NW-WM1A

Objevte hloubku kvalitního zvuku

Model NW-WM1A je prémiový Walkman® navržený pro optimální kvalitu zvuku. Zaznamenáte každou notu a jemný detail díky zvuku s vysokým rozlišením a uslyšíte v hudbě rozdíl díky vyváženému zvuku, ať jste kdekoli. 

PRÉMIOVÝ

Přehrávač Walkman® WM1ZA Signature Series

NW-WM1A
Obrázek modelu Přehrávač Walkman® WM1ZA Signature Series

128 GB

NW-WM1A

MOC

33 999,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Signature Series

Kultovní zvuk řady Signature

Získejte lepší zážitky z poslechu zvuku s vysokým rozlišením. Začněte zvuk cítit na vlastní kůži.

Logo zvuku s vysokým rozlišením
Vyrobeno pro zvuk s vysokým rozlišením

Vychutnejte si nejjemnější nuance zvuku studiové kvality v kvalitě vyšší, než jakou poskytují disky CD – to vše díky zvuku s vysokým rozlišením. Všechny prvky od signálu k reproduktoru spojuje vášeň pro hudbu. Budete mít pocit, jako kdyby interpret vystupoval přímo před vámi. Model Walkman® NW-WM1A podporuje také nejnovější přenosovou rychlost 384 kHz / 32 bitů a nativní DSD.

DSD
Nativní DSD

Model NW-WM1A podporuje zvukové soubory ve formátu nativního DSD, který vzniká v rané fázi procesu nahrávání. Dokáže tak zachovat všechny autentické detaily původního záznamu.

S-Master HX
S-Master HX

Technologie nového digitálního zesilovače S-Master™ HX, nezávisle vyvinutá pro Walkman®, omezuje zkreslení a šum napříč širokou škálou frekvencí, takže se dosahuje bohatého, plného zvuku.

DSEE HX
DSEE HX

Technologie zvýšení rozlišení DSEE HX analyzuje hudbu pomocí algoritmu a poté nahradí jakékoli ztracené informace, aby dosáhla vysokého rozlišení. Můžete si vybrat jeden z pěti režimů a vytěžit tak z hudby to nejlepší. 

Vyvážený zvuk
Integrované vyvážené standardní připojení s průměrem 4,4 mm

Užijte si čistý, přesný, dynamický a vyvážený zvuk. Nová vyvážená standardní zástrčka o průměru 4,4 mm dokáže omezit šum vzniklý po cestě kabelu k zesilovači. Výsledkem je špičkově čistý zvuk.

Prvotřídní design pro optimální kvalitu zvuku

Walkman® NW-WM1A vyrobený s hliníkovou konstrukcí a na míru navrženými elektrickými součástmi je určen pro vysoce kvalitní výkonný zvuk. 

Hliníkový rám

Rám z hliníkové slitiny vytváří velice pevné pouzdro odolné vůči elektrickému šumu a jinému rušení a zajišťuje stabilní a vysoce kvalitní zvuk.

Kabel z bezkyslíkové mědi
Kabel z bezkyslíkové mědi

Bezkyslíkatá měď s malým odporem přináší nízké zkreslení a prvotřídní oddělení kanálů.

Rezistory MELF
Rezistory MELF

Omezte šum a minimalizujte zkreslení v cestě zvukového signálu díky rezistorům typu MELF.  

FT CAP
Bezproblémový výkon

Nově vyvinuté vysoce kapacitní kondenzátory FT CAP regulují tok proudu a podle potřeby ho optimalizují pro okamžitý čistý výkon.  

DC fázový linearizátor

Čistá reprodukce zvuku

Náš DC fázový linearizátor efektivně replikuje celou řadu sonických signatur. Zařízení s využitím digitálního zpracování signálu zjistí odpovídající fázové charakteristiky různých typů analogového zesilovače a následně nabídne ryzí zvuk, který se co nejvíce přibližuje analogovému. Můžete si vybrat ze šesti nastavení fázové charakteristiky.

DC fázový linearizátor
Zachování všech nuancí

Zachyťte každý tón a jemný detail díky technologii DSEE HX™

Užijte si doma atmosféru koncertu a poslouchejte hudbu podle záměru umělců téměř v kvalitě zvuku s vysokým rozlišením. Technologie zvýšení rozlišení DSEE HX™ pomocí algoritmu analyzuje hudbu a nahrazuje ztracené informace, takže kvalita dosahuje téměř úrovně vysokého rozlišení. Zvolte si ze 4 dalších režimů vedle standardního a poslouchejte hudbu v nejlepší kvalitě.

Ideální pro každodenní poslech

Model NW-WM1A udrží krok s vaším životním stylem. Díky malé velikosti a nízké hmotnosti můžete mít přehrávač po ruce, vždy když dostanete chuť na vysoce kvalitní hudbu.

Produktový snímek přehrávače NW-WM1A a jeho citlivého dotykového displeje
Intuitivní dotyk

Vysoce kvalitní 4,0” (10cm) obrazovka se ovládá dotykem, takže funkce spustíte jednoduše tak, že se dotknete ikony. 

Boční tlačítka
Šikovná tlačítka

Tlačítka přehrávání/pozastavení, výběru hudby a hlasitosti na bočním panelu jsou tvarovaná a umístěná tak, aby se snadno ovládala.

Užívejte si více hudby s pokročilou technologií 
Formáty souborů
Přehrávání různých formátů souborů

Walkman® NW-WM1A podporuje širokou škálu typů souborů.

Životnost baterie
Dlouhá životnost baterie

Zařízení dokáže nepřetržitě přehrávat až 30 hodin hudby ve vysokém rozlišení (FLAC 96 kHz / 24 bitů) a 33 hodin souborů MP3 (128 kb/s).

Paměť s možností rozšíření
Vestavěná paměť s možností rozšíření

Díky 128 GB vestavěné paměti rozšířitelné pomocí karty micro SD budete mít vždy co poslouchat.

Streamování přes Bluetooth® v nejlepší kvalitě

S naším špičkovým bezdrátovým kodekem LDAC si můžete užívat streamování hudby ve vysoké kvalitě. Třikrát vyšší přenosová rychlost než u klasické technologie Bluetooth® nabízí mimořádný zážitek z poslechu každé hudby.

Seznamte se s řadou Signature Series

Kompletní sortiment produktů řady Signature Series je určen pro ty, kteří se nespokojí s ničím menším, než s dokonalým a strhujícím zvukem. Je navržen tak, aby vám zajistil dokonalou kvalitu zvuku. Překračuje hranice běžných zvukových parametrů, aby každý tón lépe vyzněl.

Specifikace a funkce

Model NW-WM1A je špičkový Walkman® přinášející optimální kvalitu zvuku. Vysoké rozlišení dokáže reprodukovat i ty nejjemnější nuance hudby, abyste si mohli kdykoli vychutnat vyvážený a lepší zvuk.
  • Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení

  • Technologie DSEE HX zvýší kvalitu hudby na zvuk s vysokým rozlišením

  • Digitální zesilovač S-Master HX pro čistou kvalitu zvuku

  • Kapacita 128 GB (až 800 skladeb se zvukem s vysokým rozlišením)

  • Vychutnejte si až 33 hodin zvuku s vysokým rozlišením

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů