Nejnovější informace o telefonu Xperia

Sledujte oficiální kanál @SonyXperia na YouTube

Náš kanál na YouTube přináší nadšeným a zapáleným divákům zážitky překračující meze představivosti. Přivádíme naše nejnovější smartphony k životu prostřednictvím tipů, videí a krátkých filmů, které natočili profesionálové s použitím smartphonů Xperia. Staňte se členem rodiny Xperia a přihlaste se k odběru našeho kanálu. Získáte možnost podívat se na videa a dozvědět se o nových produktech okamžitě po jejich oznámení.

Název soutěže Smartphone Film Competition na černém pozadí s logem Sony
Short Shorts Film Festival & Asia 2021 Smartphone Film Competition 

Staňte se tvůrcem – natočte film pomocí svého smartphonu. Cílem této soutěže, kterou podporuje společnost Sony Mobile, je rozšířit škálu výrazů tvůrců a příležitosti k uplatnění originálního a inovativního přístupu. Podporujeme rozvoj jedinečné kreativity při natáčení filmů spojené se smartphony.

Obrázek, na kterém je Xperia 5 II zepředu a zezadu a logo Masterclass
Xperia 5 II Masterclass

Smartphone malých rozměrů, který je skvělý na pořizování a prohlížení fotek i videí, poslech hudby a hraní her. Nechte se našimi odborníky provést zákulisím. Ukáží vám, jak se smartphonem Xperia 5 II dosahovat nejlepších výsledků.

Xperia 5 II s 5G
Oznámení nového produktu Xperia 2020

Velký výkon, malé rozměry. Společnost Sony pokračuje v evoluci smartphonů a uvádí na trh nejnovější přírůstek své vlajkové řady, novou Xperia 5 II, která přináší klíčové technologie z Xperia 1 II v kompaktním designu.

Sledujte oznámení nových produktů a podívejte se, jak společnost Sony Mobile odhalí nový smartphone Xperia 5 II.

Short Shorts Film Festival & Asia 2020
Sony bude sponzorovat Short Shorts Film Festival & Asia 2020

Je to poprvé, kdy nějaká společnost podporuje tuto prestižní soutěž krátkých filmů, která vítězům nabízí šanci získat nominaci na Academy Awards®. Xperia se také stane partnerem akce Creators’ Junction, která společně s novou generací filmových tvůrců zkoumá budoucnost filmu a technologie.

Pro milovníky hudby — spolupráce se společností Sony Music Entertainment

Poslouchejte hudbu tak, jak má znít. Využili jsme své zkušenosti se zvukovým hardwarem a zařízeními pro poslech hudby a navrhli telefon Xperia 1 II tak, aby díky zvuku, vybroušenému k dokonalosti ve spolupráci se Sony Music Entertainment, poskytovala při poslechu skutečně autentický zážitek.

Xperia 1 získala ocenění Red Dot Award za produktový design pro rok 2020
Xperia 1 získala ocenění Red Dot Award za produktový design pro rok 2020

Inovace, funkčnost, formální kvalita, ergonomie, odolnost a symbolický i emocionální obsah – Xperia 1 excelovala dle mnoha různých kritérií a vysloužila si díky tomu i toto mezinárodní ocenění. 

Xperia 1 a Cinema Pro získávají ocenění iF Design Award 2020

Xperia 1 a Cinema Pro, což je technologie digitálního videa od společnosti Sony, získaly ocenění iF Design Award 2020 za výjimečnou inovaci v designu.