Jednoduše lepší fotoaparát, který hledáte

Až budete připraveni na něco lepšího, čeká na vás fotoaparát, který je lehce přenosný, ale fotografuje profesionálně.

Fotoaparát pro každodenní výzvy, na který si zvyknete

Bezzrcadlové fotoaparáty Sony pozvedají fotografování vysoko nad možnosti smartphonu. Jsou stejně výkonné jako profesionální fotoaparát, ale menší a snadno použitelné, takže vaše každodenní záběry promění ve vizuálně i pocitově krásné filmy a fotografie.

Dramatické snímky zcela kdekoli

Úchvatné snímky nepočkají na druhý pokus, zvlášť pokud je jedinečné světlo. Bezzrcadlový fotoaparát Sony, s mnohem větším snímačem obrazu a jasnými objektivy, lépe využívá dostupného světla. Rychlé zaostření a širší dynamický rozsah mohou obtížné věci proměnit v krásné.

Tma za špatnou fotografii nemůže

Tlumené světlo, emoce a váš smartphone to bleskem zkazí! Chcete fotoaparát, který zachytí památné okamžiky při jakémkoli světle. Bezzrcadlový fotoaparát Sony má velký snímač a inteligentní obrazový procesor, takže bez blesku zachytí snímky s nízkým šumem.

Snímky, které udělají dojem

Naše mysl se zaměřuje na některé věci, aby nám pomohla koncentrovat se v komplikovaném světě. Díky velkým snímačům lze uplatnit tuto techniku bokeh na fotografiích – selektivně prezentovat lichotivým způsobem, který nelze ignorovat.

Pohlédněte na svět z jiného úhlu

Pomocí výklopného displeje zachytíte svět z jiné perspektivy. Když vás neomezuje hledáček nebo displej smartphonu, více uvidíte, uděláte a nebudete jen zkoušet neco zachytit. Už napoprvé vám bude jasné, že jste zachytili ideální snímek.

Tajemství spočívá ve velikosti snímače

Snímač obrazu je okem digitálního fotoaparátu: čím větší snímač, tím lepší snímky. Se snímačem, který má desetkrát nebo vícekrát větší velikost než snímač smartphonu, se pořizování snímků výrazně zlepší – více pixelů, lepší citlivost při nedostatečném osvětlení a širší dynamický rozsah. Vždy získáte ostřejší snímky, zvětšeniny i výtisky.
[1] Smartphone [2] Typ 1.0 [3] Formát APS-C [4] Formát 35mm Full frame

1. Bezzrcadlové fotoaparáty Sony (35mm Full-frame):Vynikající reprodukce detailů z velkého snímače / 2. Smartphone:Mnohem méně drobných detailů

Velikost snímače a výkon při slabém osvětlení

Výhody mnohem většího snímače bezzrcadlového fotoaparátu Sony jsou jasně vidět. Větší snímač znamená méně šumu, více detailů a krásnější obraz – zejména, když je málo světla.

Bokeh (selektivní zaostření)

Na rozdíl od smartphonů umožňuje větší snímač bezzrcadlových fotoaparátů Sony zachytit nízkou hloubku ostrosti nebo efekt bokeh – a zaostřit na žádaný objekt. Dramatický efekt dodává hloubku a výraz, zejména u záběrů zblízka, a výsledky pak působí profesionálněji.

Bezzrcadlový fotoaparát Sony (35mm Full-frame)
Bezzrcadlové fotoaparáty Sony (35mm Full-frame)

Všimněte si, o kolik více vaši pozornost zaujme zaostřená část snímku, když je obklopena rozostřeným pozadím.

Obrázek smartphonu
Chytrý telefon

Snímky bez efektu bokeh mohou působit obyčejně, přehnaně mechanicky a méně zajímavě, protože postrádají emoční účast fotografa. 

Rychlé zaostření se zaměří na objekt

Domácí mazlíčci, děti ani vozidla chvilku nepostojí. Bezzrcadlové fotoaparáty Sony mají jedinečnou schopnost se zaměřit na objekty v pohybu pomocí několika bodů zaostření a poté sledovat pohyb, aby byly neustále připraveny zachytit aktuální okamžik.

Vysokorychlostní zaostření
Vysokorychlostní zaostření

Vysokorychlostní zaostření představuje klíčovou výhodu. Okamžitě se zaměří na pohybující se objekt a předvídá, kam se bude pohybovat dále, takže jej můžete stále snadno sledovat a být připraveni pořídit snímek.

Přesné sledování pokrývající téměř celý záběr

Na rozdíl od typických digitálních zrcadlovek mají bezzrcadlové fotoaparáty Sony body zaostření skrz téměř celý záběr, aby dokázaly objekt vyhledat rychle (automatické ostření s fázovou detekcí) a přesně (automatické ostření s detekcí kontrastu).

Jedinečné zaostření s prioritou na oči
Jedinečné zaostření s prioritou na oči

Automatické zaostření očí vám přinese bezkonkurenční portréty tak, že se přesně zaostří na oči objektu – to je klíč ke skvělému portrétu. Při pořizování svatebních i jiných fotografií neexistuje žádný mocnější zaostřovací nástroj.

Automatické zaostření na oči zvířat
Automatické zaostření na oči zvířat

Fotografie zvířat už nikdy nebudou stejné díky funkci automatického zaostření na oči zvířat v reálném čase. Fotoaparát zaostří a sleduje oči zvířat, abyste dosáhli úchvatných portrétů mazlíčků a snímků divoké zvěře.

Ideální pro rychlé a snadné sdílení

Možná jste zvyklí sdílet fotografie online na smartphonu a není důvod, proč to měnit. S funkcí sdílení jedním dotykem umožňují tyto bezzrcadlové fotoaparáty Sony fotografie jednoduše snímat, přenášet do chytrého zařízení a sdílet je s přáteli.

Imaging Edge Mobile
Fotografujte, prohlížejte, organizujte a sdílejte s aplikací Imaging Edge Mobile

Aplikace Imaging Edge Mobile umožňuje přenášení dat do smartphonu kombinací bezdrátové technologie NFC a rychlého připojení Wi-Fi®, nebo fotografovat vzdáleně přes zařízení, na kterém snímek zobrazíte a zmáčknete spoušť. 

Vydejte se kamkoli a snadno tam fotografujte cokoli

Bezzrcadlové fotoaparáty Sony jsou kompaktní a snadno se používají, takže se snadno stanou vaším každodenním partnerem na cesty. Dobíjecí baterie, výklopné displeje a možnosti přizpůsobení zajistí, že se stanou snadnou lepší volbou pro každého příznivce pěkných snímků.

Obrázek: kompakt obsahující veškerou důležitou výbavu
Kompakt obsahující veškerou důležitou výbavu

Bezzrcadlové fotoaparáty Sony nabízí špičkovou funkčnost v kompaktním a lehkém těle.

Obrázek externího zdroje napájení USB
Externí zdroj napájení USB

Pokud se snižuje úroveň nabití baterie, fotoaparát lze napájet i pomocí běžných přenosných nabíječek USB.

Obrázek: Fotografujte s fotoaparátem ve více polohách
Fotografujte s fotoaparátem ve více polohách

Několik našich fotoaparátů nabízí velmi všestranný výklopný displej LCD, který umožňuje pohodlně pořizovat snímky s fotoaparátem blízko u země nebo vysoko nad hlavou za jakýchkoli světelných podmínek.

Bezzrcadlový fotoaparát Sony pro vás

Jelikož existuje tolik modelů, nebudete muset při výběru fotoaparátu, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a přáním, hledat kompromisy.

Fotoaparát, který můžete brát denně s sebou

Nejlepší fotoaparát je ten, který máte u sebe. Jeden z těchto tří kompaktních, všestranných a vysoce kvalitních fotoaparátů se pravděpodobně stane vaším nejlepším společníkem při každé cestě ven.

Využití praktičnosti kompaktu na maximum

Tyto kompaktní bezzrcadlové fotoaparáty jsou srovnatelné s digitální zrcadlovkou (DSLR) Full frame. Pyšní se poloviční hmotností, vynikajícími detaily, citlivostí i kvalitou obrazu – a díky tichému snímání nebudou rušit děti, volně žijící zvířata ani hosty u vedlejšího stolu v restauraci.