SRS-RA5000

Užijte si hudbu všude kolem sebe

Špičkový bezdrátový reproduktor SRS-RA5000, disponující ambientním zvukem, který zaplní celou místnost, změní způsob, jakým doma prožíváte hudbu.

VŠECHNY BEZDRÁTOVÉ REPRODUKTORY

Špičkový bezdrátový reproduktor SRS-RA5000 s ambientním zvukem, který zaplní celou místnost

SRS-RA5000
SRS-RA5000

MOC

17 499,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Držitel ocenění
Red Dot winner 2021 best of the best logo awarded to Xperia PRO
Co je celoprostorový zvuk?

Ať už si čtete, vaříte, pracujete, nebo trávíte čas s přáteli, celoprostorový zvuk vždy poslouží jako dokonalý doprovod. Obdobně jako hudba na pozadí v kavárnách je zvuk klidný a nenápadný a šíří se vodorovně i svisle, čímž utváří tu správnou atmosféru v celé domácnosti.

Běžné zvuky, které zaplní celou místnost
BĚŽNÉ ZVUKY, KTERÉ ZAPLNÍ CELOU MÍSTNOST
Zvuky, které zaplní celou místnost
AMBIENTNÍ ZVUK, KTERÝ ZAPLNÍ CELOU MÍSTNOST
Technologie 360 Reality Audio nebo Immersive Audio Enhancement

Jelikož skladby obohacené technologií 360 Reality Audio obsahují data o poloze trojrozměrného zvuku, nabízí s ohledem na celoprostorový zvuk to nejlepší. Pokud však takové skladby k dispozici nejsou, nepředstavuje to žádný problém. Díky jedinečnému algoritmu Immersive Audio Enhancement společnosti Sony si můžete efektivně přehrávat oblíbené stereofonní skladby celoprostorově.

360 Reality Audio
Pohled do reproduktoru SRS-RA5000 zobrazující sedm měničů
Díky celkem sedmi měničům uslyšíte rozdíl.

Tři reproduktory nasměrované nahoru šíří hudbu vertikálně, zatímco další tři reproduktory ji šíří horizontálně. Jsou doplněny basovým reproduktorem, který místnost zaplaví bohatými hlubokými basy.

Nahlédněte do reproduktoru SRS-RA5000
Snadné a inteligentní používání

Reproduktor RA5000 má jednoduché nastavení a snadno se používá, takže se snadno stane součástí vašeho života i vašeho domu.

Logo Bluetooth®
Bezdrátový díky technologii Bluetooth®

Spárujte reproduktor se svým smartphonem nebo tabletem pomocí technologie Bluetooth® a začněte bezproblémově streamovat svou hudební sbírku.

Ikona sítě Wi-Fi®
Připojení pomocí Wi-Fi®

Ze svého reproduktoru se pomocí připojení Wi-Fi® dostanete ke svým oblíbeným internetovým streamovacím službám. Seznam skladeb pak jednoduše ovládáte ze svého telefonu.

Logo Spotify Connect™
Kompatibilní s aplikací Spotify Connect™

Přehrávejte hudbu ze služby Spotify prostřednictvím svého reproduktoru nebo využijte aplikaci Spotify Connect™ na svém zařízení a ovládejte ji zcela bezdrátově.

Logo funkce Chromecast built-in
Chromecast built-in

Streamujte hudbu, online vysílání rozhlasových stanic a podcasty ze svého smartphonu, tabletu nebo notebooku do audiozařízení. Stačí jednou klepnout na tlačítko přenosu.

Hudba ve více místnostech

Reproduktor RA5000 lze snadno přidat do skupiny reproduktorů v aplikaci Google Home nebo Amazon Alexa. Pomocí aplikace nebo reproduktoru můžete přehrávat odlišné skladby v různých místnostech nebo stejnou hudbu v celém domě.

Znázornění poslechu v různých místnostech, synchronizace hudby
STEJNÁ HUDBA
Znázornění poslechu v různých místnostech, odlišná hudba
ODLIŠNÁ HUDBA
Znázornění hlasového ovládání
Hlasové ovládání

Vlastníte zařízení s vestavěným asistentem Google Assistant nebo Alexa? Pokud ano, můžete reproduktor RA5000 ovládat hlasem. Reproduktor RA5000 stačí pomocí aplikace Google Home nebo Amazon Alexa přidat do skupiny reproduktorů a vyslovit požadavek – ať už chcete začít přehrávat hudbu, změnit hlasitost, nebo využít další funkce.

Upravte si nastavení podle svého s aplikacemi Sony |Music Center

Stáhněte si aplikaci Sony | Music Center do svého smartphonu a užijte si bezdrátové ovládání hudby. Kromě vybírání seznamů skladeb a určování pořadí skladeb můžete také upravovat nastavení, jako je například ekvalizér.

Logo aplikace Sony | Music Center
Znázornění ovládání hlasitosti
Automatická úprava hlasitosti

Některé skladby jsou příliš hlasité a jiné zase tiché – posluchač kvůli tomu musí neustále upravovat hlasitost. Reproduktor RA5000 řeší tento problém analýzou skladeb a jejich automatickým přehráváním při stálé hlasitosti.

Umožňuje bezdrátové připojení k televizoru

Chcete si zpříjemnit poslech televizoru? Díky připojení Bluetooth® můžete reproduktor RA5000 bezdrátově připojit ke kompatibilnímu televizoru BRAVIA® a dopřát si ještě napínavější podívanou. Výsledkem nízké latence je přesná synchronizace zvuku a obrazu.

Reproduktor SRS-RA5000 bezdrátově připojený k televizoru Sony Bravia
Automatická kalibrace zvuku
Kalibrace zvuku

Ať už reproduktor RA5000 umístíte kamkoli, můžete ho kalibrovat pro optimální kvalitu zvuku pomocí interního mikrofonu a jedinečného algoritmu Sony. Stačí podržet tlačítko Immersive Audio Enhancement na těle reproduktoru a spustí se kalibrace.

Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení

Vychutnejte si zvuku studiové kvality v kvalitě vyšší, než jakou poskytují disky CD – to vše díky zvuku s vysokým rozlišením. Všechny prvky od signálu k reproduktoru spojuje vášeň pro hudbu. Budete mít pocit, jako by byl interpret přímo před vámi. 

Logo zvuku s vysokým rozlišením

Specifikace a funkce

Změňte způsob, jakým doma prožíváte hudbu, se špičkovým bezdrátovým reproduktorem SRS-RA5000 pro ambientní zvuk, které zaplní celou místnost.
  • Zvuky, které zaplní celou místnost

  • Vylepšený pohlcující zvuk

  • Snadné streamování hudby prostřednictvím Wi-Fi nebo Bluetooth®

  • Funkce automatického nastavení hlasitosti zajišťuje konzistentní úroveň hlasitosti napříč skladbami

  • Funkce kalibrace zvuku pro snadné nastavení

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Recenze a ocenění

Názor uživatelů