Snímky modelu 7.2k AV zesilovač domácího kina | STR-DN1080
Snímky modelu 7.2k AV zesilovač domácího kina | STR-DN1080
Snímky modelu 7.2k AV zesilovač domácího kina | STR-DN1080
Stručný přehled nejdůležitějších vlastností
Zvuk Hi-Res
Přesně podle představ interpreta

Vychutnejte si díky zvuku s vysokým rozlišením jemné nuance zvuku studiové kvality v kvalitě vyšší, než jakou poskytují disky CD. Všechno od signálu k reproduktoru spojuje vášeň pro hudbu. Bude to, jako kdyby interpret stál před vámi.

Univerzální. Propracované. Výkonné.

Model STR-DN1080 nabízí flexibilní řešení reproduktorů a podporu technologií DTS:X a Dolby Atmos®. Přináší mohutný prostorový zvuk jako v kině, který se ideálně přizpůsobí jak vám, tak vašemu prostředí.

Ideální uspořádání domácího audia

Model STR-DN1080 byl navržen pro flexibilní řešení reproduktorů, které zapadnou do vašeho prostředí. Ať už používáte jakékoli uspořádání, budete mít z poslechu nejlepší zážitky.  

Zažijte kvalitu úplně jako v kině

Tato průkopnická technologie zvukového pole kombinuje pokročilou automatickou kalibraci s plynulým rozmisťováním zvuku z reproduktorů. Vytváří úžasný zvuk jako v kině, který jste doma ještě nezažili.

Sledujte Inferno ve 4K Ultra HD

Plynulá automatická kalibrace

DCAC EX kombinuje technologii automatické kalibrace a virtuálního rozmístění reproduktorů. Frekvenční rozsahy, fáze a prodlevy reproduktorů automaticky optimalizuje tak, aby se vytvořilo zvukové pole, které se dokonale hodí do místnosti.  

Vysoký dynamický rozsah přináší čistý obraz

Díky přenosu signálu s vysokým dynamickým rozsahem (HDR) si můžete vychutnat neuvěřitelné zlepšení kontrastu a jasu obrazu. Lepší zobrazení tmavých a světlých míst pak zaručuje ještě kvalitnější obraz a vdechuje barvám život. Zařízení podporuje nejnovější standardy HDR, jako jsou HDR10, HLG (Hybrid Log-Gamma) a Dolby Vision.

Posuvník HDR
BĚŽNÝ
HDR
HDR
Optimální reprodukce zvuku
Podpora formátů
Formáty souborů zvuku s vysokým rozlišením

Model STR-DN1080 podporuje pestrou paletu formátů zvuku s vysokým rozlišením, včetně DSD a LPCM. Připojení USB, HDMI a DLNA, která můžete využít k přehrávání, a vícekanálový poslech dotvářejí úžasný systém s prostorovým, vysoce kvalitním zvukem.

Snadný přístup k hudbě

Užijte si snadný přístup k bohatému výběru hudby díky technologii Chromecast built-in (dříve Google Cast™) a službě Spotify Connect.

Chromecast built-in
Chromecast built-in

Streamujte hudbu, online vysílání rozhlasových stanic a podcasty ze svého smartphonu, tabletu nebo notebooku do audiozařízení. Stačí jednou klepnout na tlačítko přenosu.

Služba Spotify
Spotify Connect

Přehrávejte hudbu ze služby Spotify pomocí audiozařízení a jako dálkový ovladač použijte aplikaci Spotify.

Streamujte pomocí technologie Chromecast built-in

Streamujte hudbu, podcasty a rozhlasové vysílání z více než 100 audio aplikací, včetně YouTube Music a dalších.

Připojte se

Chcete-li vytvořit opravdu dynamickou sestavu pro domácí zábavu, využijte šest vstupů a dva výstupy HDMI, přední port USB a optické digitální i analogové konektory AV. Můžete tak rychle a snadno připojit svůj televizor, přehrávač Blu-ray Disc™, smartphone a další zařízení.

Rozhraní HDMI®
Šest vstupů a dva výstupy HDMI

Se šesti vstupy a dvěma výstupy HDMI (včetně jednoho speciálního výstupu HDMI pro druhou zónu) máte dostatek místa na stávající zařízení i další rozšiřování.

Rozhraní USB
Nativní přehrávání DSD přes DLNA, HDMI nebo USB

Obsah DSD můžete přehrávat přes zařízení připojená k síti DLNA nebo rozhraní USB. Podporováno je přehrávání až 24bitového zvuku s vysokým rozlišením 192 kHz.

LDAC
Technologie LDAC™: pro přenos obsahu se zvukem s vysokým rozlišením

Technologie LDAC umožňuje přenos přibližně třikrát více dat (při maximální přenosové rychlosti 990 kb/s) než běžné rozhraní Bluetooth®. Můžete si tak vychutnat obsah se zvukem ve výjimečné kvalitě blízké vysokému rozlišení.1

Stiskněte, připojte a přehrávejte

Užijte si bezdrátový poslech jedním dotykem s NFC. Stačí se dotknout vhodným smartphonem a přenášet zvuk přes Bluetooth®.

NFC Bluetooth®
AirPlay
Zvuk s technologií AirPlay

Vychutnejte si hudbu ze zařízení s technologií AirPlay.

Wi-Fi®
Připojení Wi-Fi®

Přehrávejte hudbu z internetových služeb i domácí sítě. 

Zvuk, který s vámi zůstane

Streamujte hudbu v celém domě s aplikací Sony | Music Center

Funkce poslechu ve více místnostech ovládaná aplikací Sony | Music Center (dříve SongPal) vám umožní špičkový poslech hudby ve všech místnostech vašeho domova. Pomocí aplikace Sony | Music Center Link můžete propojit kompatibilní zvukové systémy Sony.

Kvalitní komponenty, špičkový zvuk

Každou komponentu modelu STR-DN1080 jsme navrhli k dosažení ideální kvality zvuku.

Specifikace a funkce

Pozvedněte svůj systém domácího kina na novou úroveň pomocí zařízení STR-DN1080 s podporou technologií Dolby Atmos® a DTS: X. Technologie eARC vám umožní poslouchat nejnovější hudební formáty. Do kompatibilního televizoru stačí zapojit jeden kabel HDMI. Flexibilní systém s reproduktory Phantom vám umožní vytvořit si ideální zvukovou sestavu. 4K a HDMI kompatibilní s HDR podporují nejnovější standardy videa včetně ochrany obsahu HDCP 2.2, která se používá u rozlišení 4K.
  • Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení

  • Kvalitní prostorový zvuk s podporou Dolby Atmos® a DTS:X

  • Připojení HDMI (6 vstupů/2 výstupy) s přenosem signálu 4K/60p (4:4:4) a podporou technologií HDCP 2.2 a HDR

  • Snadné připojení Bluetooth® pomocí technologie NFC jedním dotykem

  • Streamování hudby pomocí technologií Wi-Fi®, AirPlay a Chromecast built-in

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky  Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle Nulového vlivu na životní prostředí

Recenze a ocenění

Názor uživatelů