DIGITÁLNÍ PŘEHRÁVAČ MÉDIÍ WM1AM2 WALKMAN®

Kompletní specifikace a funkce

NW-WM1AM2

MOC

35 735,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

Velikost a hmotnost

Rozměry (Š x V x H)
Přibl. 80,5 mm x 142,5 mm x 20,8 mm
Hmotnost
Přibl. 299 g

Wi-Fi

Frekvenční pásmo
2,4 / 5 GHz

Výkon

VÝDRŽ BATERIE –⁠ NEPŘETRŽITÉ PŘEHRÁVÁNÍ HUDBY (APLIKACE W.MUSIC)
MP3 (128 kb/s) / Stereofonní minikonektor: Přibl. 40 h, MP3 (128 kb/s) / Vyvážený standardní konektor: Přibl. 40 h, FLAC (96 kHz / 24 bitů) / Stereofonní minikonektor: Přibl. 40 h, FLAC (96 kHz / 24 bitů) / Vyvážený standardní konektor: Přibl. 40 h, FLAC (192 kHz / 24 bitů) / Stereofonní minikonektor: Přibl. 35 h, FLAC (192 kHz / 24 bitů) / Vyvážený standardní konektor: Přibl. 35 h, DSD (2,8224 MHz / 1 bit) / Stereofonní minikonektor: Přibl. 25 h, DSD (2,8224 MHz / 1 bit) / Vyvážený standardní konektor: Přibl. 15 h, DSD (5,6448 MHz / 1 bit) / Stereofonní minikonektor: Přibl. 18 h, DSD (5,6448 MHz / 1 bit) / Vyvážený standardní konektor: Přibl. 13 h
VÝDRŽ BATERIE –⁠ NEPŘETRŽITÉ PŘEHRÁVÁNÍ HUDBY (JINÁ HUDEBNÍ APLIKACE)
MP3 (128 kb/s) / Stereofonní minikonektor: Přibl. 18 h, MP3 (128 kb/s) / Vyvážený standardní konektor: Přibl. 18 h
VÝDRŽ BATERIE – BLUETOOTH (REŽIM VYSÍLAČE)
MP3 (128 kb/s) / SBC (preferováno): Přibl. 20 h, FLAC (96 KHz / 24 bitů) / LDAC (preferované připojení) (Automaticky): Přibl. 18 h
Doba nabíjení (plné dobití)
Přibl. 4,5 h
Vestavěná baterie
Vestavěná dobíjecí lithium-iontová baterie
Nabíjení a zdroj napájení
Napájení přes USB (z počítače pomocí USB)

Paměťová média

Velikost paměti
128 GB *Skutečná dostupná paměť 103 GB

Přehrávání a zobrazení

Režim přehrávání hudby
Náhodné přehrávání, Opakování vypnuto, Opakovat 1 skladbu, Opakovat vše, Celý rozsah, Vybraný rozsah
Zvukové efekty
Přímý zdroj (přímý), 10pásmový ekvalizér, DSEE Ultimate, DC fázový linearizátor, Dynamický normalizátor, Procesor pro přehrávání vinylových desek
Přehrávání zvuku
mp3: 32–320 kb/s (podporuje proměnnou přenosovou rychlost (VBR)) / 32, 44,1, 48 kHz, WMA: 32–192 kb/s (podporuje proměnnou přenosovou rychlost (VBR)) / 44,1 kHz, FLAC: 16, 24 bitů / 8–384 kHz, WAV: 16, 24, 32 bitů (Float/Integer) / 8–384 kHz, AAC: 16–320 kb/s / 8–48 kHz, HE-AAC: 32–144 kb/s / 8–48 kHz, Apple Lossless: 16, 24 bitů / 8–384 kHz, AIFF: 16, 24, 32 bitů / 8–384 kHz, DSD: 1 bit / 2,8 MHz, 5,6 MHz, 11,2 MHz, APE: 8, 16, 24 bitů / 8–192 kHz (Fast, Normal, High), MQA: Podporováno
Rozlišení displeje
12,7 cm (5 palců), HD (1 280 x 720 pixelů)
Typ displeje
Barevný displej TFT s bílým podsvícením LED
Přetažení
Ano
Metody vyhledávání hudby
Všechny skladby, Umělec, Rok vydání, Seznamy skladeb, Album, Žánr, Skladatel, Vysoké rozlišení, Nedávno přenesené, Složka, List spouštění

Výstup pro sluchátka (stereofonní konektor mini jack)

Frekvence
20 až 40 000 Hz
Maximální výstupní výkon (JEITA 16 Ω / mW)
0,4–1,1 mW (32 Ω)

Výstup pro sluchátka (vyvážený standardní konektor)

Frekvence
20 až 40 000 Hz
Maximální výstupní výkon (JEITA 16 Ω / mW)
0,4–1,1 mW (32 Ω)

Software

Operační systém
Android 11

Připojení

KONEKTORY
Sluchátka: Stereofonní minikonektor, Vyvážený standardní konektor, Externí paměť: Micro SD, Micro SDHC, Micro SDXC
Bezdrátové možnosti
Systém komunikace: Specifikace Bluetooth® verze 5.0 NFC: Ne, podporované profily Bluetooth: Ano, podporované kodeky (přenos): Ano, podporované kodeky (příjem): Ne

Dostupnost

TalkBack
Ano

Obsah balení

  • Kabel USB Type-C® (USB-A – USB-C)
  • Provozní pokyny
  • Referenční příručka
  • Kryt konektoru pro sluchátka (stereofonní minikonektor)
  • Kryt konektoru pro sluchátka (vyvážený standardní konektor)
Placeholder

Funkce

Rámeček přehrávače WM1AM2 Walkman z hliníkové slitiny

Hliníkový rám

Rámeček z hliníkové slitiny vytváří velice pevné pouzdro odolné vůči elektrickému šumu a jinému rušení a zajišťuje stabilní a vysoce kvalitní zvuk.

Detailní záběr obvodové desky zachycující technologii digitálního zesilovače S-Master™ HX

Věrná reprodukce zvuku

Technologie digitálního zesilovače S-Master™ HX, vyvinutá pro přehrávače Walkman®, je kompatibilní s formátem DSD a podporuje vyvážený výstupní výkon. Snižuje zkreslení a šum v rozsahu frekvencí, čímž zajišťuje bohatý a výrazný zvuk, který je dále vylepšen bezolovnatou pájkou pro vysoce kvalitní zvuk.

Ještě silnější napájecí zdroj

Přehrávač WM1AM2 se může pochlubit ještě silnějším napájecím zdrojem než jeho předchůdce, a to nejen v analogovém, ale také v digitálním bloku, přičemž jako inspirace posloužil náš stěžejní digitální hudební přehrávač DMP-Z1.

Detailní záběr obvodové desky s velkým pevným vysokopolymerovým kondenzátorem

Velký pevný vysokopolymerový kondenzátor

Nově vyvinutý vysokopolymerový kondenzátor, který vypomáhá baterii pro potřeby bloku zesilovače, nabízí velkou kapacitu a nízký odpor. Vzhledem k tomu, že dokáže okamžitě dodávat velké množství energie, zabrání náhlým poklesům napětí, a tím zajistí přesný výstup signálů. Tím přispívá ke zřetelnému, výraznému a přesnému zvuku basů, stejně jako k čistým vokálům.

Obvodová deska opatřená vysokopolymerovým kondenzátorem FT CAP3

FT CAP3 (vysokopolymerový kondenzátor)

Pro všechny blokovací kondenzátory v napájení audiobloku je použit kondenzátor FT CAP3, vyrobený na zakázku a vyladěný inženýry Sony. Čerpá z know-how získaného při vývoji domácích audiozařízení a pomáhá zlepšit zvukový projev a vytvořit plynulejší zvuk se širším zvukovým prostorem, větší transparentností a výraznějšími basy.

Frézovaný blok OFC

Frézovaný blok OFC

Frézovaný blok z OFC zakrývá digitální blok, čímž pomáhá posílit digitální uzemnění a současně zlepšit odstínění šumu od prvků digitálního bloku, jako jsou aplikační procesor a paměťová zařízení. Výsledkem je zřetelnější zvuk, který zdánlivě vystupuje z ticha.

Obvodová deska opatřená vysokopolymerovými kondenzátory

Vysokopolymerové kondenzátory

Přehrávač WM1AM2 používá k posílení napájení bloku zesilovače pro nevyvážený výstup vysokopolymerové kondenzátory, které přispívají k lepší reprodukci nízkých frekvencí a prostorovějšímu zážitku z poslechu.

Obvodová deska opatřená fóliovými kondenzátory

Fóliové kondenzátory

Vysoce kvalitní fóliové kondenzátory zajišťují napětí s lineární odezvou napříč všemi frekvencemi. Výsledkem je menší zkreslení a šum.

Obvodová deska opatřená cívkami s vinutím

Cívky s vinutím

Cívky s vinutím v napájecím zdroji digitálního bloku, které nahrazují běžný vrstvený kondenzátor, přispívají k větší čistotě zvuku. 

Kabel z bezkyslíkaté mědi (OFC) s nízkým odporem

Kabel z bezkyslíkaté mědi

Bezkyslíkatá měď (OFC) s malým odporem minimalizuje zkreslení a zajišťuje prvotřídní oddělení kanálů.

Obvodová deska opatřená krystalovými oscilátory

Krystalové oscilátory

Dva kompaktní krystalové oscilátory s nízkým fázovým šumem zajišťují přesně stabilní takt při násobcích vzorkovacích frekvencí 44,1 kHz a 48 kHz. Krystalová elektroda obsahuje povlak z par zlata, který zlepšuje elektrické vlastnosti a přístrojové oddělení. Tím pomáhá odstranit závoj a snížit šum, a dosáhnout tak čisté a otevřené reprodukce zvuku.

Rezistor pro kvalitní zvuk na bílém pozadí

Jemný zvukový rejstřík

Povrchově montovaný rezistor pro kvalitní zvuk se stará o efektivní přidělování výkonu jednotlivým prvkům obvodu a následně i o konzistentní kvalitu zvuku.

Obvodová deska s přetavovací pájkou obsahující zlato

Nově vyvinutá přetavovací pájka obsahující zlato

Společnost Sony poprvé použila přetavovací pájku obsahující zlato, které se v rozsáhlé míře vyskytuje po celém povrchu obvodové desky, takže celkový efekt je skutečně významný, včetně lepší lokalizace zvuku a širšího zvukového prostoru.

Cívka pájky s obsahem zlata pro vysoce kvalitní zvuk

Vysoce kvalitní pájka obsahující zlato

Výjimečná vodivost zlata zajistí absolutně minimální ztrátu signálu. Špičková audio pájka bez olova s malým množstvím zlata spojuje obvod přehrávače WM1AM2 s baterií, a zajišťuje tak zřetelnější zvuk a vokály.

Obrázek porovnávající normální a vyplněný průchozí otvor

Obvodová deska s vyplněným průchozím otvorem

Obvodová deska s tištěnými spoji je vyrobena z materiálu s nízkou dielektrickou konstantou, což zajišťuje přesný přenos signálu. Otvory pro průchodky jsou vyplněny mědí pro další snížení impedance. Výsledkem je široký zvukový prostor a jasný, výrazný zvuk. [A] Normální průchodka [B] Vyplněná průchodka

Optimalizované uspořádání obvodových desek

Oddělením audiobloku a napájecího/digitálního bloku bylo uspořádání obvodové desky optimalizováno tak, aby kvalita zvuku nebyla ovlivňována digitálním rušením.

Grafy znázorňující, jak technologie DSD Remastering Engine ovlivňuje zvuk s modulací PCM (Pulse Code Modulation)

Modul DSD Re-mastering

Zvuk s modulací PCM je převzorkován na jednobitový zvukový stream s frekvencí 11,2 MHz v kódování DSD. Jednobitový stream směřující do převodníku DAC se podobá analogovému signálu, čímž poskytuje ještě více možností, jak si vychutnat hudbu.

Logo technologie DSEE Ultimate

Procesor DSEE Ultimate

Technologie DSEE Ultimate™ využívá technologii Edge-AI ke zvyšování rozlišení komprimovaných digitálních hudebních souborů v reálném čase. Vyvíjející se algoritmus teď přináší více výhod pro zvuk v kvalitě disků CD (16 bitů, 44,1/48 kHz) z bezztrátového kodeku. Obnovuje akustické nuance a dynamický rozsah a poskytuje bohatší zážitek z poslechu.

Ikona procesoru pro přehrávání vinylových desek

Procesor pro přehrávání analogových vinylových desek

Dopřejte digitálním nahrávkám hřejivý zvuk a charakter vinylových desek. Vychutnejte si decentní reprodukci nízkofrekvenčních rezonancí, rezistenci ramene s přenoskou a charakteristické praskání, které vytváří autentický zážitek z poslechu.

Graf znázorňující účinky DC fázového linearizátoru

DC fázový linearizátor

Náš DC fázový linearizátor efektivně replikuje celou řadu sonických signatur. Zařízení s využitím digitálního zpracování signálu zjistí odpovídající fázové charakteristiky různých typů analogového zesilovače a následně nabídne ryzí zvuk, který se co nejvíce přibližuje analogovému. Můžete si vybrat ze šesti nastavení fázové charakteristiky.

Detailní záběr vyváženého připojení a 3,5mm audio konektoru na přehrávači WM1AM2 Walkman

Vyvážené propojení

Přehrávač Walkman® je vybaven vyváženou zástrčkou pro vyvážený propojovací kabel o průměru 4,4 mm. Tento kabel odděluje signály levého a pravého kanálu zvuku a současně minimalizuje ztráty při přenosu signálu a předchází zhoršení kvality zvuku. 

Logo zvuku s vysokým rozlišením

Každý tón zní tak, jak jej umělec zamýšlel

Díky zvuku s vysokým rozlišením můžete svou sbírku digitální hudby posunout na novou úroveň. Záznamem a reprodukcí zvuku v digitální podobě s vyšší frekvencí než disky CD (24 bitů / 96 kHz) vzniká zvuk s vysokým rozlišením, který vás lépe přiblíží původní studiové nahrávce.

Logo technologie DSD (Direct Stream Digital)

Nativní formát DSD 11,2 MHz / PCM 384 kHz

Špičková kvalita díky nativnímu formátu DSD 11,2 MHz s vyváženou podporou sluchátek a 32bitové kvality PCM 384 kHz.

Logo bezdrátového zvuku s vysokým rozlišením

Bezdrátový zvuk s vysokým rozlišením

Vychutnejte si bezdrátovou kvalitu zvuku ve vysokém rozlišení díky našemu špičkovému bezdrátovému kodeku LDAC. Oproti standardní technologii BLUETOOTH® nabízí až trojnásobný datový tok, takže si veškerou svou hudbu vychutnáte v dokonalé kvalitě.

Logo technologie MQA

MQA™

Přehrávač Walkman je vybaven technologií MQA, která umožňuje přehrávat zvukové soubory MQA.

Osoba poslouchající hudbu na přehrávači WM1AM2 Walkman pomocí kabelových sluchátek

Pro náročné posluchače hudby

Hliníkové tělo, dva konektory pro sluchátka a velká obrazovka s úhlopříčkou 5,0" dodávají přehrávači WM1AM2 špičkový vzhled a dojem, takže ať už se vydáte kamkoli, vaše hudba bude cestovat stylově.

Detail výrazné zadní části přehrávače WM1AM2 Walkman

Výrazná zadní část

Strojově vyřezávaný zadní hliníkový rámeček nabízí vysokou pevnost, a tím přispívá ke zřetelné a transparentní reprodukci zvuku. Na výrazné zadní části, která je znatelně tlustší než u předchozího modelu, je patrné začlenění větších audio dílů zvyšujících kvalitu zvuku.

Pohled zepředu na přehrávač WM1AM2 Walkman postavený před tmavým pozadím, s viditelným ovladačem hlasitosti v analogovém stylu

Analogový styl

Uživatelské rozhraní pro hlasitost přehrávače WM1AM2 připomíná klasické analogové provedení – příjemný detail, který ještě více umocní váš požitek z poslechu. 

Pohled zepředu na přehrávač WM1AM2 Walkman s uživatelským rozhraním pro systém Android™

Technologie Wi-Fi umožňuje streamovat a stahovat více hudby

Díky podpoře systému Android™ a kompatibilitě s Wi-Fi nabízí přehrávač WM1AM2 ještě lepší zážitek z hudby. Poslouchejte oblíbené aplikace přímo na přehrávači Walkman® nebo jej připojte k počítači a stahujte skladby či seznamy skladeb ze své sbírky.

Pohled zepředu na přehrávač WM1AM2 Walkman s displejem zobrazujícím rozhraní pro přehrávání hudby

Velký displej s úhlopříčkou 5,0"

Velký 12,7cm (5,0") displej s dotykovou obrazovkou a plynulou a rychlou odezvou je větší než 10,2cm (4,0") displej předchůdce, a navíc podporuje rozlišení HD.

Ikona životnosti baterie

Dlouhá životnost baterie

Nechte se pohltit hudbou díky až 40 hodinám nepřetržitého přehrávání zvuku ve vysokém rozlišení 96 kHz ze souborů FLAC.

Pohled zepředu na přehrávač WM1AM2 Walkman s domovskou obrazovkou

Domovská obrazovka přehrávače Walkman®

Pomocí domovské obrazovky přehrávače Walkman® si můžete přizpůsobit domovský displej svým potřebám.

Snímek spodní strany přehrávače WM1AM2 Walkman zachycující port USB Type-C®

Port USB Type-C®

Port USB Type-C®, kompatibilní s rozhraním USB 3.2 první generace, nabízí rychlý přenos hudebních souborů a snadné připojení k celé řadě zařízení.

Ikona karty SD

Rozšiřitelné úložiště 

Díky integrované paměti o velikosti 128 GB a slotu pro kartu SD vám přehrávač WM1AM2 umožní brát si s sebou na cesty své největší hudební sbírky.

Logo 360 Reality Audio

Tak pohlcující. Tak opravdová.

Nechte se pohltit zvukem, který je všude kolem vás. Zvukem, který je stejně tak opravdový, jako kdybyste byli na živém koncertu nebo se účastnili nahrávání interpreta ve studiu. Díky funkci 360 Reality Audio je hudba podmanivá a skutečná jako nikdy předtím. Přehrávač WM1AM2 vám umožní užít si technologii 360 Reality Audio.

Zjistěte více o 360 Reality Audio

Tři talíře znázorňují různorodé materiály

Myslíme na udržitelnost

Nejen, že jsou naše produkty navrženy tak, aby byly stylové, ale také chrání životní prostředí. Obalový materiál přehrávače WM1AM2 nevyužívá žádné plasty, a odráží tak závazek společnosti Sony snížit dopad svých produktů a postupů na životní prostředí.