4K

AX33 – videokamera Handycam® 4K se snímačem CMOS Exmor R™

FDR-AX33
Obrázek modelu AX33 – videokamera Handycam® 4K se snímačem CMOS Exmor R™

MOC

16 990,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu AX33 – videokamera Handycam® 4K se snímačem CMOS Exmor R™
Snímky modelu AX33 – videokamera Handycam® 4K se snímačem CMOS Exmor R™
Snímky modelu AX33 – videokamera Handycam® 4K se snímačem CMOS Exmor R™
Snímky modelu AX33 – videokamera Handycam® 4K se snímačem CMOS Exmor R™

Funkce

Kvalita obrazu 4K

Pořizujte záznam v kvalitě 4K obsahující až čtyřikrát více detailů než záznam v rozlišení Full HD (3840 x 2160 pixelů vs. 1920 x 1080) a zachycujte více z neuvěřitelných vlastností, které snímky dokonale oživí.

Mimořádně lehké, mimořádně kompaktní tělo

Model FDR-AX33 je o více než 30 % menší a o více než 20 % lehčí než jeho předchůdce, model FDR-AX100, což z něj činí nejmobilnější 4K videokameru na trhu.

Vyvážený optický stabilizátor obrazu SteadyShot™

Naše pokročilá stabilizace obrazu umožňuje dosáhnout záznamu bez rozmazání, i když se vám při jeho pořizování třese ruka nebo to skáče.

Pokročilé funkce natáčení

Díky ergonomickým manuálním ovládacím prvkům si vychutnejte možnost úplného přizpůsobení. Pomocí intuitivního víceúčelového manuálního kroužku nastavujte zoom, zaostření, expozici, clonu, expoziční čas, funkci AE Shift nebo režim posunu vyvážení bílé po použití manuálního tlačítka pro volbu režimu. Elektronický hledáček nabízí přesný náhled snímku.

Přehrávání ve Full HD s převzorkováním rozlišení

Dopřejte si lepší zážitek ze sledování i bez televizoru 4K. Model FDR-AX33 pomocí převzorkování rozlišení automaticky převádí záznam ve 4K na výjimečně detailní rozlišení Full HD.

Funkce zkráceného přehrávání Trimming Playback

Můžete zvolit specifickou část obrazu a přehrávat díky vysokému rozlišení 4K ji přehrávat v kvalitě Full HD. Páčkou zoomu nebo pomocí ikony nabídky na obrazovce můžete také změnit velikost oříznutí.

Ovládání více videokamer

Více záběrů znamená více příležitostí k úpravám. Vytvářejte snadno záznam z celé řady úhlů z kamer připevněných přímo k modelu FDR-AX33 nebo připojených bezdrátově. Díky ovládání více videokamer je snadné synchronizovat nastavení záznamu na všech zařízeních.

Živé streamování přes službu Ustream (v tuto chvíli IBM Cloud Video)

Některé věci je nejlepší vidět v reálném čase – od různých výkonů po sportovní akce. Sdílejte záběry tak, jak se dějí, s vysoce kvalitním obrazem a zvukem.

Zvýraznění Movie Maker

Všestranná funkce pro přehlednou úpravu videozáznamů Highlight Movie Maker nabízí několik funkcí, které vám ušetří čas. Přidávejte ke klíčovým momentům během nahrávání body zvýraznění a nechte videokameru automaticky synchronizovat přechody do zvoleného soundtracku.

Snímač CMOS Exmor®

Tento špičkový snímač zlepšuje kvalitu obrazu, redukuje šum ve tmavém prostředí a umožňuje jemné rozostření pozadí.

Obrazový procesor BIONZ X™

Pokročilý obrazový procesor BIONZ X™ vám pomůže dosáhnout přirozenější živosti a realističnosti kvality obrazu i možností rychlejšího zpracování.

Širokoúhlý objektiv ZEISS® Vario-Sonnar® T*

Tento 29,8mm širokoúhlý objektiv ZEISS®, který nabízí 10x optický zoom, je ideální nejen pro zachycení majestátní krajiny a celé řady dalších scén – je dokonale vyladěný speciálně pro rozlišení 4K.

Výjimečná kvalita obrazu

Na základě využití formátu XAVC S, který byl vytvořen z formátu XAVC pro profesionální využití, lze nahrávat v neuvěřitelné kvalitě rozlišení 4K Ultra HD a s vysokou přenosovou rychlostí. Data XAVC S jsou navíc komprimována, aby s nimi mohli běžní spotřebitelé lépe manipulovat.

Zachycení fotografií 20,6 MP

Někdy video nepotřebujete – nebo nechcete. V takovém případě si můžete na videokameře nastavit režim fotografování a pořídit úchvatné vysoce kvalitní snímky, jako byste měli k dispozici fotoaparát.

Vynikající noční záznam

Tato funkce využívá infračervené světlo umožňující fotografovat i v naprosté tmě. Pomocí funkce NIGHTSHOT mohou rodiče jednoduše zachytit roztomilý výraz spících dětí.

Funkce Motion Shot Video

Tato praktická funkce umožňuje přehrávání dramatické sekvence vrstvených snímků a sledování každé jednotlivé sekundy během akce. Jedná se o účinný nástroj pro analýzu pohybu při sportu na obrazovce. Během přehrávání můžete upravovat interval mezi snímky nebo zachycovat fotografie, které lze sdílet s přáteli.

Dvojitý záznam videa

Nahrávejte dva filmy zároveň – jeden v maximální kvalitě formátu XAVC S nebo AVCHD a druhý ve formátu mp4. Získáte tak jeden malý soubor připravený pro okamžité sdílení a navíc soubor v profesionální kvalitě pro další úpravy.

Funkce Face Detection a Smile Shutter

Pomocí funkce rozpoznání obličeje Face Detection můžete optimalizovat zaostření, expozici a barvy u osob, které nejsou na snímku nejdůležitější. Obličeji určitého objektu můžete dát prioritu tak, že se jej dotknete na displeji LCD. A s funkcí Smile Shutter dokáže model FDR-AX33 také automaticky zachytit fotografie krásných (ale pomíjivých) úsměvů, i během pořizování videozáznamu.

AF s funkcí uzamknutí

Vždy vylepší sledování pohybujících se objektů na základě využití optimálního bodu automatického ostření a nastavení velikosti cílového záběru tak, aby odpovídala vlastnostem objektu. Díky pokrokům v oblasti fázového automatického ostření je nyní přesnější než kdykoli předtím – využívejte tedy uzamknutí a přesně fotografujte rychle se pohybující objekty.

5.1kanálový mikrofon

Zaznamenávejte jasný zvuk, který přesně zachytí atmosféru scény, a užívejte si přehrávání prostorového zvuku na svém systému domácího kina. Indikátory úrovně na panelu LCD zajišťují vizuální monitorování úrovně jednotlivých kanálů.

Automatická redukce šumu větru

Díky využití pokročilého algoritmu zvukové analýzy eliminuje tato funkce šum větru – ten je největším viníkem nízké kvality zvuku venkovních nahrávek.

Ztlumení vlastního hlasu

Snižte intenzitu zvuků za kamerou, ať už na natáčený objekt mluvíte nebo jej povzbuzujete.

Funkce Golfový úder

Analyzujte svůj odpal, aniž byste potřebovali speciální vybavení. Funkce Golfový úder vám umožní zachytit video a fotografie každého kroku při odpalu.

Displej LCD Xtra Fine s technologií WhiteMagic™

Displej LCD Xtra Fine s vysokou přesností je vybaven technologií WhiteMagic a kromě pixelů RGB využívá také bílé pixely, čímž se zvyšuje jas displeje a uživatelé vidí všechny drobné detaily a tóny na displeji ve všech typech prostředí, i venku za jasného slunečného svitu.

Vestavěný kabel USB

Vestavěný kabel USB uschovaný v řemínku na ruku je velmi praktický pro mimořádně rychlé nabíjení a připojení k počítači. Není tedy třeba balit navíc kabel USB nebo napájecí adaptér AC, které zbytečně překážejí. Pro nabíjení bez počítače lze využít kompaktní adaptér AC-USB (volitelný).

Je dostupný nový software.

Vylepšete svůj fotoaparát a užijte si ještě pohodlnější fotografování.

Soubory ke stažení najdete na webu Sony

Specifikace

Nechte vzpomínky výrazněji ožít s videokamerou 4K. Záznamy v kvalitě 4K Ultra HD pro 4x více detailů než v rozlišení Full HD. Minimalizace efektu třesoucí se ruky díky vyváženému optickému stabilizátoru obrazu SteadyShot™. Dosáhněte úchvatných výsledků z jakékoli perspektivy s 29,8mm objektivem ZEISS® Vario-Sonnar® T*. Nabízí intuitivní ovládání klíčových parametrů záznamu pomocí manuálního kroužku. Vše je obsaženo v kompaktním těle.
  • Záznam 4K Ultra HD (3840 x 2160)

  • Vyvážený optický stabilizátor obrazu SteadyShot™

  • 29,8mm objektiv ZEISS® Vario-Sonnar® T*

  • 10x optický zoom s 15x zoomem s čistým obrazem (4K)

  • Všestranné manuální nastavení

Typ snímače
Snímač CMOS Exmor R® typu 1/2,3 (7,76 mm) se zpětným osvětlením
Efektivní pixely (video)
přibl. 8,29 megapixelu (16:9)
Typ objektivu
Objektiv ZEISS® Vario-Sonnar® T*
Optický zoom
10x
Zoom s čistým obrazem
4K: 15x HD: 20x
Typ obrazovky
7,5cm (typ 3.0) širokoúhlý (16:9) displej LCD™ Xtra Fine (921 600 bodů)

Obsah balení

Dobíjecí baterie (NP-FV70), Napájecí adaptér, Napájecí kabel, Uživatelská příručka, Kabel HDMI (micro), Kabel USB

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů