Obrázek člověka na prázdném pódiu se sluchátky řady 1000X Obrázek člověka na prázdném pódiu se sluchátky řady 1000X
Sluchátka řady 1000X přepisují pravidla pro nerušený poslech hudby. Užijte si to nejlepší potlačení hluku a bezkonkurenční kvalitu zvuku, se kterými uslyšíte každý detail hudby vašeho oblíbeného umělce.
Obrázek loga For The Music

VYHLEDÁVAČ PRODUKTŮ

NAŠE DOPORUČENÍ

INZONE

DO VAŠÍ ZÓNY

Nastražte smysly a připravte se k bitvě. Díky našim herním náhlavním soupravám INZONE lépe uslyšíte, budete rychleji reagovat a nikdo vás neporazí.
Model INZONE na šedém pozadí

LinkBuds

Stále na příjmu

Se sluchátky LinkBuds zůstanete vždy ve spojení s každodenním životem. Umožňují pohodlné celodenní nošení, jelikož jasně slyšíte okolní zvuky, vaše uši nic nezatěžkává a zůstáváte v kontaktu s lidmi i okolím, aniž byste museli vypínat svůj osobní soundtrack. Se sluchátky LinkBuds snadno propojíte svůj každodenní život s oblíbenou zábavou, ať jste kdekoli a děláte cokoli.
Sluchátka LinkBuds na šedém pozadí

Sluchátka LinkBuds S

Stále na příjmu

Se sluchátky LinkBuds S budete ve spojení se svými světy. Jsou mimořádně malá a lehká, takže je můžete nosit celý den a zůstat přitom v kontaktu s lidmi a místy. Sluchátka LinkBuds S automaticky přepínají mezi optimalizací okolního zvuku a vysoce kvalitním potlačením okolního hluku pro nerušený poslech.
Sluchátka LinkBuds S na šedém pozadí

WH-1000XM5

VÁŠ SVĚT. NIC JINÉHO.

Díky dvěma procesorům ovládajícím osm mikrofonů, funkci Auto NC Optimizer pro automatickou optimalizaci potlačení okolního hluku podle podmínek nošení a prostředí a speciálně navrženému měniči přepisují sluchátka WH-1000XM5, vybavená špičkovou technologií pro potlačení okolního hluku0, pravidla nerušeného poslechu a zřetelných hovorů.
Obrázek sluchátek WH-1000XM5

PRO LEPŠÍ POSLECH

PROZKOUMEJTE FUNKCE PŘÍSTUPNOSTI ZVUKOVÝCH ZAŘÍZENÍ SONY

PODPORA