcela bezdrátově.

Logo funkce Chromecast built-in

Chromecast built-in

Streamujte hudbu, online vysílání rozhlasových stanic a podcasty ze svého smartphonu, tabletu nebo notebooku do audiozařízení. Stačí jednou klepnout na tlačítko přenosu.

Znázornění poslechu v různých místnostech

Hudba ve více místnostech

Reproduktor RA3000 lze snadno přidat do skupiny reproduktorů v aplikaci Google Home. Pomocí aplikace nebo prostřednictvím reproduktoru s asistentem tak můžete přehrávat odlišné skladby v různých místnostech nebo stejnou hudbu v celém domě.

Znázornění hlasového ovládání

Hlasové ovládání

Vlastníte zařízení s vestavěným asistentem Google Assistant nebo Alexa? Pokud ano, můžete reproduktor RA3000 ovládat hlasem. Reproduktor RA3000 stačí pomocí aplikace Google Home nebo Amazon Alexa přidat do skupiny reproduktorů a vyslovit požadavek – ať už chcete začít přehrávat hudbu, změnit hlasitost, nebo využít některou z mnoha dalších funkcí.

Logo aplikace Sony | Music Center

Upravte si nastavení podle svého s aplikacemi Sony |Music Center

Stáhněte si aplikaci Sony | Music Center do svého smartphonu a užijte si bezdrátové ovládání hudby. Kromě vybírání seznamů skladeb a určování pořadí skladeb můžete také upravovat nastavení, jako je například ekvalizér.

Automatické nastavení hlasitosti

Automatická úprava hlasitosti 

Některé skladby jsou příliš nahlas a některé naopak hrají příliš potichu – v důsledku toho musí člověk neustále upravovat hlasitost. Reproduktor RA3000 řeší tento problém analýzou jednotlivých skladeb a jejich automatickým přehráváním při stálé hlasitosti, aniž byste museli zasahovat.

Bezdrátové připojení k televizoru

Umožňuje bezdrátové připojení k televizoru

Chcete si zpříjemnit poslech televizoru? Díky připojení Bluetooth® můžete reproduktor RA3000 bezdrátově připojit ke kompatibilnímu televizoru BRAVIA® a dopřát si ještě napínavější podívanou. Výsledkem nízké latence je přesná synchronizace zvuku a obrazu. 

Reproduktor SRS-RA3000 na různých místě v domě

Kam svůj reproduktor SRS-RA3000 umístíte?

Díky kompaktní velikosti a s tím spojenými nízkými nároky na prostor můžete reproduktor RA3000 umístit prakticky kamkoli. Vzhledem k jeho odolnosti vůči vlhkosti jej můžete používat třeba i v kuchyni nebo koupelně. Ať už jej umístíte kamkoli, budete si moci vychutnat optimální kvalitu zvuku díky automatické kalibraci a ovládání hlasitosti.

Reproduktor SRS-RA3000 v koupelně

Odolnost proti vlhkosti

Reproduktor RA3000 je odolný proti vlhkosti, takže jej můžete používat v potenciálně vlhkých prostředích, jako je například kuchyně, nebo dokonce koupelna.

Automatická kalibrace zvuku

Automatická kalibrace zvuku

Ať už svůj reproduktor RA3000 umístíte kamkoli, stačí jej zapnout a začít přehrávat hudbu a on se prostřednictvím interního mikrofonu a jedinečného algoritmu společnosti Sony automaticky postará o kalibraci optimální kvality zvuku. Nemusíte nic ručně měřit ani poslouchat otravný testovací tón. Čeká na vás pouze dokonale nastavený zvuk, který zaplní celou místnost.