SLUCHÁTKOVÝ PÁSEK

Bezdrátová sluchátka WH-CH710N s technologií pro potlačení okolního hluku

WH-CH710N
WH-CH710N

bluewhiteblack

MOC

3 999,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
WH-CH710N
WH-CH710N
WH-CH710N
WH-CH710N
WH-CH710N
WH-CH710N
WH-CH710N
WH-CH710N
Dokonalý zvuk bez vyrušování 

Bezdrátová sluchátka WH-CH710N s technologií pro potlačení okolního hluku nabízí zcela kdekoli intenzívní poslech bez vyrušování. Díky funkci potlačení okolního hluku s technologií duálního snímače hluku a zvukovému režimu okolního prostředí máte kontrolu nad tím, co slyšíte – a 35 hodin bezdrátového přehrávání vám umožní poslouchat hudbu celý den.

barvy
Sluchátka, se kterými zapomenete
na svět okolo 

Nezáleží na tom, jestli jste v letadle nebo na cestě do práce, automatická funkce potlačení okolního hluku s umělou inteligenci (AINC) nepřetržitě analyzuje zvukové složky okolního prostředí a automaticky vybírá ten nejefektivnější filtr pro potlačení okolního hluku v daném prostředí.

Kontrolujte poslech díky technologii duálního snímače hluku

Dva mikrofony nasměrované dopředu a dozadu umožňují sluchátkům WH-CH710N zachytit více zvuků z okolí než kdykoli předtím. Takže ať už se zkoušíte izolovat hluk městské dopravy, nebo klábosení v kanceláři, budete se moci zcela ponořit do poslechu čehokoli.

potlačení hluku
Nastavte si zvuk podle sebe

Režim okolního zvuku vám umožňuje mít úplnou kontrolu nad tím, co slyšíte. Po zapnutí můžete poslouchat hudbu, ale přitom nepřeslechnete zvuky dopravních prostředků, hlášení ani jiné důležité okolní zvuky.

Ikona nabíjení
Celodenní poslech a funkce rychlého nabíjení

Vestavěná lithium-iontová baterie přináší možnost poslechu po dobu až 35 hodin na jedno nabití. 10 minut rychlého nabíjení vám navíc zajistí 60 minut přehrávání.

Pohodlný poslech
Díky 30mm měničům vám neunikne ani takt

Nové 30mm měniče umožňují dosáhnout čistého zvuku i v lehkých a pohodlných sluchátkách. Jsou ideální pro reprodukci spektra frekvencí, od dunivých basů až po vysoké vokály.

sluchátka na stole
Asistent pro hands-free

Jedním stisknutím tlačítka se připojíte k hlasovému ovládání vašeho smartphonu, se kterým můžete ovládat navigaci, pouštět hudbu a komunikovat s kontakty.

Telefonování v režimu handsfree
Telefonování v režimu handsfree s čistším zvukem

Díky možnosti telefonování v režimu handsfree konverzace volně plyne. Nechte svůj telefon tam, kde je, a mluvte. Sluchátka WH-CH710N vám zajistí kvalitnější a čistší přenos hlasu pro člověka na druhém konci. 

Ikona NFC
NFC™ jedním dotykem pro okamžitý poslech

Pomocí technologie NFC™ (Near Field Communication) můžete začít streamovat hudbu jedním dotykem. Pro rychlé a snadné připojení se stačí dotknout značky N na vybraném zařízení podporujícím technologii NFC™.

Bluetooth®
Kvalitní streamování s technologií Bluetooth®

Nemáte technologii NFC™? Nevadí. Zapněte technologii Bluetooth® a své zařízení připojte ručně v nabídce nastavení zařízení.

Specifikace a funkce

Se sluchátky WH-CH710N s funkcí potlačení okolního hluku využívající umělou inteligenci (AINC) pomocí duálního snímače hluku si můžete dopřát oblíbenou hudbu ve vysoké kvalitě, aniž by vás rušily zvuky z okolí.
  • Díky technologii duálního snímače hluku se potlačení okolního hluku přizpůsobí vašemu okolí

  • S 30mm měniči uslyšíte více detailů

  • Dlouhotrvající poslech díky výdrži baterie až 35 hodin a funkci rychlého nabíjení

  • Bezdrátové streamování přes Bluetooth® pomocí technologie NFC™ jedním dotykem

  • Kompatibilita se smartphony pro handsfree hovory a hlasové ovládání

VSTUP(Y)
Stereofonní konektor mini jack
FREKVENČNÍ ODEZVA
7–20 000 Hz (JEITA)
FREKVENČNÍ ODEZVA (KOMUNIKACE PŘES BLUETOOTH®)
20 Hz–20 000 Hz (vzorkovací frekvence 44,1 kHz)
FREKVENČNÍ ODEZVA (AKTIVNÍ PROVOZ)
20–20 000 Hz (při zapnutí) (kabelové připojení)
PASIVNÍ PROVOZ
Ano
NFC
Ano
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů