Dvě sluchátka s technologií pro potlačení okolního hluku na modrém pozadí Dvě sluchátka s technologií pro potlačení okolního hluku na modrém pozadí

Dopřejte si dokonalou kvalitu zvuku

Nechte se úplně pohltit svou hudbou. Vychutnejte si hry, filmy, podcasty a hovory s vysoce kvalitním zvukem. Objevte sluchátka, která doplní a obohatí váš životní styl.

VYHLEDÁVAČ PRODUKTŮ

NAŠE DOPORUČENÍ

INZONE

DO VAŠÍ ZÓNY

Nastražte smysly a připravte se k bitvě. Díky našim herním náhlavním soupravám INZONE lépe uslyšíte, budete rychleji reagovat a nikdo vás neporazí.
Model INZONE na šedém pozadí

LinkBuds

Stále na příjmu

Se sluchátky LinkBuds zůstanete vždy ve spojení s každodenním životem. Umožňují pohodlné celodenní nošení, jelikož jasně slyšíte okolní zvuky, vaše uši nic nezatěžkává a zůstáváte v kontaktu s lidmi i okolím, aniž byste museli vypínat svůj osobní soundtrack. Se sluchátky LinkBuds snadno propojíte svůj každodenní život s oblíbenou zábavou, ať jste kdekoli a děláte cokoli.
Sluchátka LinkBuds na šedém pozadí

Sluchátka LinkBuds S

Stále na příjmu

Se sluchátky LinkBuds S budete ve spojení se svými světy. Jsou mimořádně malá a lehká, takže je můžete nosit celý den a zůstat přitom v kontaktu s lidmi a místy. Sluchátka LinkBuds S automaticky přepínají mezi optimalizací okolního zvuku a vysoce kvalitním potlačením okolního hluku pro nerušený poslech.
Sluchátka LinkBuds S na šedém pozadí

WH-1000XM5

VÁŠ SVĚT. NIC JINÉHO.

Díky dvěma procesorům ovládajícím osm mikrofonů, funkci Auto NC Optimizer pro automatickou optimalizaci potlačení okolního hluku podle podmínek nošení a prostředí a speciálně navrženému měniči přepisují sluchátka WH-1000XM5, vybavená špičkovou technologií pro potlačení okolního hluku0, pravidla nerušeného poslechu a zřetelných hovorů.
Obrázek sluchátek WH-1000XM5

PRO LEPŠÍ POSLECH

PODPORA