PRÉMIOVÝ

Přehrávač Walkman® A100 řady A

NW-A100 SERIES
Obrázek modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A

redorangegreenblueblack

16 GB

NW-A105

MOC

8 999,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A
Snímky modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A
Snímky modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A
Snímky modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A
Snímky modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A
Snímky modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A
Snímky modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A
Snímky modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A
Snímky modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A
Snímky modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A
Snímky modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A
Snímky modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A
logo h.ear
Výrazný design
Logo zvuku s vysokým rozlišením a bezdrátového zvuku s vysokým rozlišením
Vysoce kvalitní zvuk
Obrázek obvodové desky
Špičkové zpracování
Přehrávač Walkman® NW-A100 se stahováním a streamováním pomocí technologie Wi-Fi®
Stahování a streamování pomocí technologie Wi-Fi®
Přehrávač Walkman® NW-A100 s bočními ovládacími tlačítky
Design a praktičnost
logo h.ear
Rozdíly nás spojují

Nová řada h.ear harmonicky spojuje různé barvy. Díky tomu vznikají nečekané kombinace, kdy každý díl má své místo a doplňuje se s ostatními.

Barvy v harmonii

Nová řada h.ear přichází v barvách, které perfektně doplní váš životní styl. Tóny ladí se spektrem odstínů a různých barev. Vyzkoušejte je s vaším oblíbeným oblečením – prostě to ladí. Zkrátka harmonie bez námahy.

Vysoce kvalitní zvuk

Díky svým vlastnostem – od zvuku s vysokým rozlišením až po pokročilé digitální zvýšení rozlišení – pomůže přehrávač řady NW-A100 vaší hudbě maximálně vyniknout.

Logo zvuku s vysokým rozlišením
Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení

Vychutnejte si díky zvuku s vysokým rozlišením jemné nuance zvuku studiové kvality v kvalitě vyšší, než jakou poskytují disky CD. Všechno od signálu k reproduktoru spojuje vášeň pro hudbu. Bude to, jako kdyby interpret stál před vámi.

Logo S-Master HX™
S-Master HX™ 

Vychutnejte si v hudbě nenápadné nuance díky digitálnímu zesilovači S-Master HX™, který zajišťuje zvuk s vysokým rozlišením v maximální kvalitě a se sníženým zkreslením a šumem.

Logo DSEE Ultimate
DSEE Ultimate™

Technologie DSEE Ultimate™ využívá umělou inteligenci pro reprodukci detailních akustických nuancí a čistého vysokofrekvenčního zvuku, který je často ztracen při zvukové kompresi.

Logo DSD
Přehrávání DSD

Zažijte u řady NW-A100 přirozený zvuk a bohaté detaily zvukových formátů DSD s frekvencí až 11,2 MHz díky vysoce kvalitní PCM konverzi.

Bezdrátový zvuk s vysokým rozlišením 

Vychutnejte si hudbu se zvukem s vysokým rozlišením díky našemu špičkovému bezdrátovému kodeku LDAC. Třikrát vyšší přenosová rychlost než u běžné technologie BLUETOOTH® nabízí mimořádný zážitek z poslechu každé skladby. 

Loga technologií Bluetooth®, NFC™ a Qualcomm® aptX™ HD
Technologie NFC™ jedním dotykem a Bluetooth® pro okamžité připojení

S NFC (Near Field Communication) a Bluetooth se ke své hudbě připojíte snadno a rychle. Přehrávače řady NW-A100 se dotkněte zařízením podporujícím technologii NFC a dosáhnete rychlého připojení a začněte streamovat. Nemáte technologii NFC? Nevadí, připojte se pomocí Bluetooth®. K dispozici je kompatibilita se zvukem LDAC a aptX™ HD.

Špičkové zpracování

Všechny materiály a komponenty přehrávače řady NW-A100 byly voleny s jediným cílem – dosáhnout skutečně mimořádného zážitku z poslechu.

Pevný frézovaný hliníkový rám pro lepší kvalitu zvuku

Vysoce kvalitní frézovaný hliníkový rám poskytuje vynikající pevnost pro nízkou impendanci, jasný stabilní zvuk i plné basy.

Obvodová deska s fóliovým kondenzátorem
Fóliový kondenzátor

Ve fázi zesílení se používají vysoce kvalitní fóliové kondenzátory, což řadě NW-A100 pomáhá dosahovat čistých výšek s velkým rozsahem a přirozeného zvuku.

Obvodová deska s rezistorem pro kvalitní zvuk
Rezistor pro kvalitní zvuk

Povrchově montovaný rezistor pro kvalitní zvuk se stará o efektivní přidělování výkonu jednotlivým prvkům obvodu a následně i o konzistentní kvalitu zvuku.

Optimalizované uspořádání obvodových desek
Optimalizované uspořádání obvodových desek

Oddělením audiobloku (zvýrazněn červeně) a napájecího/digitálního bloku (modře) byla obvodová deska optimalizována, aby se zajistilo, že na kvalitu zvuku nebude mít vliv digitální šum.

Pokročilá pájka s obsahem zlata pro čistší zvuk

Výjimečná vodivost zlata zajistí absolutně minimální ztrátu signálu. Pro jasnější zvuk i vokály: špičková audio pájka bez olova s malým množstvím zlata spojuje obvod řady NW-A100 s baterií.

Pokročilá pájka s obsahem zlata
Kompatibilní s Wi-Fi® pro stahování a streamování

Díky podpoře systému Android™ a kompatibilitě s technologií Wi-Fi® nabízí řada NW-A100 více způsobů poslechu hudby. Užívejte si oblíbené aplikace na streamování a hudbu přímo na Walkmanu® nebo získejte přístup ke své sbírce hudby z počítače.

Navrženo pro dokonalý požitek z hudby

S ergonomickým přehrávačem řady NW-A100, který charakterizuje mimo jiné snadné používání, je poslech hudby na cestách ještě příjemnější.

Vyrobeno pro vaše pohodlí

Řada NW-A100 má se svými elegantními křivkami a matnou povrchovou úpravou tvar, který se pohodlně drží a padne do dlaně.

Větší displej, kompaktní velikost

Řada NW-A100 má větší obrazovku než její předchůdce NW-A50, ale její tělo má téměř stejnou velikost. Můžete si tak užívat snadnější přístup k hudbě a nemusíte se vzdávat pohodlí.

Praktická boční tlačítka

Pomocí důmyslně navržených bočních tlačítek můžete volit své oblíbené skladby a nastavovat hlasitost, aniž byste jej museli vytahovat z kapsy.

Port USB Type-C™

Řada NW-A100 je vybavena portem USB Type-C™, který umožňuje snadné připojení k celé řadě zařízení.

Ikona karty microSD
Paměť s možností rozšíření

Rozšiřte si už tak velkou paměť řady NW-A100 pomocí karty microSD – vložte kartu do slotu a užijte si na cestách nekonečné seznamy skladeb i ty největší hudební sbírky.

Ikona baterie
Výdrž baterie až 26 hodin

Při plném nabití si můžete vychutnat až 26 hodin přehrávání souborů MP3 v kvalitě 128 kb/s. Ideální při každodenním dojíždění nebo na procházkách.

Ikona procesoru pro přehrávání vinylových desek
Procesor pro přehrávání vinylových desek

Dopřejte digitálním nahrávkám hřejivý zvuk a charakter vinylových desek. Vychutnejte si decentní reprodukci nízkofrekvenčních rezonancí, rezistenci ramene s přenoskou a charakteristické praskání, které vytváří autentický zážitek z poslechu.

Logo MQA™
Přehrává a dekóduje hudební soubory MQA™

Řada NW-A100 si poradí s přehráváním a dekódováním souborů MQA™, takže můžete poslouchat více hudby bez ztráty kvality.

Balení ve stylu výročí Walkman 40th Anniversary

Na oslavu 40. výročí převratného produktu Walkman® TPS-L2, prvního přenosného kazetového přehrávače od společnosti Sony, jsme vytvořili exkluzivní výroční balení Walkman® 40th Anniversary.

Vraťte se v čase s měkkým pouzdrem TPS-L2

Toto měkké pouzdro – tvořící zábavný doplněk balení ve stylu výročí Walkman® 40th Anniversary – Walkman® řady NW-A100 chrání a ještě k tomu ho stylizuje do vzhledu originálního modelu Walkman® TPS-L2 z roku 1979, zejména ve spojení s uživatelským rozhraním ve stylu kazety.

Walkman® NW-A100 v měkkém pouzdře TPS-L2
Obsah balení ve stylu výročí Walkman® 40th Anniversary
Obsah balení

V krabici, inspirované originálním balením modelu TPS-L2, najdete Walkman® řady NW-A100 doplněný logem 40th Anniversary a speciální měkké pouzdro ve stylu ikonického modelu TPS-L2. V balení najdete také dva listy se samolepkami s motivy výročí Walkman® 40th Anniversary.

Uživatelské rozhraní ve stylu kazety 

Speciální uživatelské rozhraní řady NW-A100 a spořič obrazovky ve stylu kazety odkazují na ikonický model TPS-L2. Vizuální téma kazety, které se zobrazuje na displeji přehrávače Walkman®, se liší v závislosti na kodeku hudby, kterou posloucháte.

Přehrávač Walkman® NW-A100 uživatelským rozhraním ve stylu kazety
Tak pohlcující. Tak opravdová.

Nechte se pohltit zvukem, který je tak opravdový, jako kdybyste byli na živém koncertu nebo ve studiu. Díky technologii 360 Reality Audio nebyla hudba nikdy tak podmanivá a opravdová. Řada NW-A100 vám umožní užít si technologii 360 Reality Audio.

Specifikace a funkce

Díky zvuku s vysokým rozlišením a barvám, které doplní váš životní styl, si s řadou NW-A100 vybavenou systémem Android™ můžete vychutnat své oblíbené streamovací a hudební aplikace přímo na Walkmanu® – nebo můžete přístup ke své sbírce hudby získat připojením k počítači. Poslouchání oblíbené hudby nebylo nikdy jednodušší.
  • Vneste do svého života harmonii s barvami řady h.ear

  • Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení

  • Digitální zesilovač S-Master HX™ pro kvalitnější zvuk

  • Technologie DSEE HX Al zanalyzuje typ písně a obnoví komprimované zvukové soubory

  • Pomocí funkce Wi-Fi® můžete streamovat a stahovat hudbu prostřednictvím svých oblíbených aplikací Android™

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů