Hraní na televizorech Sony BRAVIA®.

OLED televizory BRAVIA® s rozlišením 4K HDR od společnosti Sony tvoří dokonalého partnera pro konzole PlayStation®4 a PlayStation®4 Pro. Nechte se pohltit zábavnými herními světy a vychutnejte si živé textury a výrazné barvy.

Navrženo pro PlayStation®

af9

AF9

Model AF9 kombinuje bezkonkurenční odstíny černé, barvu a kontrast obrazovky OLED s naším nejvýkonnějším obrazovým procesorem X1 Ultimate a unikátním ovladačem panelu Pixel Contrast Booster pro poskytnutí obrazu s nepřekonatelně realistickým dojmem. Takto úchvatný obraz si zasluhuje zvuk v odpovídající kvalitě – technologie Acoustic Surface Audio+ vám při sledování všech oblíbených filmů a pořadů a hraní her poskytne obklopující, vícerozměrový zážitek.

af8

AF8

Díky bezkonkurenčním odstínům černé, barvám a kontrastu obrazovky OLED a našemu procesoru 4K HDR Processor X1 Extreme poskytuje model AF8 úžasně realistický obraz, ať už sledujete cokoli. Technologie Acoustic Surface Audio vytváří z celé obrazovky reproduktor, čímž zaručuje špičkovou rovnováhu mezi zvukem a obrazem.

OLED televizor BRAVIA® a systém PlayStation®4 Pro.

Zkombinujte špičkový OLED televizor BRAVIA® se špičkovým systémem PlayStation® a posuňte svůj herní zážitek na novou úroveň.

Kvalita obrazu

S procesorem X1 Ultimate a funkcí Pixel Contrast Booster si všimnete každého plíživého pohybu ve stínech a vychutnáte si realistické textury s dynamickým kontrastem a výraznými barvami – každý detail tak bude působit mnohem realističtějším dojmem. Úžasná kvalita obrazu televizoru od Sony zobrazuje obsah tak, jak si jej vývojáři představovali – grafiku systému PlayStation® si tedy na televizoru od Sony vychutnáte tak, jako nikde jinde!

Rychlá odezva pro rychlou akci.

Díky přirozené a mimořádně rychlé době odezvy obrazovky OLED a speciálnímu hernímu režimu vyvinutému pro snížení prodlevy vstupu můžete ovládat veškerou akci v reálném čase.

Špičkový a pohlcující herní zážitek

  • Strhující zvuk
  • Nepřerušovaný design
  • Jednoduchá integrace

What HiFi?

Model AF9 od Sony je jeden z nejlépe znějících televizorů. Je úžasný snad v každém ohledu

HDTV

Televizor AF9 od Sony je ohromující snad v každém ohledu

Užijte si hraní v HDR

Televizory 4K HDR od Sony jsou ideálním partnerem pro systémy PlayStation®4 a PlayStation®4 Pro. Ponořte se do zábavného herního světa a vychutnejte si jeho výrazné barvy.

playstation

Další doporučené televizory pro optimální hraní

Kromě OLED modelů BRAVIA® nabízíme mnoho dalších možností, které vám a vaší rodině zajistí optimální herní zážitky. Vychutnejte si špičkové hraní na modelu XF90 – tento televizor s podsvícením Full Array LED vytváří prvotřídní kontrast a detaily, a nabízí tak úchvatné herní zážitky. Modely XF85/XF87 vám nabídnou širokou škálu velikostí obrazovky, realistické barvy a vylepšené detaily, takže už nikdy nepřehlédnete odstřelovače v dálce. A pokud máte v rodině více hráčů, model XF80 vám umožní vychutnat si akci v rozlišení 4K Ultra HD, nicméně na menší obrazovce – ideální pro menší hráče.