MOC

4 999,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Pohled z úhlu na sluchátka WH-XB910N
Pohled zepředu na sluchátka WH-XB910N
Pohled z boku na sluchátka WH-XB910N
Pohled zezadu na sluchátka WH-XB910N
Pohled z boku na složená sluchátka WH-XB910N
Sluchátka WH-XB910N v pouzdře s otevřeným víkem
Pohled z úhlu na sluchátka WH-XB910N
Pohled zepředu na sluchátka WH-XB910N
Pohled z boku na sluchátka WH-XB910N
Pohled zezadu na sluchátka WH-XB910N
Pohled z boku na složená sluchátka WH-XB910N
Sluchátka WH-XB910N v pouzdře s otevřeným víkem
Nechte se pohltit basy jako v klubu

Přibližte se ke své oblíbené hudbě. Díky výjimečným basům a vylepšenému potlačení okolního hluku dokáží naše sluchátka WH-XB910N napodobit atmosféru vašich oblíbených festivalů a klubů.

Prohlédněte si sluchátka WH-XB910N
Logo EXTRA BASS
Technologie EXTRA BASS™ pro neuvěřitelně hluboký a výrazný zvuk

Sluchátka WH-XB910N s technologií pro potlačení okolního hluku vylepšují všechny nízké frekvence a poskytují výjimečné basy. Speciální basová trubicovitá struktura na krytu sluchátek a zvýšený tlak vzduchu mezi reproduktory a ušními bubínky zajišťují přesný a výrazný rytmus, který vylepší každou skladbu. Tato bezdrátová sluchátka zároveň zachovávají čistotu hlasu, a poskytují tak nádherně bohatý a vyvážený zážitek z poslechu. 

Potlačení okolního hluku pro dokonalý zážitek z hudby

Díky technologii duálního snímače hluku posouvají sluchátka WH-XB910N technologii digitálního potlačení okolního hluku na vyšší úroveň. Nyní můžete skutečně přestat vnímat svět kolem sebe a užít si vlastní večírek pro jednoho, kdy vám společnost bude dělat jen hudba. 

Černá sluchátka WH-XB910N položená na stole vedle kávy a smartphonu
Čisté hovory

Díky technologii Precise Voice Pickup, která kombinuje dva vestavěné mikrofony s pokročilým zpracováním zvukového signálu, poskytují sluchátka WH-XB910N mimořádně čistý a kvalitní zvuk při hovoru.

Dodejte své oblíbené hudbě šťávu

Při kompresi původního zdroje hudby se ztratí její vysokofrekvenční prvky, které skladbě dodávají na bohatosti. Naše technologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) tyto prvky obnovuje a zajišťuje vysoce kvalitní zvuk, jenž se přibližuje originální nahrávce.

Logo DSEE

Obrázek znázorňující, jak si přizpůsobit zvuk pomocí funkce EQ v aplikaci Sony Headphones Connect
Přesně takový zvuk, jaký si přejete

Přizpůsobte zvuk na míru svým osobním preferencím. Vyberte si z nabídky předvoleb tak, aby kvalita zvuku odpovídala žánru hudby, kterou posloucháte. Nebo si vytvořte a uložte své vlastní předvolby pomocí funkce EQ v aplikaci Sony│Headphones Connect.

Přirozenější okolní zvuk

Sluchátka WH-XB910N se dvěma mikrofony s dopřednou a zpětnou vazbou zachytí více okolního zvuku. Užijete si přirozený poslech a současně zůstanete ve spojení se svým okolím. Aplikace Sony | Headphones Connect vám dokonce umožní upravit okolní zvuk tak, abyste potlačili šum, a přitom stále slyšeli to podstatné.

Detail krytu sluchátek WH-XB910N s tlačítky
Detailní záběr na most přes hlavu a pravý kryt sluchátek WH-XB910N
Upraví zvuk podle toho, co právě děláte

Adaptivní nastavení zvuku je chytrá funkce, která zjistí, kde se nacházíte a co děláte, a poté upraví nastavení pro okolní zvuk tak, aby zajistila ideální zážitek z poslechu.

Mřížková mapa ulic s vyznačenou polohou domova, školy a kanceláře
Naučí se vaše oblíbená místa

Postupem času se adaptivní nastavení zvuku naučí rozpoznávat místa, která často navštěvujete, jako jsou kancelář, tělocvična nebo oblíbená kavárna, a přizpůsobí zvuk danému prostředí.

Ikona baterie s výdrží 30 hodin + ikona rychlého 10minutového nabíjení pro 4,5 hodiny přehrávání
Celodenní poslech, nabíjení řádově v minutách

Baterie s výdrží až 30 hodin vám vystačí na vícedenní výlety a dlouhé festivalové víkendy. A pokud bude nutné narychlo doplnit energii, rychlé 10minutové nabíjení pomocí volitelného napájecího adaptéru AC vám zajistí až dalších 4,5 hodiny přehrávání.

Ovládání na dosah ruky

Změňte skladbu, upravte hlasitost a přijměte nebo uskutečněte hovor klepnutím nebo přejetím prstem po dotykovém panelu na boční straně sluchátek. Potřebujete rychle slyšet hlasy nebo zvuky kolem sebe? Stačí položit ruku na kryt a okamžitě se sníží hlasitost hudby, takže uslyšíte okolní zvuk.

Prvky pro ovládání konečky prstů na pravém sluchátku sluchátek WH-XB910N
Loga vestavěných asistentů OK Google a Alexa
Kompatibilní s aplikacemi Google Assistant a Alexa

Bavte se, spojte se s přáteli, poslouchejte zprávy, hudbu a oznámení, nastavujte si připomínky a další. Můžete také spustit asistenta Alexa, stačí vyslovit její název.

Ikona Fast Pair
Najděte sluchátka pomocí funkce Fast Pair

Díky funkci Swift Pair je spárování sluchátek se zařízeními se systémem Android™ snadné. Jediným klepnutím na okno s pokyny spárujete sluchátka WH-XB910N rychle a bez námahy prostřednictvím funkce Bluetooth® se zařízeními se systémem Android™. Místo, na kterém jste zanechali sluchátka, navíc snadno najdete prozvoněním nebo kontrolou jejich posledního známého umístění na smartphonu. A když bude baterie sluchátek téměř vybitá, obdržíte upozornění, abyste věděli, kdy ji nabít.

Ikona funkce Swift Pair
Připojte se k počítači pomocí Swift Pair

Funkce Swift Pair umožňuje rychlé a snadné párování sluchátek WH-XB910N s počítačem se systémem Windows 10 prostřednictvím připojení Bluetooth®. Po výběru režimu párování se na okolních zařízeních se systémem Windows 10 zobrazí překryvné okno s pokyny pro párování. 

Muž se sluchátky WH-XB910N sedí u stolu a pracuje na notebooku
Snadné přepínání mezi zařízeními

Pro dosažení naprostého pohodlí lze sluchátka WH-XB910N s vícebodovým připojením spárovat se dvěma zařízeními Bluetooth® současně. Při příchozím hovoru tak sluchátka poznají, které zařízení vyzvání, a automaticky se připojí ke správnému zařízení. Sluchátka je také možné rychle a plynule přepínat mezi oběma zařízeními pouhým stisknutím tlačítka.

Tak pohodlná, že zapomenete, že je máte na hlavě
Dokonale padnou a udrží hudbu uvnitř

Nastavením polohy posuvníku upravte sluchátka tak, aby vám dokonale padla, a si tak mohli užít hodiny pohodlného poslechu. Hudba zůstane uvnitř a okolní hluk venku, což zaručuje skvělý akustický zážitek.

Hudba i pohodlí po celý den 

Naše sluchátka WH-XB910N jsou opatřena měkkými náušníky oválného tvaru, takže nebudete muset nikdy přerušit svou oblíbenou hudbu, film nebo televizní pořad. Pohodlné materiály ze syntetické kůže a uretanu zajišťují v kombinaci s optimální strukturou a rozměry náušníků výjimečně příjemné nošení.

Složená černá sluchátka WH-XB910N
Skládací provedení je velmi praktické

Sluchátka lze složit, takže se výborně vejdou do kompaktního pouzdra.

Černá sluchátka WH-XB910N v pouzdře s otevřeným víkem
Pouzdro na přenášení pro snadné cestování

Dodávané přenosné pouzdro je odolné a obsahuje kabel, který lze při poslechu připojit.

Certifikovaná sluchátka pro přizpůsobený zážitek

Sluchátka s certifikací 360 Reality Audio a aplikace Sony | Headphones Connect vám umožní optimalizovat zvukový prožitek pomocí analýzy tvaru vašich uší, a vychutnat si pohlcující hudební zážitek.

Obrázek tří misek naplněných udržitelnými materiály
Myslíme na udržitelnost

Nejen, že jsou naše produkty stylové, jejich design také chrání životní prostředí. Obalový materiál sluchátek WH-XB910N neobsahuje žádné plasty, a odráží tak závazek společnosti Sony snížit dopad svých produktů a postupů na životní prostředí.

Specifikace a funkce

Nechte se pohltit basy jako v klubu a užijte si opravdový zážitek na hudebním festivalu díky vylepšenému potlačení okolního hluku a bezdrátové svobodě. Tato sluchátka Bluetooth® jsou pohodlná a umožní vám vychutnávat si hudbu po celý den a současně vás udrží v kontaktu s přáteli zásluhou vícebodového připojení a kvalitní, křišťálově čisté reprodukce hlasu při telefonních hovorech.
  • Zvuk EXTRA BASS™ a digitální potlačení okolního hluku

  • Technologie DSEE™ obnovuje zvuk s vysokými frekvencemi a postupné ztišení zvuku, k jehož ztrátě dojde při kompresi

  • S výdrží baterie až 30 hodin můžete poslouchat hudbu celý den

  • Snadné telefonování v režimu handsfree a hlasový asistent s probouzením slovem

  • Bezdrátová svoboda s technologií Bluetooth® a vícebodovým připojením

REPRODUKTOR
40 mm
VSTUP(Y)
Stereofonní konektor mini jack
FREKVENČNÍ ODEZVA
7 až 25 000 Hz (JEITA)
FREKVENČNÍ ODEZVA (KOMUNIKACE PŘES BLUETOOTH®)
20 až 20 000 Hz (vzorkovací frekvence 44,1 kHz), 20 až 40 000 Hz (vzorkování LDAC 96 kHz, 990 kb/s)
FREKVENČNÍ ODEZVA (AKTIVNÍ PROVOZ)
7 až 25 000 Hz
PASIVNÍ PROVOZ
Ano
DÉLKA KABELU
Přibl. 1,2 m
DSEE
Ano
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů