Signature Series

Dopřejte si vynikající zvuk

Produkty řady Signature Series, vyvrcholení celoživotní snahy o vynikající zvuk, překračují hranice zvuku s vysokým rozlišením a nabízejí jedinečný poslechový zážitek.

Signature Series

One Signature Sound

Získejte lepší zážitky z poslechu zvuku s vysokým rozlišením. Začněte zvuk cítit na vlastní kůži.

Povyšte každou notu díky řadě One Signature Sound

Začalo to v roce 1979 hudební revolucí, kterou měl na svědomí ikonický Walkman® od společnosti Sony. Fascinoval milióny lidí po celém světě a definoval způsob poslechu hudby ze sluchátek kdykoli a kdekoli. Řada Signature Series tuto revoluci posouvá na novou úroveň skvělé věrnosti zvuku – hudbu už není jen slyšet, nyní ji můžete i cítit. Řada Signature Series je vrcholem zkušeností a odhodlání, který spojením těch nejkvalitnějších analogových a digitálních technologií povyšuje poslech hudby do neuvěřitelných rozměrů. Ať se jedná o velkolepou akustiku orchestru nebo živou hudbu na koncertě, máte šanci vychutnat si každý detail (a to včetně zápalu a energie) přesně tak, jak jej umělec původně zamýšlel.

Naši odborníci, kteří jsou stejně zapálení jako umělci a tvůrci, vytvořili v řadě čtyř kvalitních produktů ultimátní zkušenost při poslechu hudby ze sluchátek. Jejich závazek a odkaz je zprostředkovat všem zápal a energii původní hudby. 

Vyladěno a přesně optimalizováno předními zvukovými inženýry

Při své cestě za naprostou dokonalostí se naši specialisté neúnavně hnali za reprodukcí čistého zvuku a prozkoumali přitom tisíce a tisíce zvukových stop. Každá nenápadná zvuková variace, od začátku velkolepého výkonu přes rezonanci okolního zvuku až po prchavé zvuky, když se skladba blíží tichu, byla věrohodně zachycena a reprodukována. Výsledkem je zvukový projev, jaký jste nikdy předtím neslyšeli ani necítili. Můžete v něm téměř cítit teplotu a vlhkost, při kterých skladba vznikala. Výsledná reprodukce zvuku je neuvěřitelně věrohodná a nanejvýš čistá a expresivní – včetně všech subtilních a delikátních nuancí mikrozvuků a vyšších stupnic ve vyšších dynamikách. Od našich hudebních nadšenců pro vás, milovníky hudby, přichází vylepšená zvuková zkušenost, jakou jste dosud nezažili.

Průkopnická zvuková inovace

Společnost Sony má jedinečnou tradici v oblasti vynikajícího zvuku, od průkopnického uvedení kultovního přehrávače Walkman® v roce 1979 po podporu zvuku s vysokým rozlišením jako nového standardu v kvalitě zvuku v roce 2013. Řada Signature Series je nejnovější inovací, která má v oblasti špičkového zvuku vstoupit na neprozkoumanou půdu.

Revoluce v osobním poslechu

Historie inovací sluchátek

Naši inženýři stále vyvíjejí naši řadu světově proslulých sluchátek s inovativními konstrukčními metodami a vysoce přesnou zvukovou technologií vedoucí ke skutečně autentickým poslechovým zážitkům.

Media Object

Zobrazit historii sluchátek

Hudba blíž než kdy dříve

Vývoj sluchátek do uší v čase

Společnost Sony vytvořila model MDR-E252 – první sluchátka do uší na světě. Od zrodu sluchátek do uší šla společnost Sony za svým cílem zpřístupnit posluchačům komplexní zážitek při mobilním poslechu.

Media Object

Podívejte se na vývoj sluchátek do uší

Maximální kvalita zvuku

Historie digitálního zvuku a zesilování

Zesilování audiosystémů bez zkreslení je přesným uměním, které zdokonalujeme přes půl století. Vynikající technické zpracování, prvotřídní součásti a pokročilá akustika společně zvyšují kvalitu zvuku.

Media Object

Zobrazit historii digitálního zvuku / zesilovačů

Stvoření ikony

Historie přehrávačů Walkman®

Walkman® předefinoval poslech hudby u celé generace. Najednou byla stereofonní hudba mobilní a dostupná kdykoli a kdekoli. Od té doby tuto ikonu stále vylepšujeme.

Media Object

Zobrazit historii přehrávačů Walkman®

S láskou vyrobeno, krásně sestaveno
Pečlivě vytvořeno

Při tvorbě řady Signature Series byly využity pouze nejpokročilejší výrobní postupy a produktová řešení, od použitých materiálů po metody pájení a konstruování. Tím byly zaručeny nejvyšší úrovně kvality a vynikajícího zvuku.