NW-WM1A

Objevte hloubku kvalitního zvuku

Model NW-WM1A je prémiový Walkman® navržený pro optimální kvalitu zvuku. Zaznamenáte každou notu a jemný detail díky zvuku s vysokým rozlišením a uslyšíte v hudbě rozdíl díky vyváženému zvuku, ať jste kdekoli. 

128 GB

NW-WM1A

MOC

33 999,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Signature Series

Kultovní zvuk řady Signature

Získejte lepší zážitky z poslechu zvuku s vysokým rozlišením. Začněte zvuk cítit na vlastní kůži.

Vyrobeno pro zvuk s vysokým rozlišením

Vychutnejte si nejjemnější nuance zvuku studiové kvality v kvalitě vyšší, než jakou poskytují disky CD – to vše díky zvuku s vysokým rozlišením. Všechny prvky od signálu k reproduktoru spojuje vášeň pro hudbu. Budete mít pocit, jako kdyby interpret vystupoval přímo před vámi. Model Walkman® NW-WM1A podporuje také nejnovější přenosovou rychlost 384 kHz / 32 bitů a nativní DSD.

DSD
Nativní DSD

Model NW-WM1A podporuje zvukové soubory ve formátu nativního DSD, který vzniká v rané fázi procesu nahrávání. Dokáže tak zachovat všechny autentické detaily původního záznamu.

S-Master HX
S-Master HX

Technologie nového digitálního zesilovače S-Master™ HX, nezávisle vyvinutá pro Walkman®, omezuje zkreslení a šum napříč širokou škálou frekvencí, takže se dosahuje bohatého, plného zvuku.

DSEE HX
DSEE HX

Technologie zvýšení rozlišení DSEE HX analyzuje hudbu pomocí algoritmu a poté nahradí jakékoli ztracené informace, aby dosáhla vysokého rozlišení. Můžete si vybrat jeden z pěti režimů a vytěžit tak z hudby to nejlepší. 

Vyvážený zvuk
Integrované vyvážené standardní připojení s průměrem 4,4 mm

Užijte si čistý, přesný, dynamický a vyvážený zvuk. Nová vyvážená standardní zástrčka o průměru 4,4 mm dokáže omezit šum vzniklý po cestě kabelu k zesilovači. Výsledkem je špičkově čistý zvuk.

Prvotřídní design pro optimální kvalitu zvuku

Walkman® NW-WM1A vyrobený s hliníkovou konstrukcí a na míru navrženými elektrickými součástmi je určen pro vysoce kvalitní výkonný zvuk. 

Hliníkový rám

Rám z hliníkové slitiny vytváří velice pevné pouzdro odolné vůči elektrickému šumu a jinému rušení a zajišťuje stabilní a vysoce kvalitní zvuk.

Kabel z bezkyslíkové mědi
Kabel z bezkyslíkové mědi

Bezkyslíkatá měď s malým odporem přináší nízké zkreslení a prvotřídní oddělení kanálů.

Rezistory MELF
Rezistory MELF

Omezte šum a minimalizujte zkreslení v cestě zvukového signálu díky rezistorům typu MELF.  

FT CAP
Bezproblémový výkon

Nově vyvinuté vysoce kapacitní kondenzátory FT CAP regulují tok proudu a podle potřeby ho optimalizují pro okamžitý čistý výkon.  

DC fázový linearizátor

Čistá reprodukce zvuku

Náš DC fázový linearizátor efektivně replikuje celou řadu sonických signatur. Zařízení s využitím digitálního zpracování signálu zjistí odpovídající fázové charakteristiky různých typů analogového zesilovače a následně nabídne ryzí zvuk, který se co nejvíce přibližuje analogovému. Můžete si vybrat ze šesti nastavení fázové charakteristiky.

DC fázový linearizátor
Zachování všech nuancí

Zachyťte každý tón a jemný detail díky technologii DSEE HX™

Užijte si doma atmosféru koncertu a poslouchejte hudbu podle záměru umělců téměř v kvalitě zvuku s vysokým rozlišením. Technologie zvýšení rozlišení DSEE HX™ pomocí algoritmu analyzuje hudbu a nahrazuje ztracené informace, takže kvalita dosahuje téměř úrovně vysokého rozlišení. Zvolte si ze 4 dalších režimů vedle standardního a poslouchejte hudbu v nejlepší kvalitě.

Ideální pro každodenní poslech

Model NW-WM1A udrží krok s vaším životním stylem. Díky malé velikosti a nízké hmotnosti můžete mít přehrávač po ruce, vždy když dostanete chuť na vysoce kvalitní hudbu.

Dotykový displej
Intuitivní dotyk

Vysoce kvalitní 4,0” (10cm) obrazovka se ovládá dotykem, takže funkce spustíte jednoduše tak, že se dotknete ikony. 

Boční tlačítka
Šikovná tlačítka

Tlačítka přehrávání/pozastavení, výběru hudby a hlasitosti na bočním panelu jsou tvarovaná a umístěná tak, aby se snadno ovládala.

Užívejte si více hudby s pokročilou technologií 
Formáty souborů
Přehrávání různých formátů souborů

Walkman® NW-WM1A podporuje širokou škálu typů souborů.

Životnost baterie
Dlouhá životnost baterie

Zařízení dokáže nepřetržitě přehrávat až 30 hodin hudby ve vysokém rozlišení (FLAC 96 kHz / 24 bitů) a 33 hodin souborů MP3 (128 kb/s).

Paměť s možností rozšíření
Vestavěná paměť s možností rozšíření

Díky 128 GB vestavěné paměti rozšířitelné pomocí karty micro SD budete mít vždy co poslouchat.

Streamování přes Bluetooth® v nejlepší kvalitě

S naším špičkovým bezdrátovým kodekem LDAC si můžete užívat streamování hudby ve vysoké kvalitě. Třikrát vyšší přenosová rychlost než u klasické technologie Bluetooth® nabízí mimořádný zážitek z poslechu každé hudby.

Seznamte se s řadou Signature Series

Kompletní sortiment produktů řady Signature Series je určen pro ty, kteří se nespokojí s ničím menším, než s dokonalým a strhujícím zvukem. Je navržen tak, aby vám zajistil dokonalou kvalitu zvuku. Překračuje hranice běžných zvukových parametrů, aby každý tón lépe vyzněl.

Specifikace a funkce

Model NW-WM1A je špičkový Walkman® přinášející optimální kvalitu zvuku. Vysoké rozlišení dokáže reprodukovat i ty nejjemnější nuance hudby, abyste si mohli kdykoli vychutnat vyvážený a lepší zvuk.
  • Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení

  • Technologie DSEE HX zvýší kvalitu hudby na zvuk s vysokým rozlišením

  • Digitální zesilovač S-Master HX pro čistou kvalitu zvuku

  • Kapacita 128 GB (až 800 skladeb se zvukem s vysokým rozlišením)

  • Vychutnejte si až 33 hodin zvuku s vysokým rozlišením

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů