#TravelByXperia

@SonyXperia na Instagramu

Hashtag #TravelByXperia na instagramovém účtu SonyXperia na oranžovém pozadí
Vydejte se na virtuální cestu kolem světa se smartphonem Xperia

V roce 2020 se naše životy výrazně změnily a spolu s nimi se změnil i způsob, jakým cestujeme. V době, kdy nám běžné cestování připadá jako nedosažitelná fantazie, je cílem kampaně #TravelByXperia sblížit lidi z celého světa prostřednictvím jejich lásky k dobrodružství. Vychutnejte si vše od úchvatných městských panoramat po detaily z venkova a objevujte svět se smartphony Xperia – nikdy nevíte, na co narazíte. 

Zamiřte do centra New Yorku

Objevte tvář New Yorku, jak ji většina lidí nezná, zachycenou objektivem Crissibeth Cooper.

© Crissibeth Cooper. Veškeré snímky byly pořízeny profesionální fotografkou Crissibeth Cooper. Veškeré snímky byly pořízeny pomocí smartphonu Xperia. 

Fotografie Crissibeth Cooper
Seznamte se s newyorkskou fotografkou Crissibeth Cooper

Crissibeth Cooperová pochází z New Yorku a zaměřuje se na precizní kompozice, ve kterých využívá symetrii a zlatý řez. Mezi motivy jejích fotografií patří vodicí linie, odrazy, architektura, úběžníky a městská krajina. Její fotografie byly vystaveny v parku Highline a ve výstavní hale Sony Square v New Yorku. Lze je nalézt i v databázi Getty Images. Je zakládající členkou skupiny Sony Alpha Imaging Collective.  

Poslechněte si, jakým způsobem Crissibeth zachycuje New York
Ochutnejte Paříž

Nasajte atmosféru pařížského života díky nejnovějším fotografiím tamního rodáka Laurent Derossi.

© Laurent Derossi. Veškeré snímky byly pořízeny profesionálním fotografem Laurent Derossi. Veškeré snímky byly pořízeny pomocí smartphonu Xperia. 

Laurent Derossi před Eiffelovou věží
Seznamte se s pařížským fotografem Laurent Derossi

Laurent Derossi (@Parisexplorer) je pařížský fotograf, který pochází z města Metz a zaměřuje se na urbanistické a cestovatelské fotografie. Laurent, od přírody zvídavý člověk a dobrodruh, prozkoumává pařížské ulice a hledá jedinečné perspektivy. Laurent sdílí své fotografie na svých webových stránkách a sociálních sítích, kde ho sledují desítky tisíc lidí.

Užijte si švédské dobrodružství

Vyrazte na výlet do malebných hor nebo k jezerům a vychutnejte si krásu zimní švédské krajiny s Tobias Hägg.

© Tobias Hägg. Veškeré snímky byly pořízeny profesionálním fotografem Tobias Hägg. Veškeré snímky byly pořízeny pomocí smartphonu Xperia. 

Fotografie Tobiase Hägga
Seznamte se se švédským fotografem Tobias Hägg

Tobias Hägg (na sociálních sítích známý jako Airpixels) je švédský fotograf a kameraman žijící na okraji Stockholmu. Tobias rád prozkoumává krajinu a vydává se na různá dobrodružství. Cestuje do vzdálených končin, kde prostřednictvím fotografií a videí zachycuje momenty z jedinečných perspektiv. V knize Masters of Drone Photography byl označen za jednoho ze 14 nejlepších fotografů a rovněž působí jako porotce v Cewephotoworld, jedné z největších fotografických soutěží na světě.

Objevte tipy a triky od Tiffany Nguyen #TravelByXperia
Tiffany Nguyenová stojící na silnici
Seznamte se s Tiffany Nguyen

Tiffany je fotografka zaměřující se na cestovatelské fotografování. Pochází z jižní Kalifornie a pyšní se širokým portfoliem. Byla jednou z prvních členek skupiny Sony Alpha Imaging Collective a svou inspiraci nachází právě v cestování. Nejraději objevuje nová místa a kultury.

Připojte se ke kampani #TravelByXperia

Pokud se chcete stát součástí našeho dobrodružství, zachyťte svým zařízením Xperia dechberoucí scenérii, typické jídlo a něco z kultury své země. Pak tyto fotografie sdílejte na Instagramu a opatřete je hashtagem #TravelByXperia. Náš oficiální instagramový profil Sony Mobile @SonyXperia následně vybere ty nejlepší fotografie z vašeho profilu a Příběhů.

 Chcete-li, abychom vaši fotografii sdíleli na účtu @SonyXperia, je potřeba:

Přečíst si smluvní podmínky a před vstupem do této kampaně s nimi souhlasit

Sdílejte s následujícími hashtagy: #TravelByXperia
Uveďte název své země nebo regionu, například #France
Uveďte název svého zařízení Xperia, například #Xperia 5II

Nezáleží na tom, o jaký model smartphonu se jedná, dokud fotíte s Xperií. Pokud se rozhodneme sdílet vaši fotografii, nejprve vás kontaktujeme prostřednictvím přímé zprávy na Instagramu. 

Zobrazit smluvní podmínky