VOLITELNÉ REPRODUKTORY

Volitelný bezdrátový subwoofer SA-SW5 s výkonem 300 W

SA-SW5
Obrázek modelu Volitelný bezdrátový subwoofer SA-SW5 s výkonem 300 W

MOC

19 990,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Detailní záběr na přední stranu reproduktoru SA-SW5
Detailní záběr na přední stranu reproduktoru SA-SW5
Pohled z úhlu na reproduktor SA-SW5
Detailní záběr z boku na reproduktor SA-SW5
Pohled zezadu na reproduktor SA-SW5
Dopřejte si více zábavy s mohutnými basy

Pokud si rádi užíváte svých produktů domácího kina s hlubšími basy, bezdrátový subwoofer SA-SW5 vás vtáhne do filmu a hudby jako nikdy předtím. Díky čistým, dunivým basům a nenápadným zvukům s nízkou frekvencí bude vaše zábava ještě realističtější.


Hluboké, explozivní basy

Subwoofer zvyšuje účinek všeho, co zrovna sledujete a posloucháte, a to díky hlubokému basovému zvuku o výkonu 300 W vycházejícímu z výkonného 180mm měniče s pasivním radiátorem. Užijte si dunivé výbuchy a ty nejtvrdší beaty, které jste kdy slyšeli – zcela bez zkreslení. Jasnější vokály a vysoká věrnost zvuku zlepší váš poslechový zážitek a autenticitu soundtracků.

Všesměrový blokový design

Náš systém domácího kina, soundbar a volitelné reproduktory byly zkonstruovány v rámci obvyklého konceptu všesměrového blokového designu. Provedení reproduktorů SA-SW5 je s těmito systémy dokonale sladěno. Jejich důmyslně zaoblené okraje tvoří stěnu doširoka rozléhajícího se zvuku. Kombinace bohatého povrchového materiálu zdůrazní propojení s jakýmkoli uspořádáním obývacího pokoje.

Podívejte se na technologii uvnitř

Subwoofer SA-SW5 nakopne váš zážitek pomocí hlubokých basů, zřetelného zvuku v nízké frekvenci a také díky špičkovým zvukovým technologiím včetně magnetického obvodu Σ a odděleného uchycení s výřezy po obvodu.

Technologie pro prvotřídní kvalitu zvuku
Pohled v řezu na strukturu magnetického obvodu Σ
Magnetický obvod Σ se postará o hluboké, silné basy

Patentovaná technologie od společnosti Sony – magnetický obvod Σ (Sigma) – zajišťuje hluboké, silné basy maximalizací magnetické síly, která pohání cívku. Konvenčně stavěné obvody oproti tomu nechávají velkou část této magnetické síly uniknout.

Detailní obrázek odděleného uchycení s výřezy
Oddělené uchycení s výřezy po obvodu

Technologie odděleného uchycení s výřezy po obvodu od Sony, zlepšuje symetrii vertikální amplitudy reproduktorů, nutnost pro čistou kvalitu zvuku. Dosahuje toho pomocí soustředných řezů na okraji, což pomáhá kontrolovat tlak uvnitř i mimo okraj membrány.

Ikona sítě Wi-Fi®
Jednoduché nastavení

Jednoduše zapněte subwoofer SA-SW5 a ten se automaticky bezdrátově připojí k vašemu systému domácího kina a soundbaru. Je to rychlé a jednoduché a nemusíte se obávat nepořádku z kabelů.

Specifikace a funkce

Zvyšte intenzitu svého systému domácího kina a soundbaru. Tento bezdrátový subwoofer zvýrazní skryté hloubky ve vašich filmech a hudbě pomocí bohatých, 300W basů linoucích se z reproduktoru o průměru 180 mm.
  • 300 W bohatých basů ze 180mm měniče

  • Výraznější basy bez šumu větru díky pasivnímu radiátoru

  • Magnetický obvod Σ se postará o hluboké a čisté basy se sníženým zkreslením

  • Snadné nastavení pomocí bezdrátového připojení

  • Systém domácího kina a soundbar se snoubí s naším prvotřídním designem

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky  Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle Nulového vlivu na životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů