WH-XB900N

S funkcí EXTRA BASS™ uslyšíte vše

S vynikajícími basy a pokročilou technologií pro potlačení okolního hluku se sluchátka WH-XB900N soustředí výhradně na hudbu. Vaše párty pro jednoho může začít.

SLUCHÁTKA

Bezdrátová sluchátka WH-XB900N s technologií pro potlačení okolního hluku

WH-XB900N
Obrázek modelu Bezdrátová sluchátka WH-XB900N s technologií pro potlačení okolního hluku

blueblack

MOC

6 299,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Podívejte se na model XB900N v akci

Objevte tato bezdrátová sluchátka s technologií pro potlačení okolního hluku, která se vyznačují například intuitivním dotykovým ovládáním, funkcí Rychlá pozornost pro bezproblémovou konverzaci a dlouhou výdrží baterie. To vše se nachází v chytrém provedení, které vám po celý den zajistí hluboký a úderný zvuk.

Logo EXTRA BASS™
Technologie EXTRA BASS™ pro neuvěřitelně hluboký a výrazný zvuk

Sluchátka WH-XB900N s technologií pro potlačení okolního hluku, které jsou součástí řady vybavené technologií EXTRA BASS™ , vylepšují nízké frekvence pro vynikající zvuk basů. Speciální basová struktura na krytu sluchátek a zvýšený tlak vzduchu mezi reproduktory a ušními bubínky zajišťují výrazný rytmus, který vylepší každou skladbu. Sluchátka zároveň zachovávají hlasovou čistotu a poskytují plný a ucelený zážitek z poslechu.

Technologie pro potlačení okolního hluku

Zapomeňte na okolní svět a užijte si svou soukromou party díky digitální technologii pro potlačení okolního hluku a kvalitě zvuku EXTRA BASS.

Logo technologie pro digitální potlačení okolního hluku
Série grafů, které ukazují, jak funguje technologie potlačování okolního hluku na sluchátkách WH-XB900N.
Jak to funguje

Malý mikrofon uvnitř sluchátek shromažďuje okolní zvuky (například hluk dopravy) a obvod technologie potlačování okolního hluku analyzuje zvukovou vlnu jejich signálu (A). Sluchátka pak generují obrácenou zvukovou vlnu, která je vůči okolním zvukům přesně opačná (B). Původní zvuk a obrácený zvuk se překryjí (C) a navzájem se vyruší – takže neslyšíte nic než hudbu.

Bezdrátová svoboda díky technologiím NFC a Bluetooth®

Technologie NFC (Near Field Communication) a bezdrátová technologie Bluetooth® odstraňují nutnost kabelového připojení a složitých postupů nastavení. Jednoduše se dotknete sluchátek zařízením podporujícím technologii NFC a dosáhnete rychlého, bezproblémového připojení: poté můžete zahájit streamování hudební sbírky. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Připojte se pomocí Bluetooth® a můžete začít.

Logo Bluetooth®
Bezdrátový přenos pomocí připojení Bluetooth®

Streamujte bezdrátově své oblíbené skladby tak, že spárujete svůj smartphone nebo tablet pomocí bezdrátové technologie Bluetooth®.

Logo technologie NFC™ s jedním dotykem
Technologie NFC™ jedním dotykem pro okamžitou možnost připojení

Pro rychlé a plynulé připojení Bluetooth® se dotkněte zařízením s technologií NFC™ značky N na těle zařízení.

Ikona baterie s výdrží 30 hodin.
Baterie má dlouhou výdrž na celý den

Nabíjení po dobu zhruba 4 hodin vám poskytne celodenní provoz s dobou přehrávání o délce přibližně 30 hodin. Nebo vám rychlé 10minutové nabití poskytne až 60 minut poslechu.

Elegantní design a pohodlí při dlouhém poslechu

Tato sluchátka WH-XB900N potlačují okolní hluk, takže ať už vyznáváte jakýkoli styl, s jednoduchým, elegantním a sofistikovaným designem a výrazným jednobarevným odstínem na krytu s ním bez problémů sladíte. Měkké polstrované náušníky poskytují dlouhotrvající pocit pohodlí a skvěle se hodí pro chvíle, kdy chcete svá oblíbená alba poslouchat pořád dokola.

Snímek životního stylu zobrazující skládací provedení sluchátek WH-XB900N.
Skládací provedení je velmi praktické

Nebudete už dále poslouchat? Sluchátka WH-XB900N s technologií pro potlačení okolního hluku mají skládací provedení a jsou velmi kompaktní, takže je během okamžiku uklidíte do tašky.

Snímek produktu sluchátek WH-XB900N
Vestavěný mikrofon pro bezproblémovou konverzaci

Hovory můžete uskutečňovat, i když máte nasazená sluchátka – vestavěný mikrofon vám umožní volat handsfree z vybraných smartphonů. Stačí jen poklepat na pravé sluchátko a tím přijmout hovor nebo přejetím nahoru nebo dolů upravit hlasitost.

Ovládání na dosah ruky

Změňte skladbu, zvyšte nebo snižte hlasitost a přijímejte hovory nebo volejte poklepáním nebo přejetím prstem po dotykovém panelu sluchátek. Pouhým dotykem pravého sluchátka aktivujete funkci Rychlá pozornost, čímž dojde k okamžitému snížení hlasitosti hudby, a vy tak uslyšíte okolní zvuky – ať už vám někdo klade otázku v kavárně, nebo si chcete poslechnout hlášení na nádraží.

Logo aplikace Sony | Headphones Connect
Aplikace Sony | Headphones Connect

Stáhněte si aplikaci Sony | Headphones Connect a přizpůsobte si zážitek z poslechu. Nabízí ekvalizér, kterým můžete přizpůsobit úroveň zvuku, a funkci adaptivního nastavení zvuku, která automaticky přizpůsobí okolní zvuk vašim potřebám.

Loga aplikací Google Assistant a Amazon Alexa.
Buďte chytřejší díky hlasovým asistentům Google Assistant, Amazon Alexa a Siri

Organizujte svůj den hlasovými příkazy. Připojte se na svém smartphonu k hlasovému asistentovi prostřednictvím vestavěného mikrofonu. Bavte se, spojte se s přáteli, hledejte informace, poslouchejte hudbu a oznámení, nastavte si upomínky a další.

Tak pohlcující. Tak opravdová.

Nechejte se pohltit zvukem, který je tak opravdový, jako kdybyste byli na živém koncertu nebo ve studiu během nahrávání. Díky technologii 360 Reality Audio je hudba podmanivější než kdy dřív.

Tato sluchátka podporují technologii 360 Reality Audio.

Osobní zážitek jako v kině

S televizorem BRAVIA XR™ a bezdrátovým vysílačem WLA-NS7

S televizorem BRAVIA XR a těmito sluchátky, která využívají bezdrátový vysílač WLA-NS7, si vychutnáte vzrušující zážitek poskytovaný technologií Dolby Atmos® a 360° prostorový zvuk, který se přizpůsobí vašim uším.  

Muž sedící na pohovce v obývacím pokoji a poslouchající sluchátka pomocí bezdrátového vysílače
360 Spatial Sound Personalizer

Díky aplikaci Sony | 360 Spatial Sound Personalizer si můžete vychutnat optimalizovaný zvukový zážitek. Aplikace zachycuje a analyzuje tvar vašeho ucha, takže vám sluchátka po připojení k televizorům BRAVIA XR™ vytvoří prostorové zvukové pole na míru.

Bezdrátový vysílač WLA-NS7 se sluchátky na skříni, připojený k nástěnnému televizoru BRAVIA
Požitek z technologie Dolby Atmos

Díky bezdrátovému vysílači WLA-NS7 od Sony připojenému k televizoru BRAVIA XR™ sluchátka kolem vás uspořádá virtuální reproduktory, takže si můžete naplno vychutnat technologii Dolby Atmos. Nechte se pohltit scénou a ocitněte se přímo ve středu dění.

Artist_connection
Stáhněte si aplikaci Artist Connection a poslechněte si ukázky hudby

Specifikace a funkce

Ponořte se do své soukromé párty díky zvuku EXTRA BASS™. Díky celodenní výdrži, bezdrátové technologii Bluetooth®, pohodlí při dlouhém poslechu a praktičnosti při každodenním použití vám sluchátka WH-XB900N s technologií pro potlačení okolního hluku umožní vychutnat si hudbu tak, jak chcete.
  • Zvuk EXTRA BASS™ a digitální technologie pro potlačení okolního hluku

  • S výdrží baterie až 30 hodin můžete poslouchat hudbu celý den

  • Poslech jedním dotykem díky bezdrátovým technologiím NFC a Bluetooth®

  • Elegantní, skládací design

  • Telefonování v režimu handsfree pro větší pohodlí

Reproduktor
40 mm
S-Master HX
Ne
Frekvenční odezva (komunikace přes Bluetooth®)
20 Hz–20 000 Hz (44,1kHz vzorkování) / 20 Hz–40 000 Hz (LDAC 96kHz vzorkování, 990 kb/s)
Pasivní ovládání
Ano
NFC
Ano
Délka kabelu
přibl. 1,2 m (dodávaný sluchátkový kabel)
DSEE
Ano
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů