PŘEHRÁVAČ WALKMAN® A100 ŘADY A

Kompletní specifikace a funkce

NW-A100 SERIES

Velikost a hmotnost

Rozměry (Š x V x H)
Přibližně 55,9 mm x 98,9 mm x 11,0 mm (2,21 palce x 3,90 palce x 0,44 palce)
Hmotnost
Přibl. 103 g

Výkon

Výdrž baterie – nepř. přehr. hudby
MP3 (128 kb/s) Režim okolního zvuku ZAPNUTÝ: 20 hodin, MP3 (128 kb/s) Režim okolního zvuku VYPNUTÝ: 26 hodin, AAC (256 kb/s) / Režim okolního zvuku ZAPNUTÝ: 18 hodin, AAC (256 kb/s) / Režim okolního zvuku VYPNUTÝ: 24 hodin, FLAC (192 kHz / 24 bitů) / Režim okolního zvuku ZAPNUTÝ: 12 hodin, FLAC (192 kHz / 24 bitů) / Režim okolního zvuku VYPNUTÝ: 16, DSD (2,8224 MHz / 1bit) / Režim okolního zvuku ZAPNUTÝ: 8 hodin, DSD (2,8224 MHz / 1 bit) / Režim okolního zvuku VYPNUTÝ: 11 hodin, MP3 (128 kb/s) / Potlačení okolního hluku ZAPNUTO: 21 hodin, MP3 (128 kb/s) / Potlačení okolního hluku VYPNUTO: 26 hodin, AAC (256 kb/s) / Potlačení okolního hluku ZAPNUTO: 19 hodin, AAC (256 kb/s) / Potlačení okolního hluku VYPNUTO: 24 hodin, FLAC (192 kHz / 24 bitů) / Potlačení okolního hluku ZAPNUTO: 13 hodin, FLAC (192 kHz / 24 bitů) / Potlačení okolního hluku VYPNUTO: 16 hodin, DSD (2,8224 MHz / 1 bit) / Potlačení okolního hluku ZAPNUTO: 9 hodin, DSD (2,8224 MHz / 1 bit) / Potlačení okolního hluku VYPNUTO: 11 hodin,
Doba nabíjení (plné dobití)
Přibl. 5,5 h
Vestavěná baterie
Vestavěná dobíjecí lithium-iontová baterie
Nabíjení a zdroj napájení
Napájení přes USB (z počítače pomocí USB)

Přehrávání a zobrazení

Metody vyhledávání hudby
Všechny skladby, Umělec, Rok vydání, Seznamy skladeb, Album, Žánr, Skladatel, Vysoké rozlišení, Nedávno přenesené, Složka, List spouštění
Režim přehrávání hudby
Náhodné přehrávání, Opakování vypnuto, Opakovat 1 skladbu, Opakovat vše, Celý rozsah, Vybraný rozsah
Přetažení
Ano
Rozlišení displeje
3,6 palce (9,1 cm), HD (1280 x 720 pixelů)
Typ displeje
Barevný displej TFT s bílým podsvícením LED
Zvukové efekty
Přímý zdroj (přímý), 10pásmový ekvalizér, DSEE HX, DC fázový linearizátor, Dynamický normalizátor, ClearAudi+, Procesor pro přehrávání vinylových desek
Přehrávání zvuku
MP3 ( .MP3): 32–320 kb/s (podporuje proměnnou přenosovou rychlost (VBR)) / 32, 44,1, 48 kHz, WMA ( .WMA): 32–192 kb/s (podporuje variabilní přenosovou rychlost (VBR)) / 44,1 kHz, FLAC ( .flac): 16, 24 bitů / 8–384 kHz, WAV ( .WAV): 16, 24, 32 bitů (Float/Integer) / 8–384 kHz, AAC ( .mp4, .m4a, .3gp): 16–320 kb/s / 8–48 kHz, HE-AAC ( .mp4, .m4a, .3gp): 32-144 kb/s / 8-48 kHz, Apple Lossless ( .mp4, .m4a): 16, 24 bitů / 8–384 kHz, AIFF ( .aif, .aiff, .afc, .aifc): 16, 24, 32 bitů / 8-384 kHz, DSD ( .dsf, .dff): 1 bit / 2,8224, 5,6448, 11,2896 MHz *Výstupem je zvuk konvertovaný na Linear PCM, APE ( .ape): 8, 16, 24 bitů / 8–192 kHz (Fast, Normal, High), MQA ( .mqa.flac): Podporováno

Výstup pro sluchátka (stereofonní konektor mini jack)

Frekvence
20 až 40 000 Hz
Maximální výstupní výkon (JEITA 16 Ω / mW)
35 mW + 35 mW

Software

Operační systém
Android 9.0

Poznámky

Funkce Digital Noise Cancelling
Digitální potlačení okolního hluku Vybrat režim potlačení okolního hluku: Plně automatická funkce AINC, Autobus / vlak, Letadlo, Kancelář
Režim USB DAC

Připojení

KONEKTORY
Sluchátka: Stereofonní minikonektor, externí paměť: Micro SD, Micro SDHC, Micro SDXC
Bezdrátové možnosti
Systém komunikace: Specifikace Bluetooth® verze 5.0 NFC: Ano, podporované profily Bluetooth®: Ano, podporované kodeky (přenos): Ano, podporované kodeky (příjem): Ne

Barevná provedení

redorangegreenblueblack

Funkce

Obrázek modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A

Barvy v harmonii

Nová řada h.ear přichází v barvách, které perfektně doplní váš životní styl. Tóny ladí se spektrem odstínů a různých barev. Vyzkoušejte je s vaším oblíbeným oblečením – prostě to ladí. Zkrátka harmonie bez námahy.

Známka stylu, oslava zvuku.

Atraktivní model NW-100 podporuje systém Android™ a možnost přímého stahování a streamování prostřednictvím Wi-Fi®, takže vás bude zajímat jen to, jakým způsobem si užít hudbu.

Obrázek modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A

Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení

Vychutnejte si díky zvuku s vysokým rozlišením jemné nuance zvuku studiové kvality v kvalitě vyšší, než jakou poskytují disky CD. Všechno od signálu k reproduktoru spojuje vášeň pro hudbu. Bude to, jako kdyby interpret stál před vámi.

Obrázek modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A

Bezdrátový zvuk s vysokým rozlišením

Vychutnejte si streamování hudby se zvukem s vysokým rozlišením díky našemu špičkovému bezdrátovému kodeku LDAC. Oproti standardní technologii BLUETOOTH® nabízí až trojnásobný datový tok, takže si veškerou svou hudbu vychutnáte v dokonalé kvalitě.

Obrázek modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A

Přehrávání DSD

Zažijte u modelu NW-A100 přirozený zvuk a bohaté detaily zvukových formátů DSD s frekvencí až 11,2 MHz díky vysoce kvalitní PCM konverzi.

Obrázek modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A

Technologie S-Master HX™ poskytuje zvuk s vysokým rozlišením v maximální kvalitě

Vychutnejte si v hudbě nenápadné nuance díky digitálnímu zesilovači S-Master HX™, který zajišťuje zvuk s vysokým rozlišením v maximální kvalitě a se sníženým zkreslením a šumem.

Obrázek modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A

DSEE HX™

Další vylepšení zvýšení rozlišení zvuku zajišťuje náš procesor DSEE HX™, který dokáže inteligentně rozeznávat nástroje, hlasy a hudební žánry. Jejich identifikací a identifikací relativní energie zvuku dokáže přesně obnovit zvuk ztracený v průběhu digitální komprimace, a dosáhnout tak naprosté věrnosti, a to i u komprimovaných zvukových formátů. Procesor DSEE HX pracuje, i když zrovna streamujete hudbu.

Obrázek modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A

Technologie NFC™ jedním dotykem a Bluetooth® pro okamžité připojení

S technologiemi NFC (Near Field Communication) a Bluetooth® se ke své hudbě připojíte snadno a rychle. Jednoduše se modelu NW-A100 dotkněte zařízením podporujícím technologii NFC a dosáhnete rychlého, bezproblémového připojení. Poté můžete hned začít streamovat. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Připojte se pomocí Bluetooth® a můžete začít. K dispozici je kompatibilita se zvukem LDAC a aptX™ HD.

Obrázek modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A

Pevný frézovaný hliníkový rám pro lepší kvalitu zvuku

Vysoce kvalitní frézovaný hliníkový rám poskytuje vynikající pevnost pro nízkou impendanci, jasný stabilní zvuk i plné basy.

Obrázek modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A

Fóliový kondenzátor

Ve fázi zesílení se používají vysoce kvalitní fóliové kondenzátory, což modelu NW-A100 pomáhá dosahovat čistých výšek s velkým rozsahem a přirozeného zvuku.

Obrázek modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A

Rezistor pro kvalitní zvuk

Povrchově montovaný rezistor pro kvalitní zvuk se stará o efektivní přidělování výkonu jednotlivým prvkům obvodu a následně i o konzistentní kvalitu zvuku.

Obrázek modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A

Optimalizované uspořádání obvodových desek

Oddělením audiobloku (zvýrazněn červeně) a napájecího/digitálního bloku (modře) byla obvodová deska optimalizována, aby se zajistilo, že na kvalitu zvuku nebude mít vliv digitální šum.

Obrázek modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A

Pokročilá pájka s obsahem zlata pro čistší zvuk

Výjimečná vodivost zlata zajistí absolutně minimální ztrátu signálu. Pro jasnější zvuk i vokály: špičková audio pájka bez olova s malým množstvím zlata spojuje obvod modelu NW-A100 s baterií.

Obrázek modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A

Podpora systému Android™

Model NW-A100 podporuje systém Android™, což vám umožňuje snadný přístup k velké řadě mediálních aplikací a hudebních služeb.

Obrázek modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A

Kompatibilita s technologií Wi-Fi® pro přímé stahování a streamování

Díky podpoře systému Android™ a kompatibilitě s technologií Wi-Fi® nabízí model NW-A100 ještě více způsobů poslechu hudby. Užívejte si oblíbené aplikace na streamování a hudbu přímo na Walkmanu® nebo získejte ke své sbírce hudby přístup připojením k počítači.

Obrázek modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A

Uživatelské rozhraní ve stylu kazety

Speciální uživatelské rozhraní modelu NW-A100 a spořič obrazovky ve stylu kazety jsou hravým odkazem na ikonický Walkman® TPS-L2 z roku 1979. Vizuální téma kazety, které se zobrazuje na displeji vašeho zařízení Walkman®, se liší v závislosti na kodeku hudby, kterou posloucháte.

Obrázek modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A

Port USB Type-C™

Model NW-A100 je vybaven portem USB Type-C™, který umožňuje snadné připojení k celé řadě zařízení.

Obrázek modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A

Uložte ještě více hudby pomocí slotu pro kartu microSD

Rozšiřte si již tak dost velkou paměť modelu NW-A100 pomocí karty microSD – vložte kartu do slotu a užívejte si na cestách nekonečné seznamy skladeb i ty největší hudební sbírky.

Obrázek modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A

Poslouchejte déle díky výdrži baterie až 26 hodin

Ideální společník při dojíždění nebo na celodenní poslech. Při plném nabití máte k dispozici až 26 hodin hudby při přehrávání formátu MP3 rychlostí 128kb/s.

Obrázek modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A

Procesor pro přehrávání analogových vinylových desek

Dopřejte digitálním nahrávkám hřejivý zvuk a charakter vinylových desek z dob minulých a opět se ponořte do bohatých melodií a dynamiky svých oblíbených alb. Vychutnejte si decentní reprodukci nízkofrekvenčních rezonancí, rezistenci ramene s přenoskou a charakteristické praskání, které vytváří autentický zážitek z poslechu.

Obrázek modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A

Walkman 40th Anniversary

Značka Walkman® letos slaví 40. narozeniny. První Walkman® TPS-L2 byl uveden na trh v roce 1979 a stal se designovou i technickou ikonou, která navěky změnila způsob poslechu hudby. Poprvé bylo možné si kdykoli a kdekoli užít oblíbené skladby, alba a umělce s vysoce kvalitním zvukem – a od té doby to tak děláme.

Zjistěte více o historii přehrávačů Walkman®

Obrázek modelu Přehrávač Walkman® A100 řady A

Balení ve stylu výročí Walkman 40th Anniversary

Na oslavu 40. výročí převratného Walkmanu® TPS-L2 jsme vytvořili exkluzivní výroční balení Walkman® 40th Anniversary. V krabici, inspirované originálním balením modelu TPS-L2, najdete Walkman® NW-A100, na zadní straně doplněný logem 40th Anniversary, spolu se speciálním měkkým pouzdrem ve stylu samotného ikonického modelu TPS-L2. V balení najdete také dva aršíky samolepek s motivy výročí Walkman 40th Anniversary.