Číslo článku : 00204118 / Poslední změna : 27/06/2019Tisk

Zásady ochrany osobních údajů u modelů televizorů BRAVIA® 2010–2014

  Toto upozornění se vztahuje na následující televizory Bravia®:

  • modely 2010–2014
    

  Společnost Sony pozměnila způsob sběru osobních údajů a aktualizovala své zásady ochrany osobních údajů tak, aby byly pro zákazníky srozumitelnější. Kliknutím sem přejděte na aktualizované zásady ochrany osobních údajů

  V minulosti jsme své televizory, aplikace a nastavení zařízení vylepšovali díky analýze uživatelových vzorců používání. Za tímto účelem jsme sbírali a používali uživatelská data z televizních aplikací a dálkových ovládání (jako je častost používání aplikací, stisky tlačítek na dálkovém ovládání, audio/vizuální formát, nastavení obrazu, zvuku a systému, typ a počet připojených zařízení (např. USB, HDMI)). Od července 2016 jsme však s jejich analýzou přestali. 

  1. ledna 2018 se společnost Sony Visual Products Inc stala správcem dat týkajících se televizorů Bravia®. Naším zástupcem v EU je společnost Sony Europe Limited, která sídlí na adrese The Privacy Office, The Heights, Brooklands, Weybridge, Surrey KT13 0XW, Velká Británie. 

  V případě jakýchkoli pochybností o způsobu, jímž zpracováváme vaše údaje, se můžete obrátit na tým ochrany osobních údajů společnosti Sony Europe Limited a zaslat e-mail na adresu: privacyoffice.SEU@sony.com. Můžete také napsat na adresu Sony Europe Limited, The Privacy Office, The Heights, Brooklands, Weybridge, Surrey KT13 0XW, Velká Británie anebo se obrátit na místní zastoupení společnosti Sony na stránkách http://sony-europe.com.