Číslo článku : 00243338 / Poslední změna : 16/03/2020Tisk

Ochrana soukromí

  Žádosti v rámci osobních údajů

  Jak získám kopii svých údajů nebo odstraním svůj účet?

  Abyste mohli obdržet kopii svých údajů nebo odstranit svůj účet, musíme vaši žádost ověřit. Prostřednictvím e-mailové adresy spojené s vaší žádostí se obraťte na zákaznickou podporu.
   

  Kdo spravuje mé údaje?

  Jste-li stávajícím zákazníkem společnosti Sony Mobile, vaše údaje jsou spravovány podle zásad ochrany osobních údajů společnosti Sony Mobile. Jste-li novým uživatelem nebo jste se zásadami ochrany osobních údajů společnosti Sony Europe souhlasili po 1. březnu, jsou vaše údaje spravovány podle zásad ochrany osobních údajů společnosti Sony Europe.
   

  Jak odhlásím odběr informačních bulletinů?

  Je nám líto, že již nemáte zájem! Existuje celá řada způsobů, jak odhlásit odběr našich informačních bulletinů:

  • Kliknutím na odkaz pro odhlášení na konci jednoho z našich e-mailů.
  • Odhlášení odběru bulletinů společnosti Sony Electronics → přihlaste se ke svému účtu MySony a změňte své předvolby informačních bulletinů.
  • Odhlášení odběru bulletinů společnosti Sony Mobile → přihlaste se ke svému účtu Sony Mobile a změňte své předvolby informačních bulletinů.
   • Prostřednictvím našeho kontaktního centra.
     

   Odstranění účtu

   • Účet MySony (společnost Sony Electronics) → Chcete-li smazat účet, musíte se k němu nejprve přihlásit.
   • Sony Mobile → Prostřednictvím e-mailu je nutné kontaktovat zákaznickou podporu a zažádat o odstranění vašeho účtu Sony Mobile.

   Pamatujte, že pokud máte přihlášeno k odběru našich informačních bulletinů více e-mailových adres, musíte odhlásit odběr u každé z nich zvlášť. Ostatní společnosti skupiny Sony mají své vlastní informační bulletiny, za které společnost Sony Europe B.V. nenese odpovědnost. Obraťte se případně na příslušnou společnost a odběr bulettinů zrušte.