TA-ZH1ES

Nová aréna pro hudební vyjádření 

Využijte úplný potenciál svých sluchátek a zažijte emocionální dopad každé skladby podle záměru umělců. Tento zesilovač, který kombinuje to nejlepší z digitální i analogové zvukové technologie, je pro náročné posluchače.

AUDIOKOMPONENTY

Špičkový zesilovač sluchátek s digitálním zesilovačem Hybridní obvod zesilovače

TA-ZH1ES
Obrázek modelu Špičkový zesilovač sluchátek s digitálním zesilovačem Hybridní obvod zesilovače

MOC

55 999,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Signature Series

Kultovní zvuk řady Signature

Získejte lepší zážitky z poslechu zvuku s vysokým rozlišením. Začněte zvuk cítit na vlastní kůži.

Hybridní obvod zesilovače D.A.: revoluce v zesilování zvuku

Naše nezpětnovazební technologie S-Master zachovává čistotu digitálního zvuku. Náš nový hybridní obvod zesilovače D.A. posunuje tuto technologii ještě o krok dál. Vylepšuje přesnost a kvalitu zvuku pomocí zesilovače s převodem analogového zvuku. Analogový zesilovač opravuje chybu převodu způsobenou spínaným zesilovačem.

Zachování všech nuancí

Zachyťte každý tón a jemný detail díky technologii DSEE HXTM

Užívejte si hudbu podle záměru umělců téměř v kvalitě zvuku s vysokým rozlišením. Naše nová technologie zvýšení rozlišení DSEE HX™ nabízí vedle standardního další čtyři režimy: ženské vokály, mužské vokály, perkuse a smyčce pro optimální reprodukci zvuku.

Převeďte jakýkoli zdroj na DSD

Přizpůsobení zvuku pomocí nového modulu DSD Remastering Engine

Nový modul DSD Remastering Engine nabízí dvojnásobnou přesnost převodu oproti předchozím modelům a umožňuje převádět všechny zdroje hudby PCM na DSD 11,2 MHz. Technologie využívá funkce FPGA (Field Programmable Gate Array) k převodu libovolného signálu na zvukový formát DSD.

DSD Remaster
FPGA
Pokročilé zpracování FPGA

Reprodukce hudby bez kompromisů

Maximalizace potenciálu nového digitálního zesilovače Při vývoji zesilovače použili naši konstruktéři hybridní obvod zesilovače a pokročilý procesor FPGA. Díky tomu mohli technologii plně přizpůsobit a vyvinout skutečně jedinečné zařízení.

DC fázový linearizátor

Povědomý zvuk podobný analogovému

Naše funkce DC Phase Linearizer účinně napodobuje fázový charakter typického analogového zesilovače. Odpovídá fázové charakteristice analogového zesilovače, aby poskytovala zvuk podobnější analogovému.

DC fázový linearizátor
Integrita konstrukce znamená přesný zvuk

Zesilovač TA-ZH1ES byl vyroben s přesností od největších po nejmenší součástky, aby dosahoval maximální kvality zvuku.

Objevte zesilovač TA-ZH1ES

Zjistěte více o technologii a inspiraci za naším nejšpičkovějším stacionárním zesilovačem sluchátek. 

PCM 32 bitů
Podporované formáty zvuku

Užívejte si zvukové formáty až do PCM 32 bitů / 768 kHz a DSD 22,4 MHz.

4,4mm vyvážené připojení
Vyvážený konektor o průměru 4,4 mm

Vyvážený konektor o průměru 4,4 mm je novým standardem pro vyvážené připojení sluchátek. Díky jasnému oddělení kanálů nabízí přesnou reprodukci a široký zvukový prostor.

Vstupní konektory
Vstupní připojení

Zesilovač je vybaven několika terminály, takže podporuje nejrůznější vstupní zařízení, včetně přehrávačů Walkman®, televizorů a konzolí Playstation®. 

Výstupní konektory
Výstupní připojení

Zesilovač nabízí různé výstupy na sluchátka, a to jak vyvážené (4,4mm, 2× třípólový minikonektor a XLR4), tak nevyvážené (stereofonní standardní zástrčka a stereofonní minikonektor).

Vyplňte svůj svět mimořádným zvukem

Seznamte se s řadou Signature Series

Kompletní sortiment produktů řady Signature Series je určen pro ty, kteří se nespokojí s ničím menším, než s dokonalým a strhujícím zvukem. Je navržen tak, aby vám zajistil dokonalou kvalitu zvuku. Překračuje hranice běžných zvukových parametrů, aby každý tón lépe vyzněl.

Specifikace a funkce

Špičkový zesilovač sluchátek TA-ZH1ES řady Signature Series je navržený tak, aby přinesl vyšší kvalitu zvuku při poslechu ze sluchátek.
  • Digitální zesilovač Hybridní obvod zesilovače

  • Nový zesilovač DSEE HX s 5 režimy

  • Podpora formátů PCM 32 bitů / 768 kHz a DSD 22,4 MHz

  • Nový Modul DSD Remastering

  • Podpora vyváženého (4,4mm, 2× třípólový minikonektor a XLR4) a nevyváženého (standardní zástrčka, stereofonní minikonektor) připojení

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů