HD

Videokamera Action Cam Mini AZ1VR s technologií Wi-Fi®

HDR-AZ1 BODY / KIT
Obrázek modelu Videokamera Action Cam Mini AZ1VR s technologií Wi-Fi®

Ceny od:

MOC

7 019,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

Tělo + sada s dálkovým ovladačem Live-View

HDR-AZ1VR

MOC

9 809,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

Tělo + vodotěsné pouzdro

HDR-AZ1

MOC

7 019,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

Tělo + sada pro upevnění na kolo

HDR-AZ1VB

MOC

11 219,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

Tělo + nositelná sada

HDR-AZ1VW

MOC

11 219,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Videokamera Action Cam Mini AZ1VR s technologií Wi-Fi®
Snímky modelu Videokamera Action Cam Mini AZ1VR s technologií Wi-Fi®
Snímky modelu Videokamera Action Cam Mini AZ1VR s technologií Wi-Fi®
Snímky modelu Videokamera Action Cam Mini AZ1VR s technologií Wi-Fi®
Snímky modelu Videokamera Action Cam Mini AZ1VR s technologií Wi-Fi®
Snímky modelu Videokamera Action Cam Mini AZ1VR s technologií Wi-Fi®
Snímky modelu Videokamera Action Cam Mini AZ1VR s technologií Wi-Fi®
Snímky modelu Videokamera Action Cam Mini AZ1VR s technologií Wi-Fi®
Snímky modelu Videokamera Action Cam Mini AZ1VR s technologií Wi-Fi®
Snímky modelu Videokamera Action Cam Mini AZ1VR s technologií Wi-Fi®

Funkce

Menší a lehčí design zajistí dokonalou přenosnost

Videokamera Action Cam Mini vás nezatíží. Tenký design odolný proti stříkající vodě má velikost asi dvou třetin předchozích modelů videokamer Action Cam, což při filmování snižuje nápor větru. I natáčení je snadné: videokameru Action Cam Mini můžete ovládat pomocí jednoduchých tlačítek na boční straně krytu – i v rukavicích.

Dálkový ovladač Live-View pro snadné a kreativní ovládání

Když jste uprostřed akce, zachyťte přesně ten snímek, který chcete. Stačí si na zápěstí připnout dálkový ovladač Live-View, který je součástí dodávky, připojit se pomocí Wi-Fi® a vzdáleně spouštět a zastavovat záznam a řídit nastavení režimu videokamery – videokamer Action Cam můžete ovládat až pět najednou. Starosti vám nemusí dělat ani trocha vody: dálkový ovladač Live-View funguje až do hloubky 3 metrů a používá i GPS, takže sleduje, kde jste.

Funkce SteadyShot si poradí s nárazy a rozmazáním

Ať je to mimořádně kamenitý terén nebo extrémně divoká jízda na surfu, chcete natočit ostré a jasné video, na které se každý s chutí podívá. Funkce SteadyShot normalizuje chvění záběru na snímači – to znamená, že rozmazání pohybem a úrovně šumu se sníží, a to i při zhoršených světelných podmínkách.

Formát XAVC-S pro záznam s vysokou přenosovou rychlostí

Formát XAVC S s vysokou přenosovou rychlostí je k dispozici zapáleným videokameramanům. Vychutnejte si záznam v rozlišení Full HD při rychlosti 50 Mb/s pro vysoce kvalitní obraz a minimum šumu. Součástí je také metoda komprese dat Long GOP (skupiny snímků), která umožňuje efektivní záznam videa.

Snímač CMOS Exmor R® se zvýšenou citlivostí

Jedete za šera závratnou rychlostí z kopce na kole? Vychutnáváte si večerní sjezd peřejí? I tak bude záznam vypadat skvěle, neboť snímač CMOS Exmor R® je citlivý i za nedostatečného osvětlení, nabízí vylepšenou zřetelnost obrazu a výrazné omezení zrnitosti.

Procesor BIONZ™ X pro skvělé detaily a struktury

Obrazový procesor společnosti Sony věrně reprodukuje struktury a detaily v reálném čase tak, jak je oko skutečně vidí, a k tomu nabízí mimořádně vysokou rychlost zpracování. Společně s přední technologií LSI (Large Scale Integration), která zrychluje zpracování, nabízí procesor BIONZ™ X přirozenější detaily, realističtější obraz, bohatší barevnou škálu a nižší úroveň šumu při snímání fotografií i videozáznamů.

Ostrý, velmi široký 170° objektiv ZEISS® Vario-Tessar®

Zachyťte úchvatné širokoúhlé záběry díky 170˚ objektivu ZEISS® Vario-Tessar®. Nebo přepněte na běžnější 120˚ zobrazení se zapnutou funkcí SteadyShot a vychutnejte si větší stabilitu záběru – i u rychlých akcí. V obou případech pořídíte nádherné záběry zasněžených svahů, horských stezek, vířících peřejí nebo děravých asfaltových cestiček.

Vestavěný stereofonní mikrofon zachycuje kvalitní zvuk

S dokonalým zvukem může být skvělý videozáznam ještě lepší. Vestavěný stereofonní mikrofon videokamery Action Cam Mini vám umožní zachycovat všechny přirozené zvuky, které provází vaše dobrodružství – od pohybu vln při surfování až po vítr, který vám vane kolem uší, když se řítíte z kopce dolů. I při všem, co je mezi tím. Realistický zvuk můžete zaznamenávat dokonce i přes vodotěsné pouzdro, které je součástí dodávky.

120 sn./s při vysokém rozlišení pro mimořádně pomalé video

Rozšiřte své možnosti vyjádření. Při natáčení videa v režimu oříznutí APS-C (ekvivalent formátu Super 35mm) podporuje tento fotoaparát snímání při vysoké obnovovací frekvenci 120 sn./s při vysokém rozlišení (1280 x 720 pixelů). Filmy natočené při této frekvenci lze přehrávat v režimu 30p – což je skutečná filmová frekvence snímků – a vytvářet tak ohromující efekty čtyřnásobného zpomalení, které do posledního detailu zachytí každý pohyb.

Design odolný proti stříkající vodě odpuzuje vodu

Při výletu do hor můžete nechat vodotěsné pouzdro doma – design odolný proti stříkající vodě si s živly poradí, má totiž hodnocení třídy IPX4. Tuto videokameru Action Cam lze také připevnit přímo na stativ: pouzdro nepotřebujete.

S vodotěsným pouzdrem se můžete rovnou potápět

Chraňte videokameru Action Cam při vodních radovánkách jako je surfování pomocí dodávaného vodotěsného obalu, který je účinný do 5 m (nevhodné pro ostření pod vodou)

Aplikace PlayMemories™ Home s profesionálními funkcemi pro snadné úpravy

S aplikací PlayMemories™ Home můžete vylepšit vzhled svých videí. Vytvářejte a upravujte videa rychle a jednoduše díky celé řadě funkcí, jako je překrytí dat GPS a mimořádně pomalé video. Videa můžete také otočit o 90° ve směru nebo proti směru hodinových ručiček pomocí funkce otáčení videa nebo můžete pomocí funkce Multi View zkombinovat až čtyři videozáznamy zachycené současně různými fotoaparáty a vytvořit kompozitní video pro dělené zobrazení.

Funkce překrytí dat GPS sleduje vaše dobrodružství

Sledujte svoji polohu a analyzujte výkon s větší přesností. Funkce překrytí dat GPS vypočítá, jak rychle se pohybujete, a vytvoří také další videosoubor, který zobrazuje vaši trasu, rychlost a další údaje – takže budete znát důležité detaily svého posledního dobrodružství.

Obrácené snímání

Potřebujete upevnit videokameru Action Cam Mini vzhůru nohama? Žádný problém. Videokamera Action Cam Mini má speciální nastavení určené pro upevnění vzhůru nohama a automaticky obraz správně otočí. To znamená, že ji budete moci upevnit kamkoli v jakémkoli úhlu a stále pořizovat stejně skvělý, dobře orientovaný záznam.

S funkcí Motion Shot LE uvidíte každý trik i přechod

Předveďte s touto skvělou kreativní funkcí své největší skoky a nejlepší triky. S funkcí Motion Shot LE se pohyb zachyceného objektu zobrazí v sekvenci vrstvených snímků na jednom pozadí, takže uvidíte každý přechod zcela jasně a do naprostých detailů.

Prozkoumejte naši řadu volitelného příslušenství

Vylepšete natáčení pomocí řady volitelného příslušenství, které podpoří vaši kreativitu. Připevněte si videokameru Action Cam k řídítkům nebo k hlavě; videokameru můžete dokonce připevnit k psím popruhům.

Bezdrátová svoboda díky Wi-Fi®

Přenášejte filmy i jiný obsah z fotoaparátu do chytrého telefonu či tabletu se systémem Android nebo iOS jednoduchým připojením pomocí Wi-Fi®. Poté videa rychle nahrajete na své oblíbené sociální sítě, aby se přátelé a rodina mohli podívat, co je nového.

Snímání více snímků

Pomocí snímání série snímků zachytíte rychlou akci. Jednoduše aktivujte toto speciální nastavení a budete moci pořídit maximálně 10 vysoce kvalitních snímků v intervalech 1, 2 nebo 5 sekund. Díky tomu budete moci zachytit každou fázi triku nebo přechodu: proto je tato funkce skvělá pro ty, kdo rádi zpětně analyzují svůj styl.

Díky světlu záznamu víte, že nahráváte

Součástí této videokamery Action Cam je druhé světlo záznamu na horní straně kamery, které doplňuje světlo na jednotce. Nyní můžete status nahrávání jednoduše zkontrolovat z různých úhlů.

Snímání fotografií v intervalech vám umožní vytvářet kreativní videa

Zachycujte jemné pohyby detailně a přesně. Při záznamu intervalu se snímek vyfotografuje každých 5, 10, 30 nebo 60 sekund, takže je poté můžete spojit do časosběrného záznamu. To se hodí především při souvislém záznamu v delším časovém úseku.

Natáčejte po svém se dvěma formáty paměti

Ukládejte vzpomínky tak, jak chcete. Zaznamenávejte podle svého výběru na paměťovou kartu Memory Stick Micro™ (Mark 2) nebo Micro SD/SDHC (třída 4 nebo vyšší). Ti, kdo chtějí pořídit záznam ve vysoké přenosové rychlosti ve formátu XAVC S, mohou nahrávat přímo na kartu SDXC. S takovou flexibilitou budete vždy moci pořizovat záznam tím nejideálnějším způsobem.

Režim snímků pro úchvatné fotografie

Zachyťte akci formou zřetelných, detailních fotografií. Režim snímků zaznamenává vysoce kvalitní 11,9megapixelové fotografie a 170˚ širokoúhlý objektiv zachycuje veškeré dění tak, jak je vidíte vy.

Díky dobíjení přes rozhraní USB /zdroj USB bude mít zařízení vždy dost energie

Buďte vždy připraveni na dobrodružnou cestu – stačí nabít videokameru Action Cam přes port notebooku nebo počítače a můžete vyrazit. Díky praktickému volitelnému adaptéru AC-UD10 AC můžete videokameru Action Cam používat a pořizovat s ní záznam i během nabíjení.

Specifikace

S menší a lehčí videokamerou Action Cam s tělem odolným proti stříkající vodě bude natáčení zábavnější. Videokamera Action Cam Mini odpovídá velikostí dvěma třetinám předchozích modelů, stále však díky snímači CMOS Exmor R®, procesoru BIONZ X™ a formátu záznamu XAVC S zachycuje vysoce kvalitní snímky i zvuk. Řádně se tedy vyzbrojte a připravte se na lepší filmařská dobrodružství.
  • Snímač CMOS Exmor R® s 11,9 efektivního megapixelu

  • 170° širokoúhlý objektiv ZEISS® Tessar®

  • Záznam ve formátu XAVC-S s vysokou rychlostí

  • Design odolný proti stříkající vodě můžete vzít s sebou kamkoli

  • Stabilizace obrazu SteadyShot redukuje rozmazání obrazu

Typ objektivu
Objektiv ZEISS® Tessar®
Typ snímače
Snímač CMOS Exmor R® typu 1/2,3 s technologií „převráceného“ snímače
Vodotěsná
Až 5 m s dodávaným pouzdrem SPK-AZ1
Odolnost proti prachu
S dodávaným pouzdrem SPK-AZ1
Odolnost proti nárazům
S dodávaným pouzdrem SPK-AZ1
Vstupní a výstupní konektory
Slot pro paměťovou kartu, Víceúčelový konektor / konektor Micro USB

Obsah balení

Vodotěsné pouzdro (SPK-AZ1), Lepicí držák (VCT-AM1), Dobíjecí baterie (NP-BY1), Kabel Micro USB, Stativový adaptér, Možnosti sady: SADA DÁLKOVÉHO OVLADAČE LIVE-VIEW (dálkový ovladač Live-View (RM-LVR2V)) nebo SADA PRO UPEVNĚNÍ NA KOLO (dálkový ovladač Live-View (RM-LVR2V), univerzální sada pro nošení na hlavě (BLT-UHM1), držák na trubku (VCT-RBM1), vysoušecí sáček (AKA-AF1)) nebo NOSITELNÁ SADA (dálkový ovladač Live-View (RM-LVR2V), univerzální sada pro nošení na hlavě (BLT-UHM1), držák na zápěstí (AKA-WM1), vysoušecí sáček (AKA-AF1))

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů