NW-WM1Z

Požitek z čistých detailů

Zažijte symfonii detailů díky přehrávači Walkman® z řady Signature Series, který kombinuje sofistikovanou zvukovou technologii s krásně vyrobenými, prvotřídními materiály a špičkovou použitelností.  

256 GB

NW-WM1Z

MOC

92 999,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Signature Series

One Signature Sound

Získejte lepší zážitky z poslechu zvuku s vysokým rozlišením. Začněte zvuk cítit na vlastní kůži.

Ryzí zvuk, špičkové součástky

Objevte funkční krásu bezkyslíkové mědi

Přehrávač NW-WM1Z je celý ukrytý v pozlaceném šasi z kvalitní bezkyslíkové mědi. Tato měď, která se běžně používá k výrobě nástrojů, propůjčuje přehrávači jeho jedinečně přirozený akustický zvuk. Díky její vodivosti a syrové síle má Walkman® bezkonkurenční zvukový výkon.

Čtyřvodičové kabely
Pokročilá konstrukce kabelů

Čtyřvodičové oplétané kabely vyrobené pomocí pokročilých způsobů oplétání a navržené ve spolupráci s firmou KIMBER KABLE® jsou díky ruční práci schopné bezproblémově zvládat vysoký výkon a přenášet dokonalý zvuk.

FT Cap
Bezproblémový výkon

Nově vyvinuté vysoce kapacitní kondenzátory FT CAP regulují tok proudu a podle potřeby ho optimalizují pro okamžitý čistý výkon.  

Jemný zvukový rejstřík
Spolehlivé obvody

Povrchově montovaný rezistor pro kvalitní zvuk se stará o efektivní přidělování výkonu jednotlivým prvkům obvodu a následně i o konzistentní kvalitu zvuku.

Objevte přehrávač NW-WM1Z

Zjistěte více o technologii a inspiraci za naším špičkovým přehrávačem Walkman®. 

Zvuk s vysokým rozlišením
Zvuk ve svém živlu

Každý tón s vysokým rozlišením přesně podle záměru umělců

Vychutnejte si nejjemnější nuance zvuku studiové kvality v kvalitě vyšší, než jakou poskytují disky CD – to vše díky zvuku s vysokým rozlišením. Všechny prvky od signálu k reproduktoru spojuje vášeň pro hudbu. Budete mít pocit, jako kdyby interpret vystupoval přímo před vámi. Zvukové soubory s vysokým rozlišením využívají vzorkovací frekvenci 96 kHz nebo 192 kHz při 24 bitech.

Revoluce v autentické kvalitě zvuku

Naši konstruktéři zúročili své letité zkušenosti s technologiemi digitálních zesilovačů a vytvořili model NW-WM1Z se skvělou akustikou a kvalitním, přirozeným zvukem. Výsledkem je jedinečný a opravdu příjemný hudební zážitek.

S-Master HX
Věrná reprodukce zvuku

Nová technologie digitálního zesilovače S-Master™ HX, vyvinutá speciálně pro Walkman®, je nyní kompatibilní i s formátem nativního DSD, vyváženým formátem a vysokým výstupním výkonem. Tato technologie omezuje zkreslení a šum napříč širokou škálou frekvencí a přináší tak bohatý, plný zvuk. 

Formát DSD
Neztraťte nic při převodu

Přehrávač NW-WM1Z podporuje nativní audiosoubory DSD (Direct Stream Digital), které vznikají v rané fázi produkčního procesu. Díky tomu si zachovávají všechny autentické detaily původní nahrávky.

Připojení 4,4
Nový standard výkonu

Přehrávač Walkman® se může pochlubit jednou vyváženou zástrčkou pro nový vyvážený propojovací kabel o průměru 4,4 mm. Tento kabel odděluje signály levého a pravého kanálu zvuku a současně minimalizuje ztráty při přenosu signálu a předchází zhoršení kvality zvuku. 

Zachování všech nuancí

Zachyťte každý tón a jemný detail díky technologii DSEE HX

Užijte si doma atmosféru koncertu a poslouchejte hudbu podle záměru umělců téměř v kvalitě zvuku s vysokým rozlišením. Technologie zvýšení rozlišení DSEE HX pomocí algoritmu analyzuje hudbu a nahrazuje ztracené informace, takže kvalita dosahuje téměř úrovně vysokého rozlišení. Zvolte si ze 4 dalších režimů vedle standardního a poslouchejte hudbu v nejlepší kvalitě.

DC fázový linearizátor
DC fázový linearizátor

Čistá reprodukce zvuku

Náš DC fázový linearizátor efektivně replikuje celou řadu sonických signatur. Zařízení s využitím digitálního zpracování signálu zjistí odpovídající fázové charakteristiky různých typů analogového zesilovače a následně nabídne ryzí zvuk, který se co nejvíce přibližuje analogovému. Můžete si vybrat ze šesti nastavení fázové charakteristiky.

Navrženo pro život

Ovládání přehrávače Walkman® NW-WM1Z si rychle osvojíte díky jeho intuitivní použitelnosti a funkcím optimalizovaným pro skutečný život. 

Baterie
Až 30 hodin přehrávání

Zařízení dokáže nepřetržitě přehrávat až 30 hodin hudby ve vysokém rozlišení (FLAC 96 kHz / 24 bitů) a 33 hodin souborů MP3 (128 kb/s). Budete si tak moci dopřát nepřerušovaný hudební zážitek.

Paměť
Obrovská 256GB interní paměť

Přehrávač NW-WM1Z je nabitý 256 GB vestavěné paměti pro nekonečný poslech hudby.

Citlivý dotykový displej
Citlivý dotykový displej

Plně responzivní 10,2cm (4″) dotyková obrazovka a klasické rozhraní jsou jako šité na míru i těm nejnáročnějším hudebním fajnšmekrům.

Intuitivní postranní tlačítko
Intuitivní postranní tlačítko

Jednoduché a velice instinktivní ovládání pomocí postranního tlačítka umožňuje snadno přehrávat hudbu.

Paměť s možností rozšíření
Paměť s možností rozšíření

Díky slotu pro kartu SD si ve své hudební knihovně uložíte tolik skladeb v té nejvyšší kvalitě, kolik jen budete chtít.

LDAC
Vychutnejte si lepší zvuk přes Bluetooth díky technologii LDAC

LDAC je nová zvuková technologie Sony, která vám umožňuje vychutnávat si vysoce kvalitní bezdrátové audio prostřednictvím připojení Bluetooth®. S 3x vyšším počtem přenesených dat poskytuje technologie LDAC lepší zážitek z bezdrátového poslechu.

Seznamte se s řadou Signature Series

Kompletní sortiment produktů řady Signature Series je určen pro ty, kteří se nespokojí s ničím menším, než s dokonalým a strhujícím zvukem. Je navržen tak, aby vám zajistil dokonalou kvalitu zvuku. Překračuje hranice běžných zvukových parametrů, aby každý tón lépe vyzněl.

Specifikace a funkce

Špičkový přehrávač Walkman® je vyrobený s použitím vysoce kvalitních materiálů a technologií, a nabízí tak nekompromisní kvalitu zvuku.
  • Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení

  • Podpora souborů ve formátu nativního DSD (Direct Stream Digital)

  • Technologie DSEE HX zvýší kvalitu hudby na zvuk s vysokým rozlišením

  • Digitální zesilovač S-Master HX pro čistou kvalitu zvuku

  • Kapacita 256 GB (až 1 600 skladeb se zvukem s vysokým rozlišením)

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů