PRÉMIOVÁ SLUCHÁTKA Z1R

Kompletní specifikace a funkce

MDR-Z1R

MOC

63 990,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

Velikost a hmotnost

Hmotnost
Přibl. 385 g bez kabelu

Obecné funkce

Reproduktor
70 mm, kulatý typ (hlasová cívka CCAW)
Typ Dynamic
Uzavřený typ, dynamická (obklopující uši)
Magnet
Neodym
Impedance (ohm)
64 Ω při 1 kHz
Frekvenční odezva
4–120 000 Hz
Citlivost (dB/mW)
100 dB/mW
Ovládání hlasitosti
není k dispozici
Typ kabelu
Odpojitelný, typ Y
Délka kabelu
Kabel pro sluchátka (přibl. 3 m, stříbrem potažené prameny z bezkyslíkaté mědi (OFC), pozlacený stereofonní minikonektor), vyvážený propojovací kabel pro sluchátka (přibl. 1,2 m, stříbrem potažené prameny z bezkyslíkaté mědi (OFC), pozlacená čtyřvodičová vyvážená standardní zástrčka ve tvaru L)
Přípojka
Kabel pro sluchátka (pozlacený stereofonní minikonektor), vyvážený propojovací kabel pro sluchátka (pozlacená čtyřvodičová vyvážená standardní zástrčka ve tvaru L)
Doba použití
není k dispozici
Doba nabíjení
není k dispozici
Styl nošení
Obklopující ucho

Obsah balení

  • Zástrčkový adaptér Unimatch (pozlacený)
  • Kabel pro sluchátka (přibl. 3 m, stříbrem potažené prameny z bezkyslíkaté mědi (OFC), pozlacený stereofonní minikonektor)
  • Vyvážený propojovací kabel pro sluchátka (přibl. 1,2 m, stříbrem potažené prameny z bezkyslíkaté mědi (OFC), pozlacená čtyřvodičová vyvážená standardní zástrčka ve tvaru L)
  • Pevné pouzdro
Placeholder

Funkce

Obrázek modelu Prémiová sluchátka Z1R

Každý tón a každý detail.

Nově vyvinutá membrána s hořčíkovou kopulí a obrubou z polymerů z tekutých krystalů umožňuje přehrávání zvuku s vysokým rozlišením v rozsahu až 120 kHz. Výsledkem je bezkonkurenční čistota a přesnost zvuku.

Obrázek modelu Prémiová sluchátka Z1R

Čistý zvuk bez šumu

Konstrukce zabraňující rezonancím odfiltrovává nežádoucí zvuk. Speciální akustický filtr upravuje odpor vzduchu a eliminuje dozvuky způsobené pohybem reproduktoru. Ven se tak dostanou pouze čisté, zřetelné frekvence. 

Obrázek modelu Prémiová sluchátka Z1R

Ergonomické náušníky z ovčí kůže 

Design těchto ergonomických sluchátek si klade za cíl obklopit uživatele zvukem při maximálním pohodlí, zabránit unikání zvuku a poskytnout výkonné basy. Měkké náušníky z pravé ovčí kůže zajišťují pohodlí a luxus. 

Obrázek modelu Prémiová sluchátka Z1R

Uzavřená konstrukce

Uzavřené provedení obklopí ucho tak, aby hudba neprocházela ven a okolní šum dovnitř. Zvuk se odráží zpět do uší, takže uslyšíte i ty nejjemnější nuance.

Obrázek modelu Prémiová sluchátka Z1R

Most přes hlavu z titanu a kůže 

Odolná, lehká a flexibilní pro přirozené nasazení přes ucho. Beta titan se vyznačuje vysokou pružností, takže se v případě ohnutí vrátí do původního stavu. Pravá kůže přináší odolnost a pohodlí.

Obrázek modelu Prémiová sluchátka Z1R

Vyladěný komfort pro dlouhý poslech

Pružný a lehký most přes hlavu z titanové slitiny nabízí pohodlí při celodenním nošení. Sotva budete vnímat, že máte sluchátka na hlavě.

Obrázek modelu Prémiová sluchátka Z1R

Membrána s obrubou z polymerů z tekutých krystalů a hliníkovou povrchovou úpravou a hořčíkovou kopulí zajišťuje větší přesnost

Hořčíková kopulovitá membrána přenáší vibrace vytvořené kmitací cívkou do kopule a umožňuje reprodukci zvuku v mimořádně širokém frekvenčním rozsahu. Kombinace několika materiálů s vysokou vnitřní ztrátovostí vede k nižšímu zabarvení zvuku a čistějšímu zvuku.

Obrázek modelu Prémiová sluchátka Z1R

Pevné úložné pouzdro

Sluchátka a příslušné kabely se dodávají v elegantním pouzdru s oddělenými přihrádkami a luxusní saténovou podšívkou. 

Obrázek modelu Prémiová sluchátka Z1R

Vyvážený propojovací kabel s průměrem 4,4 mm

Nově vyvinutý vyvážený propojovací kabel s průměrem 4,4 mm odděluje signály levého a pravého kanálu zvuku a současně minimalizuje ztráty při přenosu signálu a následné zhoršení kvality zvuku. Výsledkem jsou čistější vysoké frekvence a špičková kvalita zvuku.

Obrázek modelu Prémiová sluchátka Z1R

Stříbrem potažená bezkyslíkatá měď

Sluchátka MDR-Z1R využívají stříbrem potažené kabely z bezkyslíkaté mědi k minimalizaci odporu a ztráty při přenosu signálu. Výsledkem je menší ztráta kvality zvuku, zřetelnější detaily a čistší výšky. 

Obrázek modelu Prémiová sluchátka Z1R

Precizně vyrobeno v Japonsku

Produkty Sony se vyrábějí v Japonsku a představují synonymum dokonalé kvality a výkonu. Sluchátka MDR-Z1R nejsou v tomto ohledu výjimkou. Při jejich výrobě byly použity pouze nejkvalitnější součástky a přesné výrobní procesy, díky nimž dosahují výjimečného zvuku.

Obrázek modelu Prémiová sluchátka Z1R

Kompatibilní se zesilovačem TA-ZH1ES pro dokonalý zvuk

Zesilovač TA-ZH1ES řady Signature Series je prvním zařízením svého druhu, které je vybavené inovativním převodem analogového zvuku na digitální v plné kvalitě, a představuje to pravé pro vaše sluchátka a hudbu. Podporuje zvukové formáty PCM 32 bitů / 384 kHz a DSD 11,2 MHz a vyvážená i nevyvážená připojení.