Automatické zaostření na oči: Klíč ke skvělým portrétům

Díky exkluzivní funkci automatického zaostření na oči od společnosti Sony můžete počítat s dokonalým zaostřením a hezčími portréty. Jedná se o revoluční nástroj pro každého – ať už jste profesionál, nebo nadšenec.

Oči jsou oknem do duše portrétu 

Jiskra v oku – to je znak všech skvělých portrétů. Nabízí pohled do duše objektu. Jedinečná funkce automatického zaostření na oči od společnosti Sony dodává tuto mimořádnou vlastnost všem vašim portrétům díky tomu, že neustále sleduje nejen objekt, ale každé oko – pro ohromující fotografie od každodenních snímků až po profesionální portréty. 

Klíč ke skvělým portrétům

Oblíben profesionály

S rychlým objektivem může být rozdíl mezi oceněným portrétem a každodenním snímkem ukrytý pouze v délce řas. Profesionálové vědí, že jiskra v dokonale zaostřeném oku vdechne snímku život. To je důvod, proč je automatické zaostření na oči od společnosti Sony přelomovou inovací.

  • SportSport
  • SportSport

Síla automatického zaostření na oči

Spolehlivé sledování očí za každých podmínek

Zachyťte oči a vytvořte dokonalý portrét. Funkce automatického zaostření na oči využívá pozoruhodně širokou oblast automatického ostření od společnosti Sony a přesnou detekci očí, což otevírá nevídané možnosti kompozice, takže můžete rozvíjet tvůrčí potenciál jako nikdy předtím.

Částečně skrytý obličej

Částečně skrytý obličej

Pohled dolů

Pohled dolů

Podsvícení

Podsvícení

Nošení brýlí

Nošení brýlí

Interiér

Interiér

Malé objekty

Malé objekty

Průkopník ostření s detekcí očí

Inovace s bezzrcadlovou konstrukcí

[1] Běžné digitální zrcadlovky [2] Bezzrcadlové fotoaparáty od společnosti Sony

Inovace s bezzrcadlovou konstrukcí

Společnost Sony je vedoucím výrobcem snímačů obrazu, které díky zpracování a technologii rozpoznají objekty v reálném čase, určí polohu očí a zajistí zaostření. Přesné body automatického ostření, které mají větší rozsah, než jaký naleznete u běžných digitálních zrcadlovek, vám pomohou sledovat objekt po celé ploše záběru a pokaždé jej věrně zachytí.

Pokročilost díky letitému know-how

Ne všechny bezzrcadlové fotoaparáty jsou si rovny. Za výkonem automatického zaostření na oči od Sony stojí desetiletí vylepšování technologie zpracování obrazu – od špičkového vývoje snímačů obrazu, procesorů a objektivů až po softwarový algoritmus pro detekci očí.

Pokročilost díky letitému know-how

 [1] Objektiv [2] Snímač obrazu [3] Obrazový procesor [4] Softwarový algoritmus 

Objevte fotoaparáty s funkcí automatického zaostření na oči od společnosti Sony

Fotoaparáty s vyměnitelnými objektivy

Kompaktní fotoaparáty