Objevte zcela nový zážitek ze zvuku 

Společně s našimi partnery vám přinášíme zážitek ze zvuku nové úrovně

Co získáte spojením předních světových značek s moderní technologií snímačů od společnosti Sony? Získáte úžasný zážitek ze sluchátek, která vám poskytnou individuálně přizpůsobený zvuk, kdykoli budete chtít. Ať už posloucháte hudbu, pracujete, nebo odpočíváte, proměnnou sluchátek v nositelnou bránu k hudbě získáte zvuk, který máte rádi. Začněte tím, že spárujete sluchátka Sony opatřená vestavěnými snímači a kompatibilní aplikace.

Získejte více ze svých oblíbených služeb
Rychlý přístup

Snadné ovládání poskytuje rychlý přístup k přehrávané hudbě.

Spotify Tap TM

Přehrávání pomocí funkce Spotify Tap vám poskytne hudbu pro vaše uši – doslova. Stačí si nasadit sluchátka a jednoduchým klepnutím spustit přehrávání melodií. Začneme přehrávat tam, kde jste skončili. Není to ono? Dalším klepnutím vyvoláte doporučení přesně pro vás. Ať už vás okolnosti zavedou kamkoli, přehrávání pomocí funkce Spotify Tap nabízí nejjednodušší a nejosobnější způsob, jak si vzít oblíbenou hudbu s sebou a mít ji připravenou během několika sekund.

Rychlý přístup ke službě Endel

Služba Endel vám pomůže soustředit se, odpočívat a spát s využitím poznatků z neurovědy. Vytváří zvukové scény, které se přizpůsobí vaší tepové frekvenci, pohybu, denní době, počasí a cirkadiánnímu rytmu. Nastavte službu Endel pro rychlý přístup, aby spustila nedávnou zvukovou scénu. Obnovte naposledy přehrávanou zvukovou scénu několika klepnutími. 

Chcete-li vyzkoušet aplikaci Endel a sluchátka řady Linkbuds od Sony, získejte plný přístup do aplikace Endel na celý měsíc.

Zvuková rozšířená realita

Překrývání virtuálního zvuku s reálným světem.

Microsoft Soundscape

Společnosti Sony a Microsoft společně vyvinuly technologii, která pomáhá lidem lépe se orientovat ve světě. Řada různých sluchátek od společnosti Sony podporuje aplikaci Microsoft Soundscape. Tato unikátní integrace přináší nové zážitky pro bohatší 3D zvukovou navigaci, zatímco snímače zabudované ve sluchátkách od společnosti Sony umožňují skutečně hands-free ovládání bez ztráty pozornosti.

Snadné nastavení pomocí aplikace Sony | Headphones Connect 

1. Nainstalujte si aplikaci Sony | Headphones Connect do svého smartphonu.
2. Podle pokynů v aplikaci nastavte jednotlivé služby.
 

Obrázek ikony a aplikace Headphones Connect