Předveďte se

Zjistěte více o spojení cyklistiky a videokamery Action Cam Zjistěte více

Nechte vyniknout to nejlepší z vás

Oslavte svou vášeň pro sport, dobrodružství, umění, přírodu a další. Pořizujte videokamerou Action Cam úžasná videa z vlastního pohledu a sdílejte své vize. Zachyťte to nejlepší v akci.

Produkty

Videokamera Action Cam vám otvírá svět

Zkoumejte, bavte se, vytvářejte, oslavujte

Řada Action Cam nabízí nedostižné videokamery, příslušenství a další vybavení pro pořizování úchvatných videozáznamů z vlastního pohledu. Snímejte a sdílejte své nejlepší momenty.

Výhody

Využijte praktické funkce videokamery Action Cam – jako je třeba stabilizace obrazu, 4K, časosběrný a vysokorychlostní záznam nebo volba vodní scény – k vytvoření ohromných filmů.

Stabilizace obrazu se postará o výrazně stabilní filmy

Vyvážený optický stabilizátor obrazu SteadyShot vám umožní zachytit stabilní snímky jako nikdy předtím. Díky odolné konstrukci videokamery Action Cam můžete natáčet prakticky kdekoli. 

Zážitky

Přidejte k videokameře Action Cam praktické příslušenství pro cyklistiku, skateboarding či jiné sporty. Užijte si zcela nový svět videí snímaných z vlastního pohledu a poznejte dobrodružství bez hranic.

Rozšiřte si obzory při snímání videokamerou Action Cam

Podívejte se, jak můžete videokameru Action Cam využít ke svým aktivitám. Používejte ji, jak sami chcete. Kreativitě se meze nekladou.

Missing Video data!

Zjistěte více o spojení cyklistiky a videokamery Action Cam

Kanál

Podívejte se na úžasné záznamy z reálných akcí – prožijte ohromné cesty a zábavné víkendy, sledujte jízdu na kole, trekking nebo potápění. Bavte se u filmů společnosti Sony, které dosud nebyly k vidění.

Podpora

Potřebujete pomoc? Získejte více informací o videokameře Action Cam. Podívejte se do uživatelských příruček, na dostupné aktualizace firmwaru a softwaru pro dodatečné úpravy nebo na instruktážní videa.