Přejít k obsahu
Snímky modelu Přehrávač Walkman® se zvukem s vysokým rozlišením
Snímky modelu Přehrávač Walkman® se zvukem s vysokým rozlišením
Snímky modelu Přehrávač Walkman® se zvukem s vysokým rozlišením
Snímky modelu Přehrávač Walkman® se zvukem s vysokým rozlišením
Snímky modelu Přehrávač Walkman® se zvukem s vysokým rozlišením

Funkce

Zvuk s vysokým rozlišením pro poslech bez kompromisů

Užijte si digitální hudbu naplno díky zvuku s vysokým rozlišením. Zvuk s vysokým rozlišením nabízí podání hudby interpretů bez kompromisů, a to zásluhou záznamu hudby s vyšší frekvencí než u disků CD a zvýšení vzorkovací frekvence zvuku i přesnosti přenosové rychlosti každého vzorku. Vychutnejte si každý nádech i letmý pohyb interpreta při skutečném emocionálním zážitku.

Přehrávání Direct Stream Digital (DSD) 11,2 MHz pro zvuk s vysokým rozlišením

Užívejte si zvuk ve studiové kvalitě díky audiokodeku Direct Stream Digital (DSD), který byl vytvořen speciálně pro zvuk s vysokým rozlišením. Tento jednobitový formát pracuje na mnohem vyšší frekvenci než běžný digitální zvuk PCM a poskytuje tak přirozenější zvuk s dokonalými detaily. Výsledkem je jasnější, ostřejší zvuk s vysokým rozlišením.

Digitální zesilovač S-Master HX™: maximální čistota zvuku

Vychutnejte si zvuk ve vysokém rozlišení s digitálním zesilovačem S-Master HX™. Zesilovač S-Master HX™ využívá zjednodušenou, plně digitální cestu signálu, která umožňuje reprodukci jemných detailů a širokého rozsahu frekvencí formátů s vysokým rozlišením. Na rozdíl od běžných zesilovačů uchovává digitální signál až do okamžiku těsně před výstupem z reproduktorů, čímž snižuje zkreslení. Tak zní zvuk s vysokým rozlišením, přesně podle záměru interpreta.

Technologie DSEE HX™ obnoví vaše hudební soubory

Za hranice kvality CD. Technologie DSEE HX™ staví na naší patentované technologii DSEE™ zvyšující rozlišení komprimovaných audiosouborů na úroveň blížící se zvuku s vysokým rozlišením. Obnovením detailů původní nahrávky, které byly ztraceny v průběhu komprese, zajistí technologie DSEE HX™ zážitek z poslechu bohatého zvuku studiové kvality u veškeré vaší hudby.

Frézovaný hliníkový rám odolává rušení

Pevný frézovaný hliníkový rám je odolný vůči elektrickému šumu a zajišťuje stabilní a vysoce kvalitní zvuk.

Vyvážené propojení

Přehrávač Walkman® NW-ZX300 se může pochlubit standardní vyváženou zástrčkou pro nový vyvážený propojovací kabel o průměru 4,4 mm. Ten přivádí do kompatibilních sluchátek plně diskrétní pravý a levý kanál, na rozdíl od klasických sluchátek, která sdílejí zemnicí vodič. Výsledkem je mnohem lepší potlačení vnějšího šumu a vylepšené vykreslování stereofonního zvuku, a také větší konstrukční výška pro výkonný zvuk.

Vrstvový kondenzátor pro lepší akustiku

Rozhodnutí použít vrstvové kondenzátory vyšší kvality přispívá k efektivnější konstrukci obvodové desky a lepší kvalitě zvuku. Tyto vrstvové kondenzátory také dodávají napětí s lineární odezvou napříč frekvencemi a zajišťují tak menší zkreslení a šum jakéhokoli záznamu, který posloucháte.

FT CAP (vysokokapacitní polymerový kondenzátor)

Strávili jsme tři roky vývojem vysokokapacitního kondenzátoru FT CAP se zaměřením na výkonný zvuk. Velká kapacita kondenzátoru znamená spolehlivé a čisté napětí. A to zajišťuje dobře definované a výjimečně výkonné basy na výstupu sluchátek.

Vysoce kvalitní zvuk s bezolovnatou pájkou

Při výrobě obvodové desky a plně digitálního zesilovače S-Master HX™ CXD-3778GF byla použita vysoce kvalitní pájka. Použití pájky v zadní části zesilovače S-Master HX™ poskytuje efektivnější elektrické spojení, které přispívá k čistšímu zvuku a vokálům. 

Bezdrátové streamování nejvyšší kvality přes Bluetooth®: LDAC

Užijte si hudbu v kvalitě vyšší než na CD s bezdrátovým přenosem zvuku LDAC. LDAC využívá konvenční bezdrátové spojení BLUETOOTH®, avšak přenos probíhá s maximální rychlostí přenosu dat až 990 kb/s – to je přibližně trojnásobek než u jiných zvukových profilů. Výsledkem je vylepšený bezdrátový poslech, mnohem bližší původnímu záměru interpreta. Nejlepší způsob bezdrátového poslechu s kompatibilními bezdrátovými reproduktory a sluchátky BLUETOOTH®.

Funkce USB DAC pro kvalitnější hudbu

Zažijte špičkovou kvalitu zvuku přehrávače NW-ZX300 jako USB DAC (digitálně analogového převodníku) pro své PC nebo MAC. Po připojení a aktivaci pomocí dodávaného kabelu USB nahradí přehrávač NW-ZX300 zpracování zvuku ve vašem počítači svým vlastním, dokonale vyladěným hardwarem. Užívejte si prvotřídní zvuk vždy, doma nebo v kanceláři, v kavárně nebo během dojíždění. 

MQA™ podporuje hudbu bez ztráty kvality

MQA™ (Master Quality Authenticated) je nový zvukový formát pro řadu různých zařízení, určený pro kompresi velkých souborů ve studiové kvalitě bez slyšitelných ztrát. Tento formát již podporuje stále více online hudebních obchodů a představuje další způsob, jak si užít zvuk s vysokým rozlišením na přehrávači NW-ZX300.

Dotyková obrazovka z matového skla

Dotyková obrazovka z matového skla umožňuje přesné ovládání konečky prstů a méně zanechaných otisků. 

Intuitivní postranní tlačítko

Jednoduché a velice instinktivní ovládání pomocí postranního tlačítka umožňuje snadno přehrávat hudbu.

Prodloužená výdrž baterie umožňuje delší poslech

Už nikdy vám na cestách nedojde energie. Přehrávač NW-ZX300 má dostatek energie až pro 30 hodin přehrávání souborů mp3 rychlostí 128 kb/s nebo až pro 26 hodin přehrávání zvuku s vysokým rozlišením FLAC 96 kHz/32 bitů, takže se na cestách nemusíte zabývat hledáním nabíječky. 

Rozšiřitelné úložiště pro nekonečné seznamy skladeb

Kromě integrované paměti 64 GB je zde také slot pro kartu microSD, takže si můžete na cesty vzít i tu největší hudební sbírku.

Specifikace
Užijte si skutečně autentický zvuk s vysokým rozlišením v kompaktním těle. Přehrávač NW-ZX300 byl navržen pro špičkový zvuk, přesně takový, jak jej umělec zamýšlel, v přenosném ručním provedení.
  • Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení

  • Podpora souborů DSD a PCM

  • Převzorkování DSEE HX™ obnoví kvalitu komprimovaných souborů

  • Digitální zesilovač S-Master HX™ pro kvalitnější zvuk

  • Dotyková obrazovka z matového skla pro přesné ovládání

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí