HDR-CX900E

Vynikající snímač. Výborná kvalita.

Tato videokamera Handycam® nabízí záznamy Full HD. Klíčové funkce: snímač typu 1.0 s technologií „převráceného“ snímače, formát XAVC S 50 Mb/s, širokoúhlý objektiv ZEISS® a sdílení přes Wi-Fi®/NFC.

HD

Videokamera Handycam® CX900E se snímačem typu 1.0

HDR-CX900E
Obrázek modelu Videokamera Handycam® CX900E se snímačem typu 1.0

MOC

45 968,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Je dostupný nový software pro model HDR-CX900E.

Vylepšete svoji videokameru HDR-CX900 a užijte si ještě jednodušší snímání. S aktualizací získáte fotografie z obsahu videa pořízeného ve formátu XAVC S a zlepšení výkonu automatického ostření.

Klíče k vynikajícímu videu
objektiv zeiss®
Objektiv ZEISS® Vario-Sonnar® T*

Vychutnejte si 29mm širokoúhlý objektiv ZEISS®, který je ideální pro zachycení nádherných krajin a nabízí také až 12x optický zoom.

Obrázek snímače Exmor R®
Snímač CMOS Exmor R® typu 1,0

Model HDR-CX900E je vybaven velkým snímačem CMOS Exmor R®, jenž má oblast pro zachycení světla přibližně 4,9krát větší než snímač typu 1/2.88.

Obrázek procesoru Bionz X
Nový obrazový procesor BIONZ X

Nový obrazový procesor BIONZ X™ umožňuje zachytit živější, realistické snímky a zajistí vyšší rozlišení i záznam 100 sn./s.

Intuitivní ovládací prvky realizují vaši vizi
ruka držící videokameru Handycam®
Síla skvělých snímků zblízka

Objektiv ZEISS® + zoom s čistým obrazem od společnosti Sony

Objektiv ZEISS® Vario-Sonnar® T* s 12x optickým zoomem, vysokou světelností a clonou se sedmi lamelami umožňuje snímání profesionálních videí a fotografií s efektem bokeh. Model CX900E dále nabízí nový zoom s čistým obrazem od společnosti Sony.

Videokamera Handycam® se snímkem květinyVideokamera Handycam® se snímkem květinyVideokamera Handycam® se snímkem květinyVideokamera Handycam® se snímkem květinyVideokamera Handycam® se snímkem květinyVideokamera Handycam® se snímkem květinyVideokamera Handycam® se snímkem květinyVideokamera Handycam® se snímkem květinyVideokamera Handycam® se snímkem květinyVideokamera Handycam® se snímkem květinyVideokamera Handycam® se snímkem květinyVideokamera Handycam® se snímkem květinyVideokamera Handycam® se snímkem květinyVideokamera Handycam® se snímkem květinyVideokamera Handycam® se snímkem květinyVideokamera Handycam® se snímkem květinyVideokamera Handycam® se snímkem květinyVideokamera Handycam® se snímkem květinyVideokamera Handycam® se snímkem květinyVideokamera Handycam® se snímkem květinyVideokamera Handycam® se snímkem květinyVideokamera Handycam® se snímkem květinyVideokamera Handycam® se snímkem květinyVideokamera Handycam® se snímkem květiny
Přetáhnout
Jednoduché možnosti bezdrátového připojení a další

Připojte se bezdrátově pomocí telefonu, tabletu či televizoru. Vestavěné funkce Wi-Fi® a NFC vám umožní bezdrátový přenos videí a snímků z videokamery Handycam® do chytrého telefonu nebo tabletu jedním dotykem. Začněte stažením bezplatné aplikace Imaging Edge Mobile pro daný systém iOS či zařízení Android.

Dvojí formát, dvojí flexibilita

Záznam mp4 + AVCHD s duálním záznamem videa.

Model CX-900E nahrává v kvalitě na web a zároveň v profesionální kvalitě. Některé soubory tak můžete ihned sdílet přes NFC/Wi-Fi® a soubory s vysokým rozlišením můžete uložit na později. Snímání ve Full HD je dostupné u formátu AVCHD či XAVC S.

ovládací prvky videokamery
černobílé logo
AVCHD pro HD video, podpora nelineárních úprav.

Osvědčená spolehlivá kvalita

černobílé logo
Zažijte výhodu XAVC S

XAVC S je nový, velmi efektivní video kodek nabízející výjimečnou kvalitu pro zachycení jemných detailů i u pohyblivých objektů.

Rychlé snímky, vysoká kvalita

Kvalitní kodek pro kvalitní snímání

Nadšenci hledající kreativnější vyjádření mohou s modelem CX900E pořídit video v rozlišení Full HD rychlostí 50 Mb/s pomocí nového kodeku XAVC S vycházejícího z profesionálního formátu XAVC. Takto mohou filmaři odhalit detail každé scény i při rychlém pohybu kamery. S možností snímání 100 sn./s navíc zachytí jednotlivé okamžiky akce a mají k dispozici nádherné zpomalené přehrávání.

Specifikace a funkce

  • CMOS Exmor R® typu 1.0

  • Obrazový procesor BIONZ X

  • Objektiv ZEISS® Vario-Sonnar® T*

  • Všestranné manuální nastavení

  • Připojení pomocí NFC a Wi-Fi®

Typ snímače
Snímač CMOS Exmor R® typu 1.0 (13,2 x 8,8 mm) se zpětným osvětlením
Efektivní pixely (video)
Přibl. 14,2 MP (16:9)
Typ objektivu
Objektiv ZEISS® Vario-Sonnar® T*
Optický zoom
12x
Zoom s čistým obrazem
24x
Typ obrazovky
8,8cm (typ 3.5) širokoúhlý (16:9) displej LCD™ Xtra Fine (921 000)

Obsah balení

Dobíjecí baterie (NP-FV50), Napájecí adaptér, Napájecí kabel, Uživatelská příručka, Kabel HDMI® (s mikrokonektorem), Kabel USB, Dálkový ovladač (RMT-835 s baterií (CR2025)), Clona objektivu, Krytka objektivu

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů