SKUTEČNĚ BEZDRÁTOVÉ

Skutečně bezdrátová sluchátka WF-C500

WF-C500
Obrázek modelu Skutečně bezdrátová sluchátka WF-C500

orangegreenwhiteblack

MOC

2 399,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Prohlédněte si sluchátka WF-C500
Příjemnější zážitek z poslechu

Díky naší technologii DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) je stopě navrácen vysokofrekvenční zvuk a postupné ztišení zvuku, což přináší autentičtější zážitky z poslechu. Hudbu si můžete také přizpůsobit pomocí nastavení EQ v aplikaci Sony | Headphones Connect.

Logo DSEE

Užijte si přirozenější hudbu

Při kompresi původního zdroje hudby se ztratí její vysokofrekvenční prvky, které skladbě dodávají na bohatosti. Naše technologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) tyto prvky obnovuje a zajišťuje vysoce kvalitní zvuk, jenž se přibližuje originální nahrávce.

Přesně takový zvuk, jaký si přejete

Přizpůsobte zvuk na míru svým osobním preferencím. Vyberte si z nabídky předvoleb tak, aby kvalita zvuku odpovídala žánru hudby, kterou posloucháte. Nebo si vytvořte a uložte své vlastní předvolby pomocí funkce EQ v aplikaci Sony│Headphones Connect.

Obrázek znázorňující, jak si přizpůsobit zvuk pomocí funkce EQ v aplikaci Sony Headphones Connect
Malá, lehká a skvěle sedí

Tato sluchátka jsou malá a v uších velmi pohodlná. Díky kulatému tvaru bez hran se příjemně nosí a vy se můžete soustředit na to důležité – na hudbu.

Ergonomický povrchový design

Od představení prvních sluchátek do uší na světě v roce 1982 (model MDR-E252) jsme prozkoumali obrovské množství údajů o tvarech uší z celého světa. Produktem tohoto zkoumání jsou sluchátka WF-C500, která kombinují tvar odpovídající ušní dutině s novým ergonomickým designem povrchu pro stabilnější uchycení.

Obrázek znázorňující, jak sluchátka WF-C500 pohodlně padnou do uší.
Pouzdro do kapsy si můžete vzít kamkoli

Válcovité nabíjecí pouzdro je neobyčejně malé a snadno se přenáší v kapse nebo tašce, takže si svá sluchátka do uší můžete vzít všude s sebou. Průsvitné víko, jehož textura připomíná kouřové sklo, propůjčuje pouzdru stylový, luxusní vzhled.

Pohled zepředu na černá sluchátka do uší WF-C500
Snadná obsluha tlačítek

Pomocí tlačítek na sluchátkách WF-C500 můžete nejen spustit nebo pozastavit přehrávání, procházet skladby a měnit hlasitost – nabízí také snadný přístup k hlasovému ovládání vašeho smartphonu a telefonování i přijímání hovorů handsfree.

Ikona telefonování v režimu handsfree
Zřetelnější telefonování s handsfree

Se snadným telefonováním v režimu handsfree, které je díky vestavěnému mikrofonu ještě zřetelnější, bude konverzace volně plynout. Telefon ani nemusíte vytáhnout z kapsy.

Ikona kompatibility s hlasovým asistentem
Kompatibilní s hlasovým ovládáním

Jediným stisknutím tlačítka se spojíte s hlasovým asistentem svého smartphonu, takže můžete mimo jiné najít správnou cestu, přehrávat hudbu, komunikovat s kontakty.

Ikona Fast Pair
Najděte sluchátka pomocí funkce Fast Pair

Díky funkci Swift Pair je spárování sluchátek se zařízeními Android™ snadné. Jediným kliknutím spárujete sluchátka WF-C500 se zařízeními Android™ prostřednictvím funkce Bluetooth®. Místo, na kterém jste zanechali sluchátka, navíc snadno najdete prozvoněním nebo kontrolou jejich posledního známého umístění na smartphonu. 

Ikona funkce Swift Pair
Připojte se k počítači pomocí Swift Pair

Funkce Swift Pair umožňuje párování sluchátek WF-C500 s počítačem se systémem Windows 10 přes Bluetooth®. Po výběru režimu párování se na zařízeních se systémem Windows 10 zobrazí pokyny pro párování.

Ikona 10 + 10hodinové výdrže baterie
Celodenní poslech, nabíjení řádově v minutách

Vychutnejte si až 20 hodin poslechu díky praktickému nabíjecímu pouzdru. A pokud potřebujete v rychlosti nabít, 10 minut nabíjení vám poskytne až hodinu přehrávání hudby navíc.

Ikona krytí IPX4
Stříkající voda a pot – žádný problém

Díky odolnosti proti vodě na úrovni krytí IPX4 vaše sluchátka nezastaví stříkance vody ani pot – takže ani při pohybu nemusíte přestat poslouchat.

Ikona jednoho sluchátka
Jedno sluchátko do uší, ideální k práci

Chcete-li poslouchat hudbu a přitom být stále schopni vést rozhovor, vyjměte z nabíjecího pouzdra pouze jedno sluchátko a použijte je jako obvykle.

TBC

(A) Konvenční přenos Bluetooth s předáváním z levého do pravého sluchátka. (B) Současný přenos Bluetooth do obou sluchátek modelu WF-C500.

Stabilní a spolehlivé připojení Bluetooth® 

Čip Bluetooth® přenášející zvuk současně do levého i pravého ucha společně s optimalizovaným provedením antény zajišťuje stabilní připojení a mimořádný poslech. Nízká latence zvuku je také zárukou příjemného sledování videí.

Certifikovaná sluchátka pro přizpůsobený zážitek

Sluchátka s certifikací 360 Reality Audio a aplikace Sony | Headphones Connect vám umožní optimalizovat zvukový prožitek pomocí analýzy tvaru vašich uší, a vychutnat si pohlcující hudební zážitek.

Obrázek tří misek naplněných udržitelnými materiály
Myslíme na udržitelnost

Nejen, že jsou naše produkty stylové, jejich design navíc chrání životní prostředí. Obalový materiál sluchátek do uší WF-C500 neobsahuje žádné plasty, a odráží tak závazek společnosti Sony snížit dopad svých produktů a postupů na životní prostředí.

Specifikace a funkce

Objevte svobodu poskytovanou připojením Bluetooth® s našimi kompaktními, skutečně bezdrátovými sluchátky Bluetooth® do uší WF-C500. Ta kombinují vysoce kvalitní zvuk s dlouhou výdrží baterie, přizpůsobením zvuku, snadným použitím a odolností proti vodě, takže vám poskytne hudební zábavu, ať už se vydáte kamkoli.
  • Technologie DSEE™ obnovuje zvuk s vysokými frekvencemi a postupné ztišení zvuku, k jehož ztrátě dojde při kompresi

  • Vylaďte si zvuk pomocí aplikace Sony | Headphones Connect

  • Dlouhá výdrž baterie 10 h, celkem 20 h při použití nabíjecího pouzdra

  • Odolné proti potu a postříkání vodou díky ochraně třídy IPX4

  • Volitelné použití pouze jednoho sluchátka do uší

REPRODUKTOR
5,8 mm
FREKVENČNÍ ODEZVA (KOMUNIKACE PŘES BLUETOOTH®)
20 až 20 000 Hz (vzorkovací frekvence 44,1 kHz)
DSEE
Ano
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů