WM1ZM2

Dokonalý požitek z poslechu

Přehrávač WM1ZM2 řady Signature Series nastavuje nové měřítko pro kvalitu zvuku a sofistikovaný poslech. Je vyroben z kvalitních materiálů a s pečlivou pozorností věnovanou detailům nabízí snadné stahování a streamování hudby a poskytuje zvuk v té nejpříjemnější podobě. 

MOC

94 435,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Signature Series

One Signature Sound

Získejte lepší zážitky z poslechu zvuku s vysokým rozlišením. Začněte zvuk cítit na vlastní kůži.Stahování a streamování pomocí technologie Wi-Fi


Podívejte se podrobněji na přehrávač WM1ZM2
Čistší materiály pro čistší zvuk

Přestože je bezkyslíkatá měď nechvalně známá obtížným strojovým zpracováním, je přehrávač WM1ZM2 vybaven pozlaceným šasi z OFC, stejně jako jeho předchůdce. Tentokrát však bylo dosaženo čistoty OFC 99,99 % (čtyři devítky), která nabízí ještě větší výhody z hlediska kvality zvuku a vysoké pevnosti. Basové tóny jsou zřetelné a silné, atmosféra je expanzivnější a zvuky středního a vysokého rozsahu nádherně přetrvávají.

Věrná reprodukce zvuku

Technologie digitálního zesilovače S-Master™ HX, vyvinutá pro přehrávače Walkman®, je kompatibilní s formátem DSD a podporuje vyvážený výstupní výkon. Snižuje zkreslení a šum v rozsahu frekvencí, čímž zajišťuje bohatý a výrazný zvuk, který je dále vylepšen bezolovnatou pájkou pro vysoce kvalitní zvuk.


Ještě silnější napájecí zdroj

Přehrávač WM1ZM2, který se inspiroval naším stěžejním digitálním hudebním přehrávačem DMP-Z1, má ještě silnější napájecí zdroj než jeho předchůdce, a to jak v analogovém, tak v digitálním bloku.

Detailní záběr obvodové desky s velkým pevným vysokopolymerovým kondenzátorem
Velký pevný vysokopolymerový kondenzátor

Nově vyvinutý velký pevný vysokopolymerový kondenzátor, který vypomáhá baterii pro potřeby bloku zesilovače, nabízí velkou kapacitu a nízký odpor. Vzhledem k tomu, že dokáže okamžitě dodávat velké množství energie, zabrání náhlým poklesům napětí, a tím zajistí přesný výstup signálů. Přispívá tak k silnému a preciznímu zvuku basů a také k čistým vokálům.

FT CAP3 (vysokopolymerový kondenzátor)

Pro všechny blokovací kondenzátory v napájení audiobloku je použit kondenzátor FT CAP3, vyrobený na zakázku a vyladěný inženýry Sony. Čerpá z know-how získaného při vývoji domácích audiozařízení a pomáhá zlepšit zvukový projev a vytvořit plynulejší zvuk se širším zvukovým prostorem, větší transparentností a výraznějšími basy.

Obvodová deska opatřená vysokopolymerovým kondenzátorem FT CAP3
Frézovaný blok z OFC na tmavém pozadí
Frézovaný blok OFC

Frézovaný blok z OFC zakrývá digitální blok, čímž pomáhá posílit digitální uzemnění a současně zlepšit odstínění šumu od prvků digitálního bloku, jako jsou aplikační procesor a paměťová zařízení. Výsledkem je zřetelnější zvuk, který zdánlivě vystupuje z ticha.

Obvodová deska opatřená vysokopolymerovými kondenzátory
Vysokopolymerové kondenzátory

Přehrávač WM1ZM2 používá k posílení napájení bloku zesilovače pro nevyvážený výstup vysokopolymerové kondenzátory, které přispívají k lepší reprodukci nízkých frekvencí a prostorovějšímu zážitku z poslechu.

Obvodová deska opatřená fóliovými kondenzátory
Fóliové kondenzátory

Vysoce kvalitní fóliové kondenzátory zajišťují napětí s lineární odezvou napříč všemi frekvencemi. Výsledkem je menší zkreslení a šum.

Obvodová deska opatřená cívkami s vinutím
Cívky s vinutím

Cívky s vinutím v napájecím zdroji digitálního bloku, které nahrazují běžný vrstvený kondenzátor, přispívají k větší čistotě zvuku. 

Základním předpokladem výjimečného zvuku jsou výjimečné součástky

K dosažení dalšího vývoje v kvalitě zvuku jsme u přehrávače WM1ZM2 nejen upgradovali řadu součástek, ale také jsme je sestavili tím nejlepším způsobem.

KIMBER KABLE® 

Pro vedení od základny zesilovače k vyváženému konektoru pro sluchátka byl nově použit kabel KIMBER KABLE®, stejný jako u přehrávače hudby DMP-Z1. Kabel pomáhá oddělit vnější šum, přenášet vysoce kvalitní zvukové signály a dosahovat působivé a bezproblémové kvality zvuku.

Obvodová deska opatřená krystalovými oscilátory
Krystalové oscilátory

Dva kompaktní krystalové oscilátory s nízkým fázovým šumem zajišťují přesně stabilní takt při násobcích vzorkovacích frekvencí 44,1 kHz a 48 kHz. Krystalová elektroda obsahuje povlak z par zlata, který zlepšuje elektrické vlastnosti a přístrojové oddělení. Tím pomáhá odstranit závoj a snížit šum, a dosáhnout tak čisté a otevřené reprodukce zvuku.

Jemný zvukový rejstřík

Povrchově montovaný rezistor pro kvalitní zvuk se stará o efektivní přidělování výkonu jednotlivým prvkům obvodu a následně i o konzistentní kvalitu zvuku.

Rezistor pro kvalitní zvuk na bílém pozadí
Obvodová deska s přetavovací pájkou obsahující zlato
Nově vyvinutá přetavovací pájka obsahující zlato

Společnost Sony poprvé použila přetavovací pájku obsahující zlato, které se v rozsáhlé míře vyskytuje po celém povrchu obvodové desky, takže celkový efekt je skutečně významný, včetně lepší lokalizace zvuku a širšího zvukového prostoru.

Cívka pájky s obsahem zlata pro vysoce kvalitní zvuk
Vysoce kvalitní pájka obsahující zlato

Výjimečná vodivost zlata zajistí absolutně minimální ztrátu signálu. Špičková audio pájka bez olova s malým množstvím zlata spojuje obvod přehrávače WM1ZM2 s baterií, a zajišťuje tak zřetelnější zvuk a vokály.

Obrázek porovnávající normální a vyplněný průchozí otvor
Obvodová deska s vyplněným průchozím otvorem

Deska s plošnými spoji je z materiálu s nízkou dielektrickou konstantou, který zajišťuje přesný přenos signálu, a průchozí otvory jsou vyplněny mědí, která dále snižuje impedanci. Výsledkem jsou zřetelný, výrazný zvuk.
[A] Normální otvor [B] Vyplněný otvor

Snímek obvodové desky s červeně zvýrazněným audioblokem a modře zvýrazněným napájecím/digitálním blokem
Optimalizované uspořádání obvodových desek

Oddělením audiobloku (zvýrazněn červeně) a napájecího/digitálního bloku (modře) bylo uspořádání obvodové desky optimalizováno tak, aby kvalita zvuku nebyla ovlivňována digitálním rušením.

Pokročilé zpracování zvuku

Přehrávač WM1ZM2 je vybaven řadou technologií zpracování zvuku, které vám pomohou vytěžit z hudby maximum bez ohledu na její zdroj.

Vyvážené propojení

Přehrávač Walkman® je vybaven vyváženou zástrčkou pro vyvážený propojovací kabel o průměru 4,4 mm. Tento kabel odděluje signály levého a pravého kanálu zvuku a současně minimalizuje ztráty při přenosu signálu a předchází zhoršení kvality zvuku. 

Logo technologie MQA
MQA™ 

Přehrávač Walkman je vybaven technologií MQA, která umožňuje přehrávat zvukové soubory MQA.

Ikonický styl

Přehrávač WM1ZM2 je vybaven větším displejem a většími zvukovými komponentami a nabízí rovnováhu mezi funkčností a ikonickým stylem. 

Pohled zepředu na přehrávač WM1ZM2 Walkman s uživatelským rozhraním pro systém Android™
Technologie Wi-Fi umožňuje streamovat a stahovat více hudby

Díky podpoře systému Android™ a kompatibilitě s Wi-Fi nabízí přehrávač WM1ZM2 ještě lepší zážitek z hudby. Poslouchejte oblíbené aplikace přímo na přehrávači Walkman® nebo jej připojte k počítači a stahujte skladby či seznamy skladeb ze své sbírky.

Pohled zepředu na přehrávač WM1ZM2 Walkman s displejem zobrazujícím rozhraní pro přehrávání hudby
Velký displej s úhlopříčkou 5,0"

Velký 12,7cm (5,0") displej s dotykovou obrazovkou a plynulou a rychlou odezvou je větší než 10,2cm (4,0") displej předchůdce, a navíc podporuje rozlišení HD.

Ikona životnosti baterie
Dlouhá životnost baterie

Nechte se pohltit hudbou díky až 40 hodinám nepřetržitého přehrávání zvuku ve vysokém rozlišení 96 kHz ze souborů FLAC.

Pohled zepředu na přehrávač WM1ZM2 Walkman s domovskou obrazovkou
Domovská obrazovka přehrávače Walkman®

Pomocí domovské obrazovky přehrávače Walkman® si můžete přizpůsobit domovský displej svým potřebám.

Snímek spodní strany přehrávače WM1ZM2 Walkman zachycující port USB Type-C®
Port USB Type-C®

Port USB Type-C®, kompatibilní s rozhraním USB 3.2 první generace, nabízí rychlý přenos hudebních souborů a snadné připojení k celé řadě zařízení.

Ikona karty SD
Rozšiřitelné úložiště 

Díky integrované paměti 256 GB a slotu pro kartu SD vám přehrávač WM1ZM2 umožní vzít si s sebou na cesty i ty největší hudební sbírky.

Seznamte se s řadou Signature Series

Kompletní sortiment produktů řady Signature Series je určen pro ty, kteří se nespokojí s ničím menším, než s dokonalým a strhujícím zvukem. Je navržen tak, aby vám zajistil dokonalou kvalitu zvuku. Překračuje hranice běžných zvukových parametrů, aby každý tón lépe vyzněl.

Zažijte vyšší úroveň zvuku

Podívejte se, jak touha a kultura osobního audia našich konstruktérů inspirovala tvorbu řady Signature Series.

Tak pohlcující.
Tak skutečný.

Nechte se pohltit okolním zvukem. Zvukem, který je opravdový, jako kdybyste byli na koncertu nebo ve studiu. Díky funkci 360 Reality Audio je hudba skutečná jako nikdy. S přehrávačem WM1ZM2 si užijete technologii 360 Reality Audio.

Tři talíře znázorňují různorodé materiály
Myslíme na udržitelnost

Nejen, že jsou produkty navrženy tak, aby byly stylové, ale také chrání životní prostředí. Obalový materiál přehrávače WM1ZM2 nevyužívá plasty, a odráží tak závazek společnosti Sony snížit dopad svých produktů a postupů na životní prostředí.

Přístupnost

Věříme, že by technologie měla svět učinit interaktivnějším, kreativnějším, zábavnějším a inkluzivnějším. Při vývoji našich audiozařízení využíváme inkluzivního designu zaměřeného na člověka. Díky tomu můžeme poskytovat zážitky „Kando“ všem uživatelům bez ohledu na jejich věk, schopnosti nebo prostředí, ve kterém se nachází.

Snímek osoby, která poslouchá se zavřenýma očima, další osoby, jež se protahuje, a třetí osoby na invalidním vozíku malující obraz

Specifikace a funkce

Přehrávač WM1ZM2 Walkman®, který je součástí řady Signature Series, spojuje nekompromisní kvalitu zvuku s podporou připojení Wi-Fi pro stahování a streamování.
  • Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení

  • Podpora souborů ve formátu nativního DSD (Direct Stream Digital)

  • Digitální zesilovač S-Master HX pro čistou kvalitu zvuku

  • Kompatibilita s technologií Wi-Fi pro přímé stahování a streamování

  • Kapacita 256 GB a slot pro kartu SD

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů