Sony BRAVIA®
Dokonalý zážitek z hraní.

Co se stane, když spojíte nejlepší televizor BRAVIA® OLED od Sony s platformou Android TV a supernadupaný systém PlayStation®4 Pro? Společně vytvářejí epickou dvojici, která vaši hru povýší na úplně jinou úroveň. Nechte se pohltit zábavnými hrami s úchvatnými detaily a vychutnejte si výrazný kontrast, intenzivní a výrazné barvy a dechberoucí zvuk.

Vytvořeno pro systém PlayStation

S televizorem BRAVIA® OLED od Sony si užijete hraní tak, jak to zamýšleli tvůrci. Vše bylo optimalizováno za účelem vylepšit váš prožitek ze hry: živoucí barvy a detaily, rychlá odezva a pohlcující zvuk.

AG9

AG9

Vychutnejte si hru tak, jak to zamýšleli tvůrci – s oceněným televizorem AG9 řady MASTER Series. Nás nejvýkonnější obrazový procesor X1TM Ultimate zvyšuje jas každé scény, čímž odkrývá skryté detaily, a společně s funkcí Pixel Contrast BoosterTM dokáže zobrazit ohromující kontrast.

AG8

AG8 

Uvidíte, jak skutečně může hraní na panelu OLED 4K vypadat. Náš procesor X1TM Extreme přesně ovládá více než 8 milionů pixelů s vlastním osvětlením, čímž vylepšuje barvy a zachovává hlubokou černou. Zvuk díky technologii Acoustic Surface Audio vychází přímo z obrazovky a vdechuje život každé postavě.

Nesrovnatelná kvalita obrazu

Televizor AG9 je vybaven obrazovým procesorem X1TM Ultimate s funkcí Pixel Contrast BoosterTM. Díky tomu si užijete nevídané detaily a textury, které vypadají tak reálně, že je skoro ucítíte, a dynamický kontrast s výraznými barvami. Jinak řečeno: vaše hry budou neuvěřitelně realistické. Společnosti Sony ve své jedinečné řadě MASTER Series nabízí tak kvalitní obraz, jaký tvůrci chtějí, abyste viděli.

Rychlá akce v reálném čase

S naším televizorem OLED se speciálním herním režimem snižujícím prodlevu vstupu můžete ovládat každý krok v reálném čase.

Špičkový a pohlcující herní zážitek

  • Strhující zvuk
  • Nepřerušovaný design
  • Jednoduchá integrace

Řada A9G/AG9

Dvojnásobný vítěz ocenění na veletrhu CES 2019

AVSForum – To nejlepší z veletrhu CES 2019
Reviewed – Cena šéfredaktora na veletrhu CES

Užijte si hraní v HDR

Televizory 4K HDR od Sony jsou ideálním partnerem pro systémy PlayStation®4 a PlayStation®4 Pro. Ponořte se do zábavného herního světa a vychutnejte si jeho výrazné barvy.

playstation

Další televizory pro optimální hraní

Kromě televizorů BRAVIA® OLED nabízíme mnoho dalších možností, které vám a vaší rodině zajistí optimální herní zážitky. Vychutnejte si špičkové hraní na modelu XG95 – tento televizor s podsvícením Full Array LED vytváří prvotřídní kontrast a detaily, a nabízí tak úchvatné herní zážitky. Modely XG90 vám nabídnou širokou škálu velikostí obrazovky, realistické barvy a vylepšené detaily, takže už nikdy nepřehlédnete odstřelovače v dálce. A pokud máte v rodině více hráčů, model XG85 vám umožní vychutnat si akci v rozlišení 4K Ultra HD, nicméně na menší obrazovce – ideální pro menší hráče.