SKUTEČNĚ BEZDRÁTOVÁ SLUCHÁTKA WF-C500

Kompletní specifikace a funkce

WF-C500

MOC

2 399,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

Velikost a hmotnost

Hmotnost
Přibl. 5,4 g x 2

Obecné funkce

Typ sluchátek
Uzavřená, dynamická
Reproduktor
5,8 mm
Magnet
Neodym
Frekvenční odezva (komunikace přes Bluetooth®)
20 až 20 000 Hz (vzorkovací frekvence 44,1 kHz)
Ovládání hlasitosti
Ano
Vodotěsnost
Ano (IPX4)
DSEE
Ano

Baterie

Doba nabíjení baterie
Přibl. 2,5 h
Metoda nabíjení baterie
Nabíjení přes rozhraní USB (s pouzdrem)
Výdrž baterie (nepřetržité přehrávání hudby)
Max. 10 h
VÝDRŽ BATERIE (DOBA NEPŘETRŽITÉ KOMUNIKACE)
Max. 5,0 h

Specifikace technologie Bluetooth®

Verze Bluetooth®
Specifikace Bluetooth® verze 5.0
Efektivní dosah
10 m
Frekvenční rozsah
Pásmo 2,4 GHz (2,4000–2,4835 GHz)
Profil
A2DP, AVRCP, HFP, HSP
Podporované zvukové formáty
SBC, AAC
Podporovaný typ ochrany obsahu
SCMS-T

Dobíjecí pouzdro

Doba nabíjení baterie
Přibl. 3 h
Hmotnost
Přibl. 35 g
Rozměr
Přibl. 80,0 x 34,9 x 30,9 mm

Barevná provedení

orangegreenwhiteblack

Obsah balení

  • Kabel USB: Type-C®
Placeholder

Funkce

Skutečně bezdrátová černá sluchátka do uší WF-C500 a nabíjecí pouzdro na světle šedém pozadí

Malé rozměry, dokonalý zvuk

Naše skutečně bezdrátová sluchátka do uší WF-C500 jsou kompaktní, a skvěle tak sedí v uších. Nenechte se ale zmást jejich velikostí. Díky technologii DSEE, která obnovuje postupné ztišení zvuku a vysokofrekvenční zvuk, nabízejí kvalitní zvuk s bohatými detaily. Tato sluchátka Bluetooth® můžete propojit se smartphonem, snadno se používají a jsou k dostání ve čtyřech barvách.

Dívka s oranžovými sluchátky do uší WF-C500 si vychutnává hudbu na smartphonu

Příjemnější zážitek z poslechu

Díky naší technologii DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) je stopě navrácen vysokofrekvenční zvuk a postupné ztišení zvuku, což přináší autentičtější zážitky z poslechu. Hudbu si můžete také přizpůsobit pomocí nastavení EQ v aplikaci Sony | Headphones Connect.

Graf znázorňující, jak technologie DSEE obnovuje vysokofrekvenční prvky v komprimovaných hudebních souborech

Užijte si přirozenější hudbu

Při kompresi původního zdroje hudby se ztratí její vysokofrekvenční prvky, které skladbě dodávají bohatost a detail. Naše technologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) tyto prvky obnovuje a zajišťuje vysoce kvalitní zvuk, jenž se přibližuje originální nahrávce. [A] Obnovení [B] Obnovení kvalitního zvuku

Obrázek znázorňující, jak si přizpůsobit zvuk pomocí funkce EQ v aplikaci Sony Headphones Connect

Přesně takový zvuk, jaký si přejete

Přizpůsobte zvuk na míru svým osobním preferencím. Vyberte si z nabídky předvoleb tak, aby kvalita zvuku odpovídala žánru hudby, kterou posloucháte. Nebo si vytvořte a uložte své vlastní předvolby pomocí funkce EQ v aplikaci Sony│Headphones Connect.

Mladík se zelenými sluchátky do uší WF-C500

Malá, lehká a skvěle sedí

Tato sluchátka jsou malá a v uších velmi pohodlná. Díky kulatému tvaru bez hran se příjemně nosí a vy se můžete soustředit na to důležité – na hudbu.

Obrázek znázorňující, jak sluchátka WF-C500 pohodlně padnou do uší.

Ergonomický povrchový design

Od představení prvních sluchátek do uší na světě v roce 1982 (model MDR-E252) jsme prozkoumali obrovské množství údajů o tvarech uší z celého světa. Produktem tohoto zkoumání jsou sluchátka WF-C500, která kombinují tvar odpovídající ušní dutině s novým ergonomickým designem povrchu pro stabilnější uchycení.

Zelená sluchátka do uší WF-C500 a nabíjecí pouzdro vedle láhve vody s plátky limetky a mátou

Pouzdro do kapsy si můžete vzít kamkoli

Válcovité nabíjecí pouzdro je neobyčejně malé a snadno se přenáší v kapse nebo tašce, takže si svá sluchátka do uší můžete vzít všude s sebou. Průsvitné víko, jehož textura připomíná kouřové sklo, propůjčuje pouzdru stylový, luxusní vzhled. 

Pohled zepředu na černá sluchátka do uší WF-C500

Snadná obsluha tlačítek

Pomocí tlačítek na sluchátkách WF-C500 můžete nejen spustit nebo pozastavit přehrávání, procházet skladby a měnit hlasitost – nabízí také snadný přístup k hlasovému ovládání vašeho smartphonu a telefonování i přijímání hovorů handsfree.

Ikona hlasového asistenta

Kompatibilní s hlasovým ovládáním

Jediným stisknutím tlačítka se ihned spojíte s hlasovým asistentem svého smartphonu, takže můžete mimo jiné najít správnou cestu, přehrávat hudbu či komunikovat s kontakty.

Ikona telefonování v režimu handsfree

Zřetelnější telefonování s handsfree

Se snadným telefonováním v režimu handsfree, které je díky vestavěnému mikrofonu ještě zřetelnější, bude konverzace volně plynout. Telefon ani nemusíte vytáhnout z kapsy.

Ikona Fast Pair

Najděte sluchátka pomocí funkce Fast Pair

Díky funkci Swift Pair je spárování sluchátek se zařízeními Android™ snadné. Jediným kliknutím spárujete sluchátka WF-C500 se zařízeními Android™ prostřednictvím funkce Bluetooth®. Místo, na kterém jste zanechali sluchátka, navíc snadno najdete prozvoněním nebo kontrolou jejich posledního známého umístění na smartphonu. 

Ikona funkce Swift Pair

Připojte se k počítači pomocí Swift Pair

Funkce Swift Pair umožňuje párování sluchátek WF-C500 s počítačem se systémem Windows 10 přes Bluetooth®. Po výběru režimu párování se na zařízeních se systémem Windows 10 zobrazí pokyny pro párování.

Ikona 10 + 10hodinové výdrže baterie

Celodenní poslech, nabíjení řádově v minutách

Vychutnejte si až 20 hodin poslechu díky praktickému nabíjecímu pouzdru. A pokud potřebujete v rychlosti nabít, 10 minut rychlého nabíjení vám poskytne až hodinu přehrávání hudby navíc. 

Ikona krytí IPX4

Stříkající voda a pot – žádný problém

Díky odolnosti proti vodě na úrovni krytí IPX4 vaše sluchátka nezastaví stříkající voda ani pot, takže ani při pohybu nemusíte přestat poslouchat hudbu.

Ikona jednoho sluchátka

Jedno sluchátko do uší, ideální k práci

Chcete-li poslouchat hudbu a přitom být stále schopni vést rozhovor, vyjměte z nabíjecího pouzdra pouze jedno sluchátko a použijte je jako obvykle. 

TBC

Stabilní a spolehlivé připojení Bluetooth® 

Čip Bluetooth® přenášející zvuk současně do levého i pravého ucha společně s optimalizovaným provedením antény zajišťuje stabilní připojení a mimořádný poslech. Nízká latence zvuku je také zárukou příjemného sledování videí.

Ikona 360 Reality Audio

Tak pohlcující. Tak opravdová.

Nechte se pohltit zvukem, který je všude kolem vás. Zvukem, který je stejně tak opravdový, jako kdybyste byli na živém koncertu nebo se účastnili nahrávání interpreta ve studiu. Díky funkci 360 Reality Audio je hudba podmanivá a skutečná jako nikdy předtím. Tato sluchátka vám umožní užít si technologii 360 Reality Audio.

Obrázek tří misek naplněných udržitelnými materiály

Myslíme na udržitelnost

Nejen, že jsou naše produkty navrženy tak, aby byly stylové, ale také chrání životní prostředí. Obalový materiál sluchátek WF-C500 neobsahuje žádné plasty, a odráží tak závazek společnosti Sony snížit dopad svých produktů a postupů na životní prostředí.