Přejít k obsahu

FDR-AX33

Výkon 4K do dlaně.

Ať se děťátko plazí po podlaze nebo si herec vykračuje po jevišti, život je plný působivých momentů. Zachyťte je v mimořádně detailním rozlišení 4K kompaktní videokamery FDR-AX33.

HANDYCAM®

AX33 – videokamera Handycam® 4K se snímačem CMOS Exmor R™

FDR-AX33

Obrázek modelu AX33 – videokamera Handycam® 4K se snímačem CMOS Exmor R™

MOC

23 392,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

Je dostupný nový software.

Vylepšete svůj fotoaparát a užijte si ještě pohodlnější fotografování.

Profesionální výkon ve vaší dlani

Prožijte vzpomínky znovu v rozlišení 4K s přibližně 4x více detaily oproti Full HD. Model FDR-AX33 nabízí optický stabilizátor obrazu SteadyShot™ a objektiv ZEISS® pro nejvyšší obrazovou kvalitu. 

Záznam ve formátu 4K/HD XAVC S

Pro záznam ve 4K rychlostí 100 Mb/s je nutná paměťová karta SDXC / SDHC (UHS-I U3 nebo vyšší), pro záznam ve 4K rychlostí 60 Mb/s nebo v rozlišení HD rychlostí 50 Mb/s je nutná paměťová karta SDXC / SDHC (třídy 10 nebo vyšší). V případě použití paměťové karty SDHC může být nutná aktualizace firmwaru fotoaparátu.

Mimořádně kompaktní díky funkcím ručního ovládání

Model FDR-AX33 je o více než 30 % kompaktnější a lépe přenosný než drobný model FDR-AX100, který mu předcházel. Přesto je jeho rozsáhlé ruční ovládání snadné a intuitivní, a vy si tak můžete sami upravit nastavení podle podmínek při snímání.

Vaše nejlepší snímky bez rozmazání jsou tady

Náš pokročilý vyvážený optický stabilizátor obrazu SteadyShot™ kontroluje optickou cestu z objektivu do snímače jako v jedné plynulé jednotce a zajišťuje tak neuvěřitelně stabilní záznam.

Logo vyváženého optického stabilizátoru obrazu SteadyShot

Vyvážený optický stabilizátor obrazu SteadyShot

Dosáhněte mimořádné stability záznamu od širokoúhlého objektivu po teleobjektiv. Naše nejnovější stabilizace obrazu je 13x účinnější než u modelu s optickým stabilizátorem obrazu SteadyShot ve standardním režimu. 

Vynikající snímky 

Aby bylo možné snímky z videokamery pozvednout do výšin profesionální kvality, pokračuje společnost Sony v revolučním vylepšování rozlišení pomocí nejmodernějších technologií optimalizovaných tak, aby se nejnovější formáty záznamu využily na maximum.

Ohromte je bohatým rozlišením 4K

Rozlišení 4K nabízí čtyřnásobek detailů oproti Full HD (3840 x 2160 oproti 1920 x 1080), díky čemuž přináší neuvěřitelně detailní a věrný obraz.

Full HD
4K (3840 x 2160)

Snímejte déle, snímejte lépe

Ne všechny snímky se zaznamenají stejně. Prostřednictvím inteligentní digitální komprese umožňuje formát XAVC S záznam v rozšíření 4K s vysokou přenosovou rychlostí až do 100 Mb/s.

Ikona snímače CMOS Exmor R®

Velký snímač CMOS Exmor R®

Snímač absorbuje dostatek světla na to, aby zachytil skutečnou atmosféru v interiéru a při nedostatečném osvětlení.

Ikona BIONZ X™

Obrazový procesor BIONZ X™

Procesor BIONZ X™ dosahuje realističtějších snímků a nabízí nové funkce s výhodou rychlejšího zpracování.

Ikona objektivu ZEISS® Vario-Sonnar® T*

29,8mm objektiv ZEISS® Vario-Sonnar® T*

Vyladění pro rozlišení 4K a ideální pro zachycení majestátních krajin. Nabízí rovněž 10x optický zoom.

Zábava při natáčení i po něm

Videokamera FDR-AX33 byla navržena pro snadný záznam i rychlé úpravy a zajistí, aby se vaše vzpomínky zachovaly právě tak, jak je vidíte vy.

Tvořivější videa jednodušším způsobem

Ovládání více videokamer vám umožní zaznamenat scénu z více úhlů najednou, ve stylu televizního pořadu. Později můžete scény upravit pomocí aplikace PlayMemories Home s takovými pokročilými funkcemi, jako je obraz v obraze.

  • Ovládání více videokamer
  • Software PlayMemories™ Home
Dálkový ovladač One-touch

Dálkový ovladač One-touch

Díky funkcím Wi-Fi® a NFC lze videokameru FDR-AX33 ovládat na dálku a přenášet obsah mezi videokamerou a smartphonem nebo tabletem prostřednictvím aplikace PlayMemories Mobile pro mobilní zařízení.

Široká nabídka příslušenství pro každou příležitost

Profesionální příslušenství otevírá nové možnosti.

Umocněte svou radost ze snímání a dodejte svým záběrům profesionální punc pomocí příslušenství určeného speciálně pro tento model.

Specifikace a funkce
Nechte vzpomínky výrazněji ožít s videokamerou 4K. Záznamy v kvalitě 4K Ultra HD pro 4x více detailů než v rozlišení Full HD. Minimalizace efektu třesoucí se ruky díky vyváženému optickému stabilizátoru obrazu SteadyShot™. Dosáhněte úchvatných výsledků z jakékoli perspektivy s 29,8mm objektivem ZEISS® Vario-Sonnar® T*. Nabízí intuitivní ovládání klíčových parametrů záznamu pomocí manuálního kroužku. Vše je obsaženo v kompaktním těle.
  • Záznam 4K Ultra HD (3840 x 2160)

  • Vyvážený optický stabilizátor obrazu SteadyShot™

  • Fonticon_Zeiss_logo

    29,8mm objektiv ZEISS® Vario-Sonnar® T*

  • 10x optický zoom s 15x zoomem s čistým obrazem (4K)

  • Všestranné manuální nastavení

Typ objektivu
ZEISS® Vario Sonnar® T*
Typ snímače
Snímač CMOS „Exmor R®“ typu 1/2,3 (7,76 mm) s technologií „převráceného“ snímače
Typ obrazovky
7,5 cm (typ 3,0) širokoúhlý (16:9) displej LCD™ Xtra Fine (921 600 bodů)
Vstupní a výstupní konektory
Konektor HDMI, Konektor pro sluchátka, Patice pro příslušenství, Stereofonní minikonektor, Vstup DC, Víceúčelový konektor / konektor Micro USB, Výstup 4K, Výstup STD

Obsah balení

Dobíjecí baterie (NP-FV70), Napájecí adaptér, Napájecí kabel, Uživatelská příručka, Kabel HDMI (micro), Kabel USB

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů