WF-SP800N

Sluchátka ideální na trénink

Skutečně bezdrátová sportovní sluchátka WF-SP800N kombinují dlouhou výdrž baterie, odolnost proti vodě a potu a hluboký basový zvuk s digitálním potlačením okolního hluku. Rozhodně vás nenechají na holičkách.

SKUTEČNĚ BEZDRÁTOVÉ

Bezdrátová sportovní sluchátka WF-SP800N s technologií pro potlačení okolního hluku

WF-SP800N
Obrázek modelu Bezdrátová sportovní sluchátka WF-SP800N s technologií pro potlačení okolního hluku

bluewhiteblack

MOC

5 499,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Prohlédněte si sluchátka WF-SP800N
Navržena pro aktivní životní styl

Díky krytí IP55 stříkající voda, pot ani prach nezastaví tato voděodolná sluchátka, ani váš trénink. Po náročném tréninku je můžete dokonce omýt.

Dostupnost barev se liší podle oblastí.

Logo baterie s 18hodinovou výdrží
Výdrž baterie 9 (sluchátka) + 9 hodin (nabíjecí pouzdro) a rychlé nabíjení

Při plném nabití disponují sluchátka energií na 9 hodin, přičemž nabíjecí pouzdro poskytuje dalších 9 hodin. To je dohromady až 18 hodin poslechu bez okolního hluku. Při vypnuté funkci je výdrž baterií ještě delší, a to 13 hodin při plném nabití a dalších 13 hodin poskytovaných nabíjecím pouzdrem, takže dohromady až 26 hodin přehrávání. A pokud máte naspěch, rychlé nabíjení vám za 10 minut zajistí až 60 minut přehrávání hudby s potlačením okolního hluku.

Logo krytí IP55
Odolnost proti vodě a prachu

Sluchátka WF-SP800N se mohou pochlubit krytím IP55, pokud jde o odolnost proti vodě a prachu, a lze je dokonce omýt, takže se skvěle hodí pro aktivní životní styl a venkovní použití.

Bezpečně padnoucí koncovky
Bezpečné upevnění

Měkké polstrování závěsných oblouků a trojrozměrné zakřivené provedení zaručují, že vám sluchátka bezpečně a pohodlně padnou, takže i když se budete pohybovat, zůstanou na svém místě.

Ilustrace znázorňující spolehlivé připojení Bluetooth

(A) DŘÍVE: Přenos přes Bluetooth® z levého do pravého ucha.
(B) NYNÍ: Přenos přes Bluetooth® současně do levého/pravého ucha

Stabilní a spolehlivé připojení Bluetooth®

Čip Bluetooth přenášející zvuk současně do levého i pravého ucha společně s optimalizovaným provedením antény zajišťuje stabilní připojení a mimořádný poslech. Nízká latence zvuku je také zárukou příjemného sledování videí.

Vyberte si tu správnou velikost

Balení obsahuje 2 velikosti závěsných oblouků, takže můžete se sluchátky i cvičit, a 5 velikostí dlouhých hybridních silikonových koncovek, ze kterých si můžete vybrat tu, která vám padne, a užít si tak maximálně kvalitní zvuk s minimem šumu.

Snímek zobrazující dvě velikosti závěsných oblouků a pět velikostí hybridních silikonových koncovek
Přenosná, chráněná a s potřebnou energií

Kompaktní nabíjecí pouzdro sluchátka WF-SP800N chrání a umožňují nabíjení na cestách. Pouzdro má kapacitu pro další plné nabití, takže si můžete dopřát až 18 hodin přehrávání s funkcí potlačení okolního hluku a až 26 hodin, pokud funkci vypnete. Podporuje také rychlé nabíjení. 

Maximalizujte výkon pomocí režimu EXTRA BASS™

Zdůrazněte basové rytmy a posilte i svůj výkon. S funkcí EXTRA BASS dosáhnete silného, působivého basového zvuku, který vám pomůže udržet tempo.

Logo aplikace Sony | Headphones Connect
Potřebujete výraznější basy?

Ať už chcete zvýraznit nebo zeslabit basy, aplikace Sony | Headphones Connect vám umožní pomocí ekvalizéru přizpůsobit úroveň zvuku přehrávané hudbě.

Žádné rušení díky digitálnímu potlačení okolního hluku

Když si při tréninku pustíte speciální seznam skladeb, technologie pro potlačení okolního hluku odstraní vše, co by vás mohlo rozptylovat – třeba zvuky z tělocvičny nebo ulice. Zůstanete tak sami s hudbou.

Mějte přehled o svém okolí díky režimu okolního zvuku

Díky režimu okolního zvuku budete i při pohybu vnímat daný okamžik. Kombinujte hudbu se zvuky prostředí: vychutnejte si své oblíbené skladby a poslouchejte přitom tréninkového partnera nebo vnímejte okolí při běhu.

Adaptivní nastavení zvuku se upraví podle toho, co právě děláte a kde se nacházíte

Adaptivní nastavení zvuku je funkce, která automaticky zjistí, co právě děláte – například běžíte, jdete, čekáte nebo cestujete – a poté upraví nastavení pro okolní zvuk podle daného prostředí. Nastavení můžete také přizpůsobit svým preferencím pomocí aplikace Sony | Headphones Connect, která se dokonce může naučit vaše oblíbená místa, jako je tělocvična nebo park.

Vysvětlení funkce adaptivního nastavení zvuku
Mluvte po jednom dotyku díky Quick Attention

Když přiložíte prst na sluchátko do uší, hlasitost se ihned sníží, takže uslyšíte okolní zvuk. Můžete tak okamžitě hovořit s jinou osobou, aniž byste museli vyjmout sluchátka.

Ikona dotykového ovládání
Ovládání na dosah ruky

Můžete používat dotykové ovládání k nastavení přehrávání, zastavení nebo přeskakování skladeb a úpravě hlasitosti. Dotykové prvky si navíc můžete přizpůsobit, neboť vám aplikace Sony | Headphones Connect umožňuje přiřadit alternativní možnosti.

Loga vestavěných aplikací Google Assistant a Alexa
Chytří hlasoví asistenti Google Assistant, Amazon Alexa a Siri

Organizujte svůj den pouhými hlasovými příkazy. Užívejte si zábavu, spojte se s přáteli, hledejte informace, poslouchejte hudbu a oznámení, nastavte si upomínky a mnoho dalšího.

Ikona telefonování v režimu handsfree
Telefonování v režimu handsfree s čistším zvukem

Sluchátka WF-SP800N poskytují čistší reprodukci hlasu při telefonování v režimu handsfree, přičemž můžete hovory přijímat přes jedno nebo obě sluchátka. To vám umožní střídat jejich dobíjení nebo zřetelněji slyšet hovory v hlučných prostředích.

Logo Fast Pair

Sluchátka WF-SP800N podporují funkci Fast Pair. Umožní vám zjistit, kde jste svá sluchátka WF-SP800N nechali, tak, že přehraje tón nebo v aplikaci Find My Device společnosti Google ve vašem smartphonu zjistí jejich poslední polohu.

Dostupnost barev se liší podle oblastí.

Certifikovaná sluchátka pro přizpůsobený zážitek

Sluchátka s certifikací 360 Reality Audio a aplikace Sony | Headphones Connect vám umožní optimalizovat zvukový prožitek pomocí analýzy tvaru vašich uší, a vychutnat si pohlcující hudební zážitek.

Artist_connection
Stáhněte si aplikaci Artist Connection a poslechněte si ukázky hudby

Specifikace a funkce

Se skutečně bezdrátovými sportovními sluchátky WF-SP800N s technologií pro potlačení okolního hluku se můžete soustředit výhradně na svůj výkon. Nabízejí krytí IP55 pro odolnost proti vodě a potu a dále dlouhou výdrž baterie, stabilní připojení Bluetooth® a funkci EXTRA BASS™ zajišťující hluboký a výrazný zvuk.
  • Skutečně bezdrátové provedení díky bezdrátovému připojení BLUETOOTH®

  • Krytí IP55 pro venkovní použití a snadné čištění

  • Výdrž baterie až 18 hodin při použití nabíjecího pouzdra

  • Technologie EXTRA BASS™ pro hluboký, výrazný zvuk

  • Digitální potlačení okolního hluku vám umožní poslech bez vyrušování

REPRODUKTOR
6mm reproduktory (vrchlíkové)
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Recenze a ocenění

Názor uživatelů