Dívka ve žlutém tričku s čelovkou se prochází mezi stromy a skalní stěnou Dívka ve žlutém tričku s čelovkou se prochází mezi stromy a skalní stěnou
Montáž deseti obrázků uspořádaných do dvou sousedících řad po pěti snímcích, které obsahují lodě na vodním kanálu, osobu s deštníkem kráčející kolem barevné zdi, nohy visící ve vzduchu z vysoké houpačky, žlutý tulipán v poli červených tulipánů, masový pokrm na tácku na stole, muže a ženu pořizující selfie, červené taxi projíždějící rozmazaným městem, skateboardistu provádějícího triky, pohled z útesu na příboj na pláži a psa zlaté barvy v zahradě.

Připojte se ke kampani #WowXperia
Učiňte svůj den jedinečným „Wow“ dnem díky zařízení Xperia 

#WowXperia se snaží proměnit každodenní okamžiky v životě v něco ještě úžasnějšího.

Inspirujte se kreativními technikami našich tvůrců #WowXperia, objevujte se svým zařízením Xperia a nalezněte kouzlo na skrytých místech.

Pokud se chcete zapojit do kampaně #WowXperia, jednoduše zařízením Xperia vyfoťte „wow“ momenty ze svého každodenního života a pak tyto fotografie sdílejte na Instagramu a opatřete je hashtagem #WowXperia. Náš oficiální instagramový profil Sony Mobile @SonyXperia následně vybere ty nejlepší fotografie z vašeho profilu a Příběhů.

Aby profil @SonyXperia mohl sdílet vaše fotografie nebo filmy, musíte:

Přečíst si smluvní podmínky a před vstupem do této kampaně s nimi souhlasit

Sledovat profil @SonyXperia
Sdílet s následujícím hashtagem: #WowXperia
Přidejte název své země nebo oblasti, např. #UnitedStates
Uveďte také název svého zařízení Xperia, např. #Xperia1lV

Nezáleží na tom, o jaký model smartphonu se jedná, dokud fotíte s Xperií. Pokud se rozhodneme sdílet vaši fotografii nebo film, nejprve vás zkontaktujeme prostřednictvím přímé zprávy na Instagramu.

Chcete-li zobrazit smluvní podmínky,

klikněte zde