Akce!

Pojmenujte záběry ve svých videích. Vyspělá videokamera Action Cam společnosti Sony proměňuje cyklistická dobrodružství v úchvatná videa a vás v režiséry a pravé hvězdy.

Pořizujte mimořádně realistická videa

Úžasné trasy, prudké rampy, vzrušující skoky, salta, jízdy po zadním kole. Zvolte si příslušenství pro videokameru Action Cam a její bezpečné upevnění, stabilní záznam, zobrazení z více kamer, dálkové ovládání a další. Nejlepší záběry z vlastního pohledu za jízdy. Skutečně realistické záběry každého pohybu v režimu 4K, snímky ve vysokém rozlišení a stereofonní zvuk.

Missing Video data!

Pokročilá technologie pro úžasné záběry z jízdy na kole

Využijte naplno videokameru Action Cam a příslušenství a proměňte cyklistické výlety v úžasná videa. S dálkovým ovladačem Live-View zůstanou vaše ruce volné a budete se moct plně soustředit na jízdu. Lze ovládat nahrávání, úhly záběru a dokonce až pět kamer najednou. S vestavěnou jednotkou GPS máte přehled o trase i o rychlosti jízdy. Nemusíte mít obavy ani z náročného terénu. Díky optické stabilizaci bude záznam vždycky plynulý.

Dokonalý záznam se základní výbavou

Nasaďte laťku kvality ještě výše s volitelným příslušenstvím. Získáte úchvatná videa z cyklovýletů. Umístěte videokameru Action Cam na hlavu a pořizujte záběry z vlastního pohledu. Pestré záběry pořídíte, připevníte-li videokameru do držáku na trubku nebo na řídítka. Přesného nastavení úhlu videokamery docílíte pomocí sady ramene.

Dokonalý záznam se základní výbavou