UBP-X800M2

Přineste si kino domů

S tímto 4K Ultra HD přehrávačem Blu-ray se budete cítit jako v kině. Rozlišení 4K UHD vám nabídne obraz pro velké plátno a technologie Dolby Atmos® a DTS:X vytvoří realistickou filmovou atmosféru.

Ikona 4K HDR
Zvýšení rozlišení na úroveň 4K v reálném čase

Vychutnejte si Blu-ray s nejlepší kvalitou obrazu 4K Ultra HD. Díky funkci zvýšení rozlišení na úroveň 4K uvidíte v nádherné kvalitě 4K i všechny detaily.

Vyztužené šasi s pevným rámem FB (Frame & Beam)
Vyrobeno pro čistý zvuk

Díky zvuku s vysokým rozlišením a zvýšení rozlišení DSEE HX si vychutnáte naprosto čistý zvuk.

HDMI, USB, digitální koaxiální výstup, Wi-Fi®, LAN.
Všestranné připojení

Připojte se prostřednictvím dvojího konektoru HDMI pro oddělené výstupy audia a videa, portu USB, digitálního koaxiálního výstupu, Wi-Fi® a sítě LAN.

Ikona zvuku s vysokým rozlišením
Přesně podle představ interpreta

Vychutnejte si díky zvuku s vysokým rozlišením jemné nuance zvuku studiové kvality v kvalitě vyšší, než jakou poskytují disky CD. Všechno od signálu k reproduktoru spojuje vášeň pro hudbu. Bude to, jako kdyby interpret stál před vámi.

Přibližte se ještě více skutečnosti

4K Ultra HD Blu-ray™

Nechte se vtáhnout přímo do děje filmů a seriálů. 4K Ultra HD Blu-ray™ zobrazuje vše s většími detaily než dříve, takže máte pocit, že sledujete skutečnou realitu.

Sledujte Inferno ve 4K Ultra HD

Ikona HDR
HDR10

Signál HDR10 nabízí až stokrát vyšší jas než standardní signál (SDR). Dokáže tak výrazně zvýšit maximální jas, ale přitom zachovat hlubokou a detailní černou, čímž poskytuje zcela nový zážitek ze sledování.

Ikona DOLBY VISION
DOLBY VISION™

Přiveďte scény k životu pomocí výrazného osvětlení, temnější černé a zářivých barev. Dolby Vision™ obsahuje funkci HDR, která přímo u vás doma vytvoří poutavý a silný zážitek jako v kině. 

Formát Hybrid Log Gamma
Formát Hybrid-Log Gamma

Standardní dynamický rozsah a vysoký dynamický rozsah se slučují do jediného videosignálu, který lze přehrávat jako signál SDR na obrazovkách pro formát SDR a signál HDR na obrazovkách kompatibilních s formátem HLG HDR.

Přirozené barvy přírody

Podpora nového barevného prostoru BT.2020 umožňuje přístup k mnohem širší paletě barev, než nabízí klasický televizní signál. Velmi široký barevný prostor umožňuje reprodukci nasycenějších a realističtějších barev od hluboké mořské modři až po přírodní zeleň a živou červenou.

Barevný prostor BT. 2020
BAREVNÝ PROSTOR BT.2020
Barevný prostor REC. 709
BAREVNÝ PROSTOR REC.709
Bohatší obraz na jakékoli obrazovce

Sledujte filmy v kvalitě 4K HDR i na televizorech, které nejsou technologií HDR vybaveny, a vychutnejte si dokonale prokreslené stíny a výrazné detaily. Naše funkce pro převod formátů HDR-SDR chytře převede ultra jasný rozsah rozlišení HDR na obraz SDR a zachová vynikající kvalitu obrazu i na běžných televizorech SDR.

1: Obecný konvertor SDR | 2: Konvertor SDR od Sony

Zvuk,
který vás unese

Technologie Dolby Atmos® a DTS:X vám přinášejí realistický zvuk jako v kině

Se špičkovými zvukovými kodeky Dolby Atmos® a DTS:X, které jsou oblíbené v kinech po celém světě, uslyšíte úder blesku, jekot sirén i troubení klaksonů všude kolem sebe a s překvapivou čistotou. 

Ghostbusters nyní k dispozici na 4K Ultra HD

Logo Dolby Atmos®
Dolby Atmos

Technologie Dolby Atmos zachází se zvuky jako se samostatnými objekty. Pouští je mimo klasické kanály a umožňuje jim pohyb všude kolem vás, což vytváří dojem hluboce pohlcujícího prostorového zvuku.

Logo DTS:X
DTS:X

Technologie DTS:X dokáže vytvořit neomezený počet zvukových objektů, které se v reálném čase přizpůsobují vašim reproduktorům a dodávají působivý efekt každému filmovému soundtracku.

Ideální doplněk domácího kina 

Spárujte přehrávač UBP-X800M2 s přijímačem STR-DN1080 a získáte dokonalý zážitek ze sledování domácího kina. Krása se skrývá v detailech, od elegantního souměrného designu až po vylepšenou kvalitu obrazu a zvuku.

Ilustrativní graf zvuku s vysokým rozlišením

3,2x více přenesených dat

Získejte z každé skladby to nejlepší

Tak jako je rozdíl mezi videem v rozlišení HD a 4K, i skladby se zvukem s vysokým rozlišením nabízejí mnohem vyšší kvalitu než klasický formát mp3 nebo hudba z disků CD. Umožní vám slyšet každý nádech, dotyk nástroje nebo tón.

Technologie zvýšení rozlišení DSEE HX

Vyzkoušejte vylepšení frekvence a dynamického rozsahu formátu mp3 a jiné komprimované hudby (a také disků CD) téměř na vysoké rozlišení a užívejte si plnohodnotný zážitek jako s původní nahrávkou.

Graf zvýšení rozlišení DSEE HX
Vyztužené šasi s pevným rámem přehrávače UBP-X800M2
Jedinečné šasi Sony

Naše jedinečné vyztužené šasi s pevným rámem nabízí stabilní oporu, která eliminuje i nepatrné vibrace a poskytuje efektivní elektrické odstínění, abyste si mohli užívat prvotřídní zvuk a kvalitní obraz.

Chladič a jednotka disku

Chladič a jednotka disku jsou vyrobeny z kvalitních materiálů s cílem dosáhnout dokonalejší kvality zvuku. Zajišťují chlazení disků a šasi přehrávače UBP-X800M2, takže se můžete dívat mnoho hodin, jeden box set za druhým. 

Chladič a jednotka disku
Přehrávejte si vše, co chcete

Přehrávací výkon modelu UBP-X800M2 využijete nejen na disky 4K UHD Blu-ray – dokáže mnohem více. Můžete sledovat, poslouchat a streamovat téměř cokoli, co se vám zlíbí – včetně většiny obrazových a zvukových formátů ve vysokém rozlišení a celé řady oblíbených streamovacích služeb.

Loga kompatibilních formátů disků
Špičková disková jednotka

Chcete se pohupovat do rytmu hudby ze své sbírky disků Super Audio CD? Žádný problém. Přehrávač UBP-X800M2 zvládne přehrát téměř jakýkoli disk.

Loga kompatibilních formátů zvuku
Nikdy nekončící potěšení z hudby

Přehrávač UBP-X800M2 podporuje pestrou paletu 24bitových zvukových formátů špičkové kvality, od AAC přes WAV po DSD 11,2 MHz a spoustu dalších.

Loga kompatibilních formátů streamování
Streamujte a přehrávejte veškerý obsah

Přehrávejte filmy přes USB nebo z domácí sítě. Tento přehrávač Blu-ray podporuje všechny běžné typy videosouborů, takže se budete moci kdykoli podívat na své oblíbené filmy.

Přirozená základna pro vaše nejlepší vybavení

Všestranné připojení pro všechna vaše špičková zařízení

Vezměte všechny své audio a videopřístroje a propojte je s přehrávačem UBP-X800M2. Ideální model pro domácí filmovou zábavu a hudbu, který disponuje kvalitními možnostmi připojení, jež potěší každého milovníka technologií.

Všechna vaše zábava na jediném místě

Široká řada služeb zajišťuje rychlé a stabilní streamování. Díky bezdrátovému připojení pomocí dvoupásmové technologie MIMO umožňuje přehrávač UBP-X800M2 streamování videa v rozlišení až 4K a nabízí silnější signál, i když jste na okraji dosahu bezdrátové sítě.

Soukromá projekce se sluchátky

The 5th Wave nyní k dispozici na 4K Ultra HD

Ponořte se hlouběji do oblíbené zábavy

Bezdrátový zvuk BLUETOOTH® pro soukromé sledování

I při soukromé projekci si můžete vychutnat maximální efekt každého filmového okamžiku. Model UBP-X800M2 podporuje přenos zvuku přes Bluetooth®, abyste si mohli dopřát soukromou zábavu se svými oblíbenými bezdrátovými sluchátky Bluetooth®.

Zřetelné dialogy

Simultánní přenos zvuku přes HDMI a Bluetooth®

Vychutnejte si dokonale čisté dialogy a soundtrack, ať jste blízko nebo daleko. Přehrávač UBP-X800M2 odesílá zvuk do televizoru prostřednictvím HDMI a zároveň do bezdrátového reproduktoru prostřednictvím připojení Bluetooth®.

Dva lidé sledující televizi, jeden blízko, druhý daleko

The Magnificent Seven nyní k dispozici na 4K Ultra HD

Logo LDAC
LDAC

Technologie LDAC přenáší třikrát více dat než běžné připojení Bluetooth® a podporuje tak vysoce kvalitní zvuk.

Specifikace a funkce

S tímto 4K Ultra HD přehrávačem Blu-ray se budete cítit jako v kině. Rozlišení 4K UHD vám nabídne obraz pro velké plátno a technologie Dolby Atmos® a DTS:X vytvoří realistickou filmovou atmosféru.
  • Sledujte neporazitelnou čistotu obrazu 4K UHD Blu-ray™

  • Se zvukem s vysokým rozlišením a technologií DSEE HX uslyšíte více detailů

  • Konstrukce redukující vibrace snižuje zkreslení zvuku

  • Přehrajte téměř jakýkoli typ disku či formát souboru

  • Úžasná kvalita obrazu se zvýšením rozlišení na úroveň 4K s frekvencí až 60p

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky  Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle Nulového vlivu na životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů