MDR-Z1R

Dokonale reálná kvalita zvuku

Pohodlně se usaďte a připravte se na poslech dokonalého zvuku nové úrovně. V těchto sluchátkách se snoubí špičkové technologie s technickým mistrovstvím. Nabídnou vám dokonalý zážitek z poslechu.

Signature Series

One Signature Sound

Získejte lepší zážitky z poslechu zvuku s vysokým rozlišením. Začněte zvuk cítit na vlastní kůži.

Každý tón a každý detail.

70mm reproduktor s čistým zvukem s vysokým rozlišením

Nově vyvinutá membrána s hořčíkovou kopulí a obrubou z polymerů z tekutých krystalů umožňuje přehrávání zvuku s vysokým rozlišením v rozsahu až 120 kHz. Výsledkem je bezkonkurenční čistota a přesnost zvuku.

Čistý zvuk bez šumu

Pouzdro bez rezonancí, které vyfiltruje zbytečné ruchy

Abyste získali pouze čistý a ostrý zvuk, řídí speciální akustický filtr odpor vzduchu a předchází všem vibracím vytvářeným pohybem reproduktoru. 

Sonicky přesné, mistrovsky navržené
Zvukové parametry na vyšší úrovni

Sluchátka MDR-Z1R byla vyrobena tak, aby měla širší frekvenční rozsah a reprodukovala velice nízké i vysoké frekvence (až 120 kHz). Širší dynamický rozsah plně reprodukuje i ty nejnepatrnější zvukové nuance. Výsledkem je poslech, který vás obklopí a uchvátí.

Seznamte se s modelem MDR-Z1R

Přečtěte si, na jakých technologiích spočívají naše sluchátka špičkové třídy, model MDR-Z1R, a čím se nechala inspirovat. 

Využijte sluchátka naplno

S příslušenstvím dodávaným ke sluchátkům MDR-Z1R je dokážete využít naplno

pevné pouzdro
Pevné úložné pouzdro

Sluchátka a příslušné kabely se dodávají v elegantním pouzdru s oddělenými přihrádkami a luxusní saténovou podšívkou. 

vyvážený
Vyvážený propojovací kabel s průměrem 4,4 mm

Nově vyvinutý vyvážený propojovací kabel s průměrem 4,4 mm odděluje signály levého a pravého kanálu zvuku a současně minimalizuje ztráty při přenosu signálu a následné zhoršení kvality zvuku. Výsledkem jsou čistější vysoké frekvence a špičková kvalita zvuku.

OFC
Stříbrem potažená bezkyslíkatá měď

Sluchátka MDR-Z1R využívají stříbrem potažené kabely z bezkyslíkaté mědi k minimalizaci odporu a ztráty při přenosu signálu. Výsledkem je menší ztráta kvality zvuku, zřetelnější detaily a čistší výšky. 

Vyrobeno odborníky v Japonsku 

Produkty Sony se vyrábějí v Japonsku a představují synonymum dokonalé kvality a výkonu. Sluchátka MDR-Z1R nejsou v tomto ohledu výjimkou. Při jejich výrobě byly použity pouze nejkvalitnější součástky a přesné výrobní procesy, díky nimž dosahují výjimečného zvuku.

Seznamte se s řadou Signature Series

Kompletní sortiment produktů řady Signature Series je určen pro ty, kteří se nespokojí s ničím menším, než s dokonalým a strhujícím zvukem. Je navržen tak, aby vám zajistil dokonalou kvalitu zvuku. Překračuje hranice běžných zvukových parametrů, aby každý tón lépe vyzněl.

Certifikovaná sluchátka pro přizpůsobený zážitek

Sluchátka s certifikací 360 Reality Audio a aplikace Sony | Headphones Connect vám umožní optimalizovat zvukový prožitek pomocí analýzy tvaru vašich uší, a vychutnat si pohlcující hudební zážitek.

Artist_connection
Stáhněte si aplikaci Artist Connection a poslechněte si ukázky hudby

Specifikace a funkce

Vychutnejte si kvalitu zvuku bez kompromisů a dokonalé řemeslné zpracování špičkových sluchátek řady Signature Series od Sony.
  • Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení

  • Citlivá hořčíková kopule s membránou s obrubou z polymerů z tekutých krystalů zajišťuje čistý zvuk

  • Konstrukce zabraňující rezonancím

  • Stříbrem potažené kabely z bezkyslíkaté mědi

  • Ergonomické náušníky z ovčí kůže

Reproduktor
70 mm, kulatý typ (hlasová cívka CCAW)
Frekvenční odezva
4–120 000 Hz
Délka kabelu
Kabel pro sluchátka (přibl. 3 m, stříbrem potažené prameny z bezkyslíkaté mědi (OFC), pozlacený stereofonní minikonektor), vyvážený propojovací kabel pro sluchátka (přibl. 1,2 m, stříbrem potažené prameny z bezkyslíkaté mědi (OFC), pozlacená čtyřvodičová vyvážená standardní zástrčka ve tvaru L)

Obsah balení

Zástrčkový adaptér Unimatch (pozlacený), Kabel pro sluchátka (přibl. 3 m, stříbrem potažené prameny z bezkyslíkaté mědi (OFC), pozlacený stereofonní minikonektor), Vyvážený propojovací kabel pro sluchátka (přibl. 1,2 m, stříbrem potažené prameny z bezkyslíkaté mědi (OFC), pozlacená čtyřvodičová vyvážená standardní zástrčka ve tvaru L), Pevné pouzdro

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů