WH-XB900N

S funkcí EXTRA BASS™ uslyšíte vše

S vynikajícími basy a pokročilou technologií pro potlačení okolního hluku se sluchátka WH-XB900N soustředí výhradně na hudbu. Vaše párty pro jednoho může začít.

SLUCHÁTKA

Bezdrátová sluchátka WH-XB900N s technologií pro potlačení okolního hluku

WH-XB900N

Obrázek modelu Bezdrátová sluchátka WH-XB900N s technologií pro potlačení okolního hluku

blueblack

MOC

6 455,40 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

Technologie EXTRA BASS™ pro neuvěřitelně hluboký a výrazný zvuk

Sluchátka WH-XB900N s technologií pro potlačení okolního hluku, které jsou součástí řady vybavené technologií EXTRA BASS™ , vylepšují nízké frekvence pro vynikající zvuk basů. Speciální basová struktura na krytu sluchátek a zvýšený tlak vzduchu mezi reproduktory a ušními bubínky zajišťují výrazný rytmus, který vylepší každou skladbu. Sluchátka zároveň zachovávají hlasovou čistotu a poskytují plný a ucelený zážitek z poslechu.

  • Potlačení okolního hluku
  • Jak to funguje

Bezdrátová svoboda díky NFC a Bluetooth®

Technologie NFC (Near Field Communication) a bezdrátová technologie Bluetooth® odstraňují nutnost kabelového připojení a složitých postupů nastavení. Jednoduše se dotknete sluchátek zařízením podporujícím technologii NFC a dosáhnete rychlého, bezproblémového připojení: poté můžete zahájit streamování hudební sbírky. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Připojte se pomocí Bluetooth® a můžete začít.

Logo Bluetooth®

Bezdrátový přenos pomocí připojení Bluetooth®

Streamujte bezdrátově své oblíbené skladby tak, že spárujete svůj smartphone nebo tablet pomocí bezdrátové technologie Bluetooth®.

Logo technologie NFC™ s jedním dotykem

Technologie NFC™ jedním dotykem pro okamžitou možnost připojení

Pro rychlé a plynulé připojení Bluetooth® se dotkněte zařízením s technologií NFC™ značky N na těle zařízení.

Ikona baterie s výdrží 30 hodin.

Baterie má dlouhou výdrž na celý den

Nabíjení po dobu zhruba 4 hodin vám poskytne celodenní provoz s dobou přehrávání o délce přibližně 30 hodin. Nebo vám rychlé 10minutové nabití poskytne až 60 minut poslechu.

Elegantní design a pohodlí při dlouhém poslechu

Tato sluchátka WH-XB900N potlačují okolní hluk, takže ať už vyznáváte jakýkoli styl, s jednoduchým, elegantním a sofistikovaným designem a výrazným jednobarevným odstínem na krytu s ním bez problémů sladíte. Měkké polstrované náušníky poskytují dlouhotrvající pocit pohodlí a skvěle se hodí pro chvíle, kdy chcete svá oblíbená alba poslouchat pořád dokola.

Snímek životního stylu zobrazující skládací provedení sluchátek WH-XB900N.

Skládací provedení je velmi praktické

Nebudete už dále poslouchat? Sluchátka WH-XB900N s technologií pro potlačení okolního hluku mají skládací provedení a jsou velmi kompaktní, takže je během okamžiku uklidíte do tašky.

Snímek životního stylu muže telefonujícího se sluchátky WH-XB900N pomocí režimu hands-free.

Vestavěný mikrofon pro bezproblémovou konverzaci

Hovory můžete uskutečňovat, i když máte nasazená sluchátka – vestavěný mikrofon vám umožní volat handsfree z vybraných smartphonů. Stačí jen poklepat na pravé sluchátko a tím přijmout hovor nebo přejetím nahoru nebo dolů upravit hlasitost.

Ovládání na dosah ruky

Změňte skladbu, zvyšte nebo snižte hlasitost a přijímejte hovory nebo volejte poklepáním nebo přejetím prstem po dotykovém panelu sluchátek. Pouhým dotykem pravého sluchátka aktivujete funkci Rychlá pozornost, čímž dojde k okamžitému snížení hlasitosti hudby, a vy tak uslyšíte okolní zvuky – ať už vám někdo klade otázku v kavárně, nebo si chcete poslechnout hlášení na nádraží.

  • Rychlá pozornost
  • Ovládání dotykovým panelem
Logo aplikace Sony | Headphones Connect

Aplikace Sony | Headphones Connect

Stáhněte si aplikaci Sony | Headphones Connect a přizpůsobte si zážitek z poslechu. Nabízí ekvalizér, kterým můžete přizpůsobit úroveň zvuku, a funkci adaptivního nastavení zvuku, která automaticky přizpůsobí okolní zvuk vašim potřebám.

Loga aplikací Google Assistant a Amazon Alexa.

Buďte díky Hlasovému asistentovi chytřejší

Organizujte svůj den hlasovými příkazy. Připojte se k hlasovému asistentovi prostřednictvím vestavěného mikrofonu sluchátek. Bavte se, spojte se s přáteli, hledejte informace, poslouchejte hudbu a oznámení, nastavte si upomínky a mnoho dalšího.

Specifikace a funkce
Ponořte se do své soukromé párty díky zvuku EXTRA BASS™. Díky celodenní výdrži, bezdrátové technologii Bluetooth®, pohodlí při dlouhém poslechu a praktičnosti při každodenním použití vám sluchátka WH-XB900N s technologií pro potlačení okolního hluku umožní vychutnat si hudbu tak, jak chcete.
  • Zvuk EXTRA BASS™ a digitální technologie pro potlačení okolního hluku

  • S výdrží baterie až 30 hodin můžete poslouchat hudbu celý den

  • Poslech jedním dotykem díky bezdrátovým technologiím NFC a Bluetooth®

  • Elegantní, skládací design

  • Telefonování v režimu handsfree pro větší pohodlí

Reproduktor
40 mm
S-Master HX
Ne
Frekvenční odezva (komunikace přes Bluetooth®)
20 Hz–20 000 Hz (44,1kHz vzorkování) / 20 Hz–40 000 Hz (LDAC 96kHz vzorkování, 990 kb/s)
Pasivní ovládání
Ano
NFC
Ano
Délka kabelu
přibl. 1,2 m (dodávaný sluchátkový kabel)
DSEE
Ano
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí