Číslo článku : S700023147 / Poslední změna : 12/07/2018

PROGRAM BEZPLATNE VYMENY SITOVYCH ADAPTERU VAIO VGP-AC19V18

Produkty a kategorie, pro které je článek určenVážení zákazníci,

děkujeme za trvalý zájem o výrobky Sony.

Společnost Sony před nedávnem zjistila, že v průběhu používání může dojít k porušení vnitřní izolace síťových adaptérů s modelovým označením VGP-AC19V18, což může mít za následek zkrat uvnitř adaptéru.
Příslušné adaptéry se dodávaly s určitými osobními počítači VAIO („VAIO Personal Computer“) typu „vše v jednom“ („all-in-one“) prodávanými v Evropě v období od října 2007 do října 2009 (řady VGC-LT, VGC-LN, VGC-LM , VGC-JS2 a VGC-JS3), a dále s dokovací stanicí pro osobní počítače Sony VAIO („VAIO Personal Computer Docking Station“) prodávanou v Evropě v období od října 2005 do října 2009 (VGP-PRBX1 a VGP-PRFE1).
Tento program bezplatné výměny se vztahuje pouze na některé síťové adaptéry VAIO . Jiných síťových adaptérů Sony se program bezplatné výměny netýká.
 
Síťový adaptér VGP-AC19V18 určený pro evropský trh je vybaven uzemněným připojením.

To znamená, že pokud síťový adaptér připojíte k uzemněné elektrické zásuvce, dojde k výše popsanému vnitřnímu zkratu, v jehož důsledku se přeruší integrovaná pojistka a síťový adaptér přestane fungovat.

Úraz elektrickým proudem hrozí uživateli pouze v případě, kdy je adaptér zapojen do neuzemněné elektrické zásuvky, dojde k vnitřnímu zkratu a uživatel se dotkne některé z kovových částí síťového adaptéru, samotného osobního počítače nebo některého z připojených periferních zařízení.

...

Společnost Sony zákazníkům, kteří vlastní odpovídající síťový adaptér, bezplatně zašle náhradní síťový adaptér.

Klepnutím sem si můžete ověřit, zda vlastníte odpovídající síťový adaptér, a vyžádat si zaslání náhradního síťového adaptéru.

Upřímně se omlouváme za případné problémy, které vám v této souvislosti mohou vzniknout. Velice děkujeme za pochopení a spolupráci. Společnost Sony neustále usiluje o maximální vylepšení standardu kvality svých výrobků.

S přátelským pozdravem, 
Tým podpory produktů VAIO