Nejnovější informace o telefonu Xperia

Název soutěže Smartphone Film Competition na černém pozadí s logem Sony
Short Shorts Film Festival & Asia 2021 Smartphone Film Competition 

Staňte se tvůrcem – natočte film pomocí svého smartphonu. Cílem této soutěže, kterou podporuje společnost Sony Mobile, je rozšířit škálu výrazů tvůrců a příležitosti k uplatnění originálního a inovativního přístupu. Podporujeme rozvoj jedinečné kreativity při natáčení filmů spojené se smartphony.

Obrázek, na kterém je Xperia 5 II zepředu a zezadu a logo Masterclass
Xperia 5 II Masterclass

Smartphone malých rozměrů, který je skvělý na pořizování a prohlížení fotek i videí, poslech hudby a hraní her. Nechte se našimi odborníky provést zákulisím. Ukáží vám, jak se smartphonem Xperia 5 II dosahovat nejlepších výsledků.

Xperia 5 II s 5G
Oznámení nového produktu Xperia 2020

Velký výkon, malé rozměry. Společnost Sony pokračuje v evoluci smartphonů a uvádí na trh nejnovější přírůstek své vlajkové řady, novou Xperia 5 II, která přináší klíčové technologie z Xperia 1 II v kompaktním designu.

Sledujte oznámení nových produktů a podívejte se, jak společnost Sony Mobile odhalí nový smartphone Xperia 5 II.

Xperia – optimalizováno pro Call of Duty®: Mobil

Xperia je oficiálním smartphonem Call of Duty®: Mobile World Championship Tournament 2020. Tento s napětím očekávaný a vysoce prestižní turnaj se koná v řadě zemí po celém světě.


©2020 Activision Publishing, Inc. ACTIVISION a CALL OF DUTY jsou ochranné známky Activision Publishing, Inc. Tencent je ochranná známka Tencent Games Co., Ltd
Qualcomm a Snapdragon jsou ochranné známky Qualcomm Incorporated registrované ve Spojených státech amerických a dalších zemích, použity se souhlasem. Snapdragon Elite Gaming je ochranná známka Qualcomm Incorporated. Qualcomm Snapdragon Elite Gaming je produkt Qualcomm Technologies, Inc. a/nebo dceřiných společností.

Short Shorts Film Festival & Asia 2020
Sony bude sponzorovat Short Shorts Film Festival & Asia 2020

Je to poprvé, kdy nějaká společnost podporuje tuto prestižní soutěž krátkých filmů, která vítězům nabízí šanci získat nominaci na Academy Awards®. Xperia se také stane partnerem akce Creators’ Junction, která společně s novou generací filmových tvůrců zkoumá budoucnost filmu a technologie.

Pro milovníky hudby — spolupráce se společností Sony Music Entertainment

Poslouchejte hudbu tak, jak má znít. Využili jsme své zkušenosti se zvukovým hardwarem a zařízeními pro poslech hudby a navrhli telefon Xperia 1 II tak, aby díky zvuku, vybroušenému k dokonalosti ve spolupráci se Sony Music Entertainment, poskytovala při poslechu skutečně autentický zážitek.

Xperia 1 získala ocenění Red Dot Award za produktový design pro rok 2020
Xperia 1 získala ocenění Red Dot Award za produktový design pro rok 2020

Inovace, funkčnost, formální kvalita, ergonomie, odolnost a symbolický i emocionální obsah – Xperia 1 excelovala dle mnoha různých kritérií a vysloužila si díky tomu i toto mezinárodní ocenění. 

Xperia 1 a Cinema Pro získávají ocenění iF Design Award 2020

Xperia 1 a Cinema Pro, což je technologie digitálního videa od společnosti Sony, získaly ocenění iF Design Award 2020 za výjimečnou inovaci v designu.