Soundbar HT-A7000

Obklopte se 7.1.2 kanály absolutního realismu

Soundbar HT-A7000 vás obklopí prostorovým zvukem s reproduktory nasměrovanými vzhůru, bočními výškovými reproduktory a vestavěným duálním subwooferem. A s volitelnými zadními reproduktory podporuje technologii 360 Spatial Sound Mapping pro novou úroveň pohlcení.

SOUNDBARY

7.1.2k soundbar s technologií 360 Spatial Sound Mapping a Dolby Atmos®/DTS:X® | HT-A7000

HT-A7000
Obrázek modelu 7.1.2k soundbar s technologií 360 Spatial Sound Mapping a Dolby Atmos®/DTS:X® | HT-A7000

MOC

35 702,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Držitel ocenění
360° prostorový zvuk se přizpůsobí vašemu prostředí

S volitelnými zadními reproduktory od společnosti Sony

Naše revoluční technologie 360 Spatial Sound Mapping se zadními reproduktory od společnosti Sony vytvoří několik virtuálních reproduktorů jen díky soundbaru a zadním reproduktorům. S virtuálními reproduktory, které jsou v místnosti rozmístěny okolo vás, vznikne optimální zvukové pole, ve kterém zažijete nový rozměr zvuku. Vychutnejte si vzrušující technologii Dolby Atmos® a DTS:X® a uslyšíte každý dech, krok a slovo, jako byste byli přímo ve filmu.

Objevte široký 360° prostorový zvuk

S volitelnými zadními reproduktory od společnosti Sony

Široká oblast poslechu vyplní každou část vašeho obývacího prostoru a vaše rodina a přátelé si vychutnají stejný zvukový zážitek jako vy. Poslechový prostor se neomezuje pouze na místo před televizorem, obsáhne mnohem širší prostor.


Sledujte video s naší technologií 360 Spatial Sound Mapping

Chcete si vychutnat 360° prostorový zvuk ze soundbaru s volitelnými zadními reproduktory? Nasaďte si sluchátka a nechce se unést.

Inovativní technologie optimalizace zvukového pole
Diagram znázorňující, jak systém HT-A7000 změří pozici jednotlivých reproduktorů a optimalizuje zvuk podle vaší místnosti
Optimalizováno pro rozmístění reproduktorů

Volitelné reproduktory není třeba umístit na konkrétní místo. Soundbar to všechno udělá za vás, inteligentně změří polohu každého reproduktoru a optimalizuje zvuk pro vaši místnost. Soundbar vám umožní vychutnat si optimalizaci zvukového pole, ať už reproduktory používáte, nebo ne. Aktivujte kalibrační proces jednoduše během počátečního nastavení nebo z hlavní nabídky.

Zaregistrujte se nyní a nechte si zasílat nejnovější aktualizace a časově omezené nabídky. Klikněte na odkaz níže, abyste nic nepropásli.

Vynikající prostorový zvuk z našeho špičkového soundbaru

Soundbar HT-A7000 má 7.1.2 kanálů, dva reproduktory namířené vzhůru pro zvuk přicházející shora, dva výškové reproduktory, pět předních reproduktorů pro širší dosah zvuku a vestavěný duální subwoofer pro hluboké basy. Díky technologiím Vertical Surround Engine a S-Force PRO Front Surround vytváří soundbar HT-A7000 virtuální prostorový zvuk, který přichází z celého prostoru kolem vás, takže si můžete maximálně vychutnat vzrušující technologie Dolby Atmos® a DTS:X®.

Grafické znázornění technologie Vertical Surround Engine přináší zážitek 3D zvuku nad posluchačem i bez stropních reproduktorů
Vychutnejte si zvuk shůry 

Díky technologii virtuálního prostorového zvuku od společnosti Sony dokáže soundbar vytvořit pozici zvuku ve vertikálním prostoru, takže si můžete vychutnat 3D zvuk bez nutnosti reproduktorů umístěných u stropu. Stejně jako technologie Dolby Atmos a DTS:X, i technologie Vertical Surround Engine propůjčí realističtější a vícerozměrný zvuk i ostatním formátům.

Znázornění technologie S-Force PRO Front Surround vytvářející virtuální prostorový zvuk pomocí dvou reproduktorů
Prostorový zvuk snadno 

Jedinečná technologie zpracování digitálního zvukového pole od společnosti Sony využívá pouze přední reproduktory a virtuálně reprodukuje pole prostorového zvuku tak, že k vám zvuk dorazí z obou stran. Můžete si vychutnat plný prostorový zvuk jako v kině, aniž byste museli zabírat místo v obývacím pokoji.

Sofistikovaná technologie reproduktorů

Pohodlně se usaďte a užijte si akustiku, která zaplní celou místnost díky dvěma reproduktorům nasměrovanými vzhůru pro prostorový zvuk, dvěma výškovým reproduktorům a pěti předním reproduktorům pro širší zvuk a navíc se subwooferem pro hlubší basy. 

Porovnání jedinečného obdélníkového tvaru jednotky reproduktoru X-Balanced Speaker s běžným reproduktorem
Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit

Reproduktory namířené vzhůru, vestavěný subwoofer a přední reproduktor jsou vybaveny jednotkou reproduktoru X-Balanced Speaker Unit. Jedinečný obdélníkový tvar těchto reproduktorů maximalizuje oblast membrány a zaručí ještě údernější basy. Snižuje také vychýlení budiče při zachování akustického tlaku, což má za následek menší zkreslení a větší čistotu vokálů. 

Ponořte se do špičkové kvality hudby

Vychutnejte si hudbu předně podle představ interpreta díky zvuku s vysokým rozlišením pro křišťálově čistou přesnost. Nebo objevte nový způsob poslechu díky funkci 360 Reality Audio a zažijte skutečně pohlcující živý koncert nebo nahrávání ve studiu. Soundbar HT-A7000 vaší hudbě vdechne život jako nikdy předtím.  

Graf znázorňující obnovení všech komprimovaných souborů v reálném čase pomocí technologie DSEE Extreme

A = Rozšířená zvuková dynamika (smyčce a tiché jemné detaily)
B = Obnovené vysoké frekvence (realistické vokály i akustické nástroje)

Obnovení všech komprimovaných souborů v reálném čase

Díky technologii Edge-AI (umělá inteligence) zvyšuje technologie DSEE Extreme™ (Digital Sound Enhancement Engine) rozlišení komprimovaných digitálních hudebních souborů v reálném čase. Dynamické rozpoznávání instrumentace, hudebních žánrů a jednotlivých složek každé skladby, jako jsou vokály nebo mezihry, umožňuje obnovit širokospektrální zvuk, který se ztrácí během komprese, a poskytovat tak bohatší a úplnější zážitek z poslechu.

Filmy a hry vypadají tak reálně

Užijte si živé scény plné realistických barev a hloubek. Při přehrávání prostřednictvím soundbaru HT-A7000 je zachována veškerá původní kvalita obrazu, takže se do filmů můžete zcela ponořit. Mnohem napínavějším a realističtějším se stává i hraní her, a to díky podpoře nejnovějších formátů, jako je proměnlivá obnovovací frekvence (VRR) a automatický režim s nízkou latencí (ALLM) rozhraní HDMI 2.1.

Snímek log technologií 8K HDR, 4K 120 a Compatible with Dolby Vision.
Konzole PlayStation®5 s ovladačem vedle televizoru BRAVIA XR™, na kterém je vidět scéna ze hry Horizon Forbidden West
Vychutnejte si pohlcující zážitek z her a filmů

Propojením televizorů BRAVIA XR™ a konzole PlayStation®5 tímto produktem získáte přístup k nastavení obrazu pomocí funkcí Automatické mapování tónů HDR a Automatický režim obrazu žánrů a možnost užívat si úchvatné hry a filmy.

Vychutnejte si plný, bohatší zvuk s bezdrátovým subwooferem a zadními subwoofery

Volitelný bezdrátový subwoofer se zaměřuje na zvuky s nízkými frekvencemi, čímž umožňuje vestavěnému duálnímu subwooferu v soundbaru soustředit se na basy a vokály. Ještě více vzrušující zážitek jako v kině, kdy zvuk slyšíte přímo za sebou, získáte přidáním našich volitelných bezdrátových zadních reproduktorů do sestavy.


Pohled zepředu na subwoofer SA-SW5
Subwoofer SA-SW5

Hluboké, bohaté basy o výkonu 300 W vycházející ze 180mm měniče s pasivním radiátorem.

Pohled zepředu na subwoofer SA-SW3
Subwoofer SA-SW3

Zvuk o výkonu 200 W z kompaktního subwooferu s technologií Bass Reflex a 160mm měničem.

Pohled zepředu na dva reproduktory SA-RS5
Zadní reproduktory SA-RS5

Celkem 180 W širšího prostorového zvuku s reproduktory nasměrovanými nahoru.

Pohled zepředu na zadní reproduktory SA-RS3S
Zadní reproduktory SA-RS3S

Celkem 100 W širšího prostorového zvuku.

Nejlépe funguje s televizory od společnosti Sony

Po spárování s televizorem BRAVIA™ vám soundbar HT-A7000 poskytne pohlcující audiovizuální zážitek s naší nejlepší kvalitou obrazu a zvuku. Jedná se o ideální soundbar k televizorům BRAVIA. 

Diagram znázorňující zvuk centrálního reproduktoru z televizoru a soundbaru s technologií BRAVIA Acoustic Center Sync
Pohlcující zážitek s technologií BRAVIA Acoustic Center Sync

Po připojení k televizoru BRAVIA s funkcí Acoustic Center Sync se ze soundbaru i televizoru stanou reproduktory. Po připojení soundbaru k volitelným bezdrátovým reproduktorům navíc roli středového kanálu zastává reproduktor televizoru spolu se soundbarem v rámci nastavení technologie 360 Spatial Sound Mapping. Zvuk díky tomu bude ladit s děním na obrazovce, a poskytne vám skutečně pohlcující zážitek.

Zvuk je dokonale sladěn s akcí

Díky technologii Acoustic Center Sync uslyšíte rozhovor přesně z místa, na kterém postava ve scéně stojí. Díky přesnému souladu dění na obrazovce se zvukem se váš divácký zážitek stane ještě mnohem více pohlcujícím. 

Rodina na pohovce sleduje televizor se soundbarem HT-A7000 umístěným na mramorové skříni.
Snímek zobrazující video s nastavením soundbaru v rychlé nabídce nastavení na televizoru BRAVIA
Bezproblémové ovládání s televizory BRAVIA

Díky integrovanému uživatelskému rozhraní se v rychlé nabídce nastavení na televizorech BRAVIA automaticky objeví systémová nastavení soundbaru, takže ovládání režimů zvuků, zvukového pole a hlasitosti je jednoduché.

Soundbar HT-A7000 s vícepolohovým stolkem na mramorové skříni pod televizorem BRAVIA
Pozice soundbaru

Pokud máte televizor BRAVIA se stolkem s více polohami, můžete změnit polohu televizního stolku a soundbar HT-A7000 diskrétně umístit pod televizor, což vám zajistí čistý vzhled. 

Všesměrový blokový design

Soundbar HT-A7000 a volitelné reproduktory byly zkonstruovány v rámci obvyklého konceptu všesměrového blokového designu. Design soundbaru HT-A7000 je dokonale sladěn s volitelnými reproduktory. Jejich důmyslně zaoblené okraje tvoří blok pro doširoka se rozléhající zvuk. Kombinace bohatého povrchového materiálu zdůrazní propojení s jakýmkoli uspořádáním obývacího pokoje.

Vychutnejte si hudbu s celou rodinou 

Získejte snadný přístup k populárním hudebním službám, jako je Spotify, a streamujte svá oblíbená alba a playlisty pomocí funkcí Chromecast nebo Apple AirPlay 2. Pozvěte rodinu a párty může začít. 

Rodina užívající si hudbu v obývacím pokoji s televizorem a soundbarem HT-A7000 na mramorové skříni
Logo Bluetooth®
Připojení Bluetooth®

Streamujte hudbu bezdrátově ze smartphonu, tabletu nebo notebooku prostřednictvím technologie Bluetooth®. 

Logo Wi-Fi®
Datový přenos Wi-Fi®

Připojte se k internetu prostřednictvím vestavěné technologie Wi-Fi a streamujte hudbu ze zařízení připojených k vaší domácí síti.

Logo Spotify Connect™
Spotify Connect™

Přehrávejte hudbu ze služby Spotify prostřednictvím svého reproduktoru nebo využijte aplikaci Spotify Connect™ na svém zařízení a ovládejte ji dálkově.

Logo funkce Chromecast built-in
Chromecast built-in

Streamujte hudbu, online vysílání rozhlasových stanic a podcasty ze svého smartphonu, tabletu nebo notebooku do audiozařízení. Stačí jednou klepnout na tlačítko přenosu.

Logo Apple AirPlay
Apple AirPlay 2

Vysílejte hudbu a další obsah ze svých oblíbených zařízení Apple do soundbaru. Stačí jenom klepnout.

Vše, co milujete, je skutečně pohlcující

Chytrý algoritmus přidá zvuk přicházející shora do běžných okolních soundtracků, a dokonce i stereofonního audia, což promění vše, co posloucháte, v pohlcující hudební zážitek. Lze aktivovat pouhým stisknutím tlačítka AE na dálkovém ovládání.

Rodina v obývacím pokoji sleduje televizor se soundbarem HT-A7000 na mramorové skříni s vypnutou funkcí Immersive AE
Funkce Immersive AE vypnuta
Rodina v obývacím pokoji sleduje televizor se soundbarem HT-A7000 na mramorové skříni se zapnutou funkcí Immersive AE
Funkce Immersive AE zapnuta
Diagram znázorňující osobu kontrolující soundbar HT-A7000 pomocí hlasového ovládání Google Home
Hlasové ovládání

Soundbar je kompatibilní se zařízeními s aplikacemi Google Assistant a Chromecast built-in a zařízeními s aplikací Amazon Alexa. Pomocí aplikace Google Home přidejte soundbar HT-A7000 do své skupiny reproduktorů a pomocí hlasu budete moci ovládat hudbu, její hlasitost a další funkce.

Nastavení během několika sekund 

Soundbar HT-A7000 je připraven k použití prakticky ihned po vybalení z krabice. Stačí jej zapojit, připojit k televizoru prostřednictvím HDMI eARC a zapnout. Díky USB, optickému a analogovému vstupu, vstupu a výstupu HDMI (eARC) a funkci S-CENTER OUT pro kompatibilní modely BRAVIA máte k dispozici všechna připojení, která potřebujete, abyste si mohli vychutnat dechberoucí zážitek z prostorového zvuku.

Specifikace a funkce

Objevte novou úroveň pohlcujícího zvuku se soundbarem HT-A7000. Při použití samotného soundbaru budete obklopeni autentickým 7.1.2kanálovým prostorovým zvukem s technologií S-Force PRO Front Surround a Vertical Surround Engine. Nebo můžete přidat volitelné zadní reproduktory a vychutnat si technologii 360 Spatial Sound Mapping s několika virtuálními reproduktory.
  • Podporuje technologii 360 Spatial Sound Mapping s volitelnými zadními reproduktory

  • Technologie S-Force PRO Front Surround a Vertical Surround Engine pro vícerozměrný zvuk

  • Reproduktory směřující vzhůru, výškové reproduktory, vestavěný duální subwoofer a pět předních reproduktorů.

  • Optimalizace zvukového pole pro jednoduché nastavení

  • Streamujte svoji hudbu díky bezdrátovému připojení

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky  Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle Nulového vlivu na životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů