Nejnovější informace o telefonu Xperia

Xperia – optimalizováno pro Call of Duty®: Mobil

Xperia je oficiálním smartphonem Call of Duty®: Mobile World Championship Tournament 2020. Tento s napětím očekávaný a vysoce prestižní turnaj se koná v řadě zemí po celém světě.


©2020 Activision Publishing, Inc. ACTIVISION a CALL OF DUTY jsou ochranné známky Activision Publishing, Inc. Tencent je ochranná známka Tencent Games Co., Ltd
Qualcomm a Snapdragon jsou ochranné známky Qualcomm Incorporated registrované ve Spojených státech amerických a dalších zemích, použity se souhlasem. Snapdragon Elite Gaming je ochranná známka Qualcomm Incorporated. Qualcomm Snapdragon Elite Gaming je produkt Qualcomm Technologies, Inc. a/nebo dceřiných společností.

Short Shorts Film Festival & Asia 2020
Sony bude sponzorovat Short Shorts Film Festival & Asia 2020

Je to poprvé, kdy nějaká společnost podporuje tuto prestižní soutěž krátkých filmů, která vítězům nabízí šanci získat nominaci na Academy Awards®. Xperia se také stane partnerem akce Creators’ Junction, která společně s novou generací filmových tvůrců zkoumá budoucnost filmu a technologie.

Pro milovníky hudby — spolupráce se společností Sony Music Entertainment

Poslouchejte hudbu tak, jak má znít. Využili jsme své zkušenosti se zvukovým hardwarem a zařízeními pro poslech hudby a navrhli telefon Xperia 1 II tak, aby díky zvuku, vybroušenému k dokonalosti ve spolupráci se Sony Music Entertainment, poskytovala při poslechu skutečně autentický zážitek.

Xperia 1 získala ocenění Red Dot Award za produktový design pro rok 2020
Xperia 1 získala ocenění Red Dot Award za produktový design pro rok 2020

Inovace, funkčnost, formální kvalita, ergonomie, odolnost a symbolický i emocionální obsah – Xperia 1 excelovala dle mnoha různých kritérií a vysloužila si díky tomu i toto mezinárodní ocenění. 

Xperia 1 a Cinema Pro získávají ocenění iF Design Award 2020

Xperia 1 a Cinema Pro, což je technologie digitálního videa od společnosti Sony, získaly ocenění iF Design Award 2020 za výjimečnou inovaci v designu.