VOLITELNÉ REPRODUKTORY

Volitelný bezdrátový subwoofer SA-SW3 s výkonem 200 W

SA-SW3
Obrázek modelu Volitelný bezdrátový subwoofer SA-SW3 s výkonem 200 W

MOC

14 990,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Detailní pohled na přední stranu reproduktoru SA-SW3
Detailní pohled na přední stranu reproduktoru SA-SW3
Pohled z úhlu na reproduktor SA-SW3
Detailní pohled z boku na reproduktor SA-SW3
Pohled zezadu na reproduktor SA-SW3
Pociťte sílu hlubokých basů

Pokud si rádi užíváte svého systému domácího kina a soundbaru s přidanými basy, kompaktní bezdrátový subwoofer SA-SW3 vás vtáhne do filmu a hudby jako nikdy předtím. Užijte si hlasitější, čistší basy pro ještě lepší filmový zážitek z prostorového zvuku.


Bohatý, hluboký basový zvuk

Subwoofer s technologií Bass Reflex zvyšuje účinek všeho, co zrovna sledujete a posloucháte, a to díky hlubokému basovému zvuku o výkonu 200 W vycházejícímu ze 160mm měniče. Okuste hluboké zahřmění hromu a mohutné basy bez zkreslení. Jasnější vokály a vysoká věrnost zvuku zlepší váš poslechový zážitek a autenticitu soundtracků.

Všesměrový blokový design

Náš systém domácího kina, soundbar a volitelné reproduktory byly zkonstruovány v rámci obvyklého konceptu všesměrového blokového designu. Provedení reproduktorů SA-SW3 je s těmito systémy dokonale sladěno. Jejich důmyslně zaoblené okraje tvoří stěnu doširoka rozléhajícího se zvuku. Kombinace bohatého povrchového materiálu zdůrazní propojení s jakýmkoli uspořádáním obývacího pokoje.

Technologie pro prvotřídní kvalitu zvuku
Pohled v řezu na strukturu magnetického obvodu Σ
Magnetický obvod Σ se postará o hluboké, silné basy

Patentovaná technologie od společnosti Sony – magnetický obvod Σ (Sigma) – zajišťuje hluboké, silné basy maximalizací magnetické síly, která pohání cívku. Konvenčně stavěné obvody oproti tomu nechávají velkou část této magnetické síly uniknout.

Detailní obrázek odděleného uchycení s výřezy
Oddělené uchycení s výřezy po obvodu

Technologie odděleného uchycení s výřezy po obvodu od Sony, zlepšuje symetrii vertikální amplitudy reproduktorů, nutnost pro čistou kvalitu zvuku. Dosahuje toho pomocí soustředných řezů na okraji, což pomáhá kontrolovat tlak uvnitř i mimo okraj membrány.

Ikona sítě Wi-Fi®
Jednoduché nastavení

Subwoofer SA-SW3 se po zapnutí automaticky bezdrátově připojí k vašemu systému domácího kina nebo soundbaru. Je to rychlé a jednoduché a nemusíte se obávat nepořádku z kabelů.

Specifikace a funkce

Zvyšte dopad svého systému domácího kina a soundbaru. Tento bezdrátový subwoofer vám poskytne filmovější prostorový zvuk s 200 W bohatých výkonných basů linoucích se ze 160mm měniče.
  • 200 W bohatých výkonných basů ze 160mm měniče

  • Hlubší basy díky reproduktoru s technologií Bass Reflex

  • Magnetický obvod Σ se postará o hluboké a čisté basy se sníženým zkreslením

  • Snadné nastavení pomocí bezdrátového připojení

  • Systém domácího kina a soundbar se snoubí s naším prvotřídním designem

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky  Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle Nulového vlivu na životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů