Posuňte s Xperia své hraní ještě o stupeň výš

Ať jste příležitostný hráč, nebo se profesionálně věnujete e-sportům, zjistěte, proč je Xperia pro hráče mobilních her přirozenou volbou.

Vše, co potřebujete k vítězství

Specifikace Xperia 5 II

Ikona displeje CinemaWide™ 21:9
Displej CinemaWide™ 21:9

Díky super širokoúhlému displeji s poměrem stran 21:9 uvidíte více herní akce.

Logo Qualcomm® Snapdragon™ 865 5G
Mobilní platforma Qualcomm® Snapdragon™ 865 5G

Přináší výjimečný výkon procesoru pro bezproblémové hraní.

Ikona obnovovací frekvence displeje 120 Hz
Obnovovací frekvence displeje 120 Hz

Jasně zobrazuje rychle se pohybující objekty a hra díky tomu běží zcela hladce.

Ikona rychlosti snímání dotyku 240 Hz
Rychlost snímání dotyku 240 Hz

Systém rozpozná dotyk přesně v tom správném okamžiku.

Ikona prevence přehřívání
Prevence přehřívání

Grafenová struktura a funkce Heat Suppression Power Control snižují zátěž baterie.

Ikona 3,5mm sluchátkového konektoru
3,5mm sluchátkový konektor

Klasická sluchátka nabízejí nižší latenci zvuku pro ničím nerušený herní zážitek.

Ikona funkce vylepšení her
Vylepšení her: hrajte lépe a sdílejte více

Užijte si přesnější hru bez vyrušování a jako bonus snadné vyhledávání online tipů a sdílení.

Ikona 4000mAh baterie
Výkonná baterie

Díky 4000mAh baterii s dlouhou výdrží si můžete užít celé hodiny herní akce.

Prožijte hru. Dostaňte se do čela.

Díky podmanivému displeji CinemaWide™ s poměrem stran 21:9 a rychlé obnovovací frekvenci vám Xperia 5 II umožní ponořit se do hry tak, jako nikdy předtím. Ať už hrajete cokoliv, díky přesnosti dotyku, bleskové odezvě a funkci vylepšení her budete ve výhodě.

Stvořeno pro hráče

Podívejte se na video, ve kterém herní zážitek s Xperia 5 II uvidíte z pohledu našich techniků a profesionálních hráčů.

Navržena pro výkon na profesionální úrovni
Grafika zobrazující, že Xperia 5 II má o 35 % rychlejší dotykovou odezvu než Xperia 5
O 35 % rychlejší dotyková odezva

Podněty od hráčů, kteří se věnují e-sportům, nám pomohly značně zlepšit přesnost dotykového ovládání modelu Xperia 5 II. Když zamíříte, určitě neminete. Reaguje také na dotyky až o 35 % rychleji než předchůdce Xperia 5. To poskytuje životně důležité zlomky sekund, když je potřebujete nejvíc. 

Řízení procesoru

Hraní her klade velké nároky na procesor, což způsobuje velké výkyvy ve výkonu a rychlosti. Xperia 5 II je proto vybavena funkcí pro řízení procesoru, která umožňuje optimalizovat výkon speciálně pro hraní her. To znamená, že když budete hrát hru Call of Duty®: Mobile, můžete teď v režimu více hráčů s obnovovací frekvencí 120 Hz očekávat špičkový výkon s 97% stabilitou.

Dva displeje telefonů: oranžová a červená barva jednoho značí vysokou teplotu a zelená a žlutá barva druhého nízkou teplotu.

[A] VYPNUTO = vysoká teplota       [B] ZAPNUTO = nízká teplota

Funkce Heat Suppression Power Control

Delší hraní na vysoké úrovni vyžaduje napájení telefonu s použitím nabíjecího kabelu. To způsobuje zahřívání, které má dopad na herní výkon. Funkce Heat Suppression Power Control tento problém řeší tak, že systémy telefonu a aplikace napájí přímo z nabíječky bez zapojení baterie, což snižuje tepelnou zátěž.

Redukce rozmazání pohybu

Aby pohyb na obrazovce byl co nejostřejší, obnovovací frekvence modelu Xperia 5 II vzrostla ze 60 na 120 Hz. Digitálním vkládáním černých snímků navíc hráči získávají efekt 240 Hz s menším rozmazáním pohybu. Vývojáři ladili frekvenci a poměr s pomocí profesionálních hráčů, aby dosáhli správné rovnováhy mezi jasem displeje a menším rozmazáním pohybu.

Obrázek s porovnáním zobrazení na smartphonu při obnovovací frekvenci 60 Hz, 120 Hz a ekvivalentu frekvence 240 Hz

* ekvivalent

Vyvinuto pro hraní

Podívejte se, proč je Xperia 5 II skvělé zařízení pro hraní.

Díky funkci vylepšení her budete ve výhodě

Vylepšení her nabízí řadu funkcí a nastavení, které zdokonalují váš zážitek ze hry. Více se dozvíte ve videu níže.

Vlastní nastavení

Různé hry na vás jako na hráče kladou různé požadavky. Funkce vylepšení her vám tedy umožňuje provést vlastní klíčová nastavení včetně obnovovací frekvence displeje, rychlosti odezvy na dotyk a citlivosti sledování dotyku tak, aby vyhovovala vašim potřebám.

Lepší hratelnost

Další klíčovou funkcí vylepšující zážitek z hraní her je redukce rozmazání pohybu při frekvenci 240 Hz, která zajišťuje neuvěřitelně plynulé zobrazení akce. Obraz je při hraní maximálně zřetelný a ostrý. Bez rozmazání se zobrazuje dokonce i pohyb s velkými směrovými změnami. To umožňuje dokonale vnímat hru a hraní si maximálně užívat.

Rychlejší dotyková odezva

Aby bylo možné splnit vysoké nároky e-sportů, nabízí Xperia 5 II rychlejší snímání dotyku s frekvencí 240 Hz, a poskytuje tak superrychlou dotykovou odezvu. Ve vyrovnaných situacích to může být rozhodující faktor.

Prevence přehřívání

Pokud je vaše Xperia během hry připojená na nabíječku, pomáhá funkce Heat Suppression Power Control předcházet přehřívání a chrání baterii před poškozením. Můžete tedy hrát déle bez kompromisů ve výkonu.

Plné soustředění při hraní

Když aktivujete nastavení pro hraní, Xperia se promění v zařízení určené výhradně pro hraní, a proto nic nebude odvádět vaši pozornost od akce. Oznámení, upozornění a příchozí hovory jsou zablokovány, abyste se mohli soustředit jen na hru.

Přizpůsobitelná nastavení zvuku

Budete nahrávat a sdílet hraní online? Audio směšovač umožňuje samostatně nastavit hlasitost hlasu a hry, a dosáhnout tak vyváženého zvuku. Můžete také nahrávat s maximální hlasitostí, i když při hraní používáte na náhlavní soupravě nízkou hlasitost.

Obrázek přizpůsobitelných nastavení zvuku na displeji smartphonu
Přehlednější chatování

Když během hry používáte pro chatování sluchátka s mikrofonem s 3,5mm konektorem, funkce Voice Chat pro potlačení hluku výrazně snižuje zvuky pozadí. Vy a vaši spoluhráči se tedy navzájem slyšíte nahlas a zřetelně. 

©2020 Activision Publishing, Inc. ACTIVISION a CALL OF DUTY jsou ochranné známky společnosti Activision Publishing, Inc.

Optimalizováno pro Call of Duty®: Mobil

Xperia je oficiálním smartphonem hry Call of Duty®: Mobile. Optimalizace hry pomocí technologie Qualcomm® Snapdragon Elite Gaming™ vám poskytuje dokonalejší zážitek. Xperia 5 II vám také přináší naprosto nový zážitek z hraní, protože režim více hráčů ve hře Call of Duty®: Mobile podporuje zobrazení s frekvencí 120 snímků za sekundu a ve spolupráci se společností Sony Mobile byl vyladěn k dokonalosti. 


©2020 Activision Publishing, Inc. ACTIVISION a CALL OF DUTY jsou ochranné známky společnosti Activision Publishing, Inc.
Qualcomm a Snapdragon jsou ochranné známky společnosti Qualcomm Incorporated registrované ve Spojených státech amerických a dalších zemích, použité se souhlasem. Snapdragon Elite Gaming je ochranná známka společnosti Qualcomm Incorporated. Qualcomm Snapdragon Elite Gaming je produkt společnosti Qualcomm Technologies, Inc., nebo jejích dceřiných společností.