MDR-Z1R

Dokonale reálná kvalita zvuku

Pohodlně se usaďte a připravte se na poslech dokonalého zvuku nové úrovně. V těchto sluchátkách se snoubí špičkové technologie s technickým mistrovstvím. Nabídnou vám dokonalý zážitek z poslechu.

MOC

63 990,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Signature Series

Kultovní zvuk řady Signature

Získejte lepší zážitky z poslechu zvuku s vysokým rozlišením. Začněte zvuk cítit na vlastní kůži.

Každý tón a každý detail.

70mm reproduktor s čistým zvukem s vysokým rozlišením

Nově vyvinutá membrána s hořčíkovou kopulí a obrubou z polymerů z tekutých krystalů umožňuje přehrávání zvuku s vysokým rozlišením v rozsahu až 120 kHz. Výsledkem je bezkonkurenční čistota a přesnost zvuku.

Čistý zvuk bez šumu

Pouzdro bez rezonancí, které vyfiltruje zbytečné ruchy

Abyste získali pouze čistý a ostrý zvuk, řídí speciální akustický filtr odpor vzduchu a předchází všem vibracím vytvářeným pohybem reproduktoru. 

Sonicky přesné, mistrovsky navržené
Zvukové parametry na vyšší úrovni

Sluchátka MDR-Z1R byla vyrobena tak, aby měla širší frekvenční rozsah a reprodukovala velice nízké i vysoké frekvence (až 120 kHz). Širší dynamický rozsah plně reprodukuje i ty nejnepatrnější zvukové nuance. Výsledkem je poslech, který vás obklopí a uchvátí.

Seznamte se s modelem MDR-Z1R

Přečtěte si, na jakých technologiích spočívají naše sluchátka špičkové třídy, model MDR-Z1R, a čím se nechala inspirovat. 

Využijte sluchátka naplno

S příslušenstvím dodávaným ke sluchátkům MDR-Z1R je dokážete využít naplno

pevné pouzdro
Pevné úložné pouzdro

Sluchátka a příslušné kabely se dodávají v elegantním pouzdru s oddělenými přihrádkami a luxusní saténovou podšívkou. 

vyvážený
Vyvážený propojovací kabel s průměrem 4,4 mm

Nově vyvinutý vyvážený propojovací kabel s průměrem 4,4 mm odděluje signály levého a pravého kanálu zvuku a současně minimalizuje ztráty při přenosu signálu a následné zhoršení kvality zvuku. Výsledkem jsou čistější vysoké frekvence a špičková kvalita zvuku.

OFC
Stříbrem potažená bezkyslíkatá měď

Sluchátka MDR-Z1R využívají stříbrem potažené kabely z bezkyslíkaté mědi k minimalizaci odporu a ztráty při přenosu signálu. Výsledkem je menší ztráta kvality zvuku, zřetelnější detaily a čistší výšky. 

Vyrobeno odborníky v Japonsku 

Produkty Sony se vyrábějí v Japonsku a představují synonymum dokonalé kvality a výkonu. Sluchátka MDR-Z1R nejsou v tomto ohledu výjimkou. Při jejich výrobě byly použity pouze nejkvalitnější součástky a přesné výrobní procesy, díky nimž dosahují výjimečného zvuku.

Seznamte se s řadou Signature Series

Kompletní sortiment produktů řady Signature Series je určen pro ty, kteří se nespokojí s ničím menším, než s dokonalým a strhujícím zvukem. Je navržen tak, aby vám zajistil dokonalou kvalitu zvuku. Překračuje hranice běžných zvukových parametrů, aby každý tón lépe vyzněl.

Tak pohlcující. Tak opravdová.

Nechejte se pohltit zvukem, který je tak opravdový, jako kdybyste byli na živém koncertu nebo ve studiu během nahrávání. Díky technologii 360 Reality Audio je hudba podmanivější než kdy dřív.

Tato sluchátka podporují technologii 360 Reality Audio.

Artist_connection
Stáhněte si aplikaci Artist Connection a poslechněte si ukázky hudby

Specifikace a funkce

Vychutnejte si kvalitu zvuku bez kompromisů a dokonalé řemeslné zpracování špičkových sluchátek řady Signature Series od Sony.
  • Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení

  • Citlivá hořčíková kopule s membránou s obrubou z polymerů z tekutých krystalů zajišťuje čistý zvuk

  • Konstrukce zabraňující rezonancím

  • Stříbrem potažené kabely z bezkyslíkaté mědi

  • Ergonomické náušníky z ovčí kůže

Reproduktor
70 mm, kulatý typ (hlasová cívka CCAW)
Frekvenční odezva
4–120 000 Hz
Délka kabelu
Kabel pro sluchátka (přibl. 3 m, stříbrem potažené prameny z bezkyslíkaté mědi (OFC), pozlacený stereofonní minikonektor), vyvážený propojovací kabel pro sluchátka (přibl. 1,2 m, stříbrem potažené prameny z bezkyslíkaté mědi (OFC), pozlacená čtyřvodičová vyvážená standardní zástrčka ve tvaru L)

Obsah balení

Zástrčkový adaptér Unimatch (pozlacený), Kabel pro sluchátka (přibl. 3 m, stříbrem potažené prameny z bezkyslíkaté mědi (OFC), pozlacený stereofonní minikonektor), Vyvážený propojovací kabel pro sluchátka (přibl. 1,2 m, stříbrem potažené prameny z bezkyslíkaté mědi (OFC), pozlacená čtyřvodičová vyvážená standardní zástrčka ve tvaru L), Pevné pouzdro

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů