Nejnovější informace o telefonu Xperia

Logo aplikace Photography Pro používané fotoaparáty Sony Alpha a aplikace Cinematography Pro používané digitálními filmovými kamerami Sony CineAlta
Objevte tipy pro fotografování a natáčení

Díky našim smartphonům, inspirovaným fotoaparáty Alpha a digitálními filmovými kamerami CineAlta, a aplikacím Photography Pro a Cinematography Pro budete mít po ruce funkce pro pořizování a tvorbu. Několik tipů vám pomůže pořizovat profesionální záběry a filmy.

Cestování prostřednictvím smartphonů Xperia

V roce 2020 se náš každodenní život dramaticky změnil – včetně toho, jak se pohybujeme z místa na místo. V době, kdy nám fyzické cestování stále může připadat jen jako vzdálený sen, je smyslem kampaně #TravelByXperia (Cestování prostřednictvím smartphonů Xperia) pomoci lidem z celého světa znovu si připomenout vášeň pro dobrodružství. Prostřednictvím smartphonů Xperia můžete prozkoumávat svět, od úchvatných panoramat měst až po místní delikatesy. Nikdy nevíte, na co narazíte.

Až se k nám na této cestě budete chtít připojit, stačí, když pomocí svého zařízení Xperia jednoduše zachytíte nádhernou scenérii, jídlo nebo kulturu vaší země a snímek publikujete na Instagramu s hashtagem #TravelByXperia. Náš oficiální účet Sony Mobile na Instagramu @SonyXperia pak vybere nejlepší záběry a bude je sdílet v rámci našeho kanálu a příběhu.

 Pokud chcete, aby účet @SonyXperia sdílel váš snímek, je nutné:

Přečíst si podmínky a ujednání, než se do této kampaně zapojíte

Sdílejte s následujícími hashtagy: #TravelByXperia
      Přidejte název vaší země nebo oblasti, např. #France
Název vašeho zařízení Xperia, např. #Xperia5II

Za předpokladu, že budete fotit s použitím zařízení Xperia, nezáleží na tom, jaký model smartphonu použijete. Pokud vaši fotografii vybereme, budeme vás nejprve kontaktovat prostřednictvím přímé zprávy na Instagramu. 

Užívejte si (virtuální) cestování!

Xperia 1 III s 5G
Přichází nový smartphone Xperia

Více než rychlost. Náš nejnovější smartphone Xperia je nádherný, výkonný a nabitý inovativními funkcemi, které nadchnou všechny skupiny zájemců.

Podívejte se na představení nejnovějšího smartphonu Xperia.

Sledujte oficiální kanál @SonyXperia na YouTube

Náš kanál na YouTube přináší nadšeným a zapáleným divákům zážitky překračující meze představivosti. Přivádíme naše nejnovější smartphony k životu prostřednictvím tipů, videí a krátkých filmů, které natočili profesionálové s použitím smartphonů Xperia. Staňte se členem rodiny Xperia a přihlaste se k odběru našeho kanálu. Získáte možnost podívat se na videa a dozvědět se o nových produktech okamžitě po jejich oznámení.

Název soutěže Smartphone Film Competition na černém pozadí s logem Sony
Short Shorts Film Festival & Asia 2021 Smartphone Film Competition 

Staňte se tvůrcem – natočte film pomocí svého smartphonu. Cílem této soutěže, kterou podporuje společnost Sony Mobile, je rozšířit škálu výrazů tvůrců a příležitosti k uplatnění originálního a inovativního přístupu. Podporujeme rozvoj jedinečné kreativity při natáčení filmů spojené se smartphony.

Obrázek, na kterém je Xperia 5 II zepředu a zezadu a logo Masterclass
Xperia 5 II Masterclass

Smartphone malých rozměrů, který je skvělý na pořizování a prohlížení fotek i videí, poslech hudby a hraní her. Nechte se našimi odborníky provést zákulisím. Ukáží vám, jak se smartphonem Xperia 5 II dosahovat nejlepších výsledků.

Short Shorts Film Festival & Asia 2020
Sony bude sponzorovat Short Shorts Film Festival & Asia 2020

Je to poprvé, kdy nějaká společnost podporuje tuto prestižní soutěž krátkých filmů, která vítězům nabízí šanci získat nominaci na Academy Awards®. Xperia se také stane partnerem akce Creators’ Junction, která společně s novou generací filmových tvůrců zkoumá budoucnost filmu a technologie.

Pro milovníky hudby — spolupráce se společností Sony Music Entertainment

Poslouchejte hudbu tak, jak má znít. Využili jsme své zkušenosti se zvukovým hardwarem a zařízeními pro poslech hudby a navrhli telefon Xperia 1 II tak, aby díky zvuku, vybroušenému k dokonalosti ve spolupráci se Sony Music Entertainment, poskytovala při poslechu skutečně autentický zážitek.

Xperia 1 získala ocenění Red Dot Award za produktový design pro rok 2020
Xperia 1 získala ocenění Red Dot Award za produktový design pro rok 2020

Inovace, funkčnost, formální kvalita, ergonomie, odolnost a symbolický i emocionální obsah – Xperia 1 excelovala dle mnoha různých kritérií a vysloužila si díky tomu i toto mezinárodní ocenění. 

Xperia 1 a Cinema Pro získávají ocenění iF Design Award 2020

Xperia 1 a Cinema Pro, což je technologie digitálního videa od společnosti Sony, získaly ocenění iF Design Award 2020 za výjimečnou inovaci v designu.